Valmieras Ziņas

Sveikti Valmieras novada 2022. gada Zelta pāri

Lasīšanas laiks: 2 min

Lai godinātu ģimenes un laulības vērtību, 3. decembrī svinīgā ceremonijā Valmieras novada Dzimtsarakstu nodaļā sveikti novada Zelta pāri, kuri laulībā pavadījuši 50 kopdzīves gadus un šogad atzīmē Zelta kāzu jubileju, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste Aija Kleimane.

Sveikšanai šogad pieteicās 14 pāri – vienpadsmit no tiem sveikti svinīgajā pasākumā, savukārt trīs pārus godinās viņu dzīvesvietā. Šogad Zelta kāzu jubileju svin Varis un Ingrīda Valteri, Jānis un Gunta Skrastiņi, Andris un Māra Ozoli, Ēriks un Raita Liepiņi, Valērijs un Valentīna Minajevi, Valdis un Aija Balgalvji, Vilis un Dzintra Tupuriņi, Andris un Mārīte Klauži, Sergejs un Natālija Skrobati, Valdis un Janīna Ērgļi, Mārtiņš un Edīte Ceplīši, Andris un Ruta Kreitāli, Modris un Nadežda Madžiņi, Voldemārs un Raita Lipiņi.

Svinīgās ceremonijas laikā Zelta pārus uzrunāja un sveica Jānis Baiks, Valmieras novada domes priekšsēdētājs, un Ieva Miķīte–Plusniņa, Valmieras novada Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja, savukārt ceremoniju vadīja un ar pāru kopīgajiem dzīves stāstiem iepazīstināja Vija Kuģe, Valmieras novada Dzimtsarakstu nodaļas vadītājas vietniece. Katram pārim veltot īpašu priekšnesumu, pasākumu muzikāli bagātināja Valmieras novada Dzimtsarakstu nodaļas mākslinieciskie izpildītāji.

“Sakām sirsnīgu paldies visiem mūsu Zelta pāriem! Pateicoties jūsu uzticībai mums, atklājot savus mīlestības stāstus, varam tos pastāstīt tālāk. Un vienlaikus mācīties, kā mīlestība lolojama un savstarpējā sapratne, cieņa ikdienā stiprināma, lai kopīgi sagaidītu un nosvinētu savas Zelta kāzas. Tas ir īpaši un skaisti, tik ģimeniski!” sajūtās par Zelta pāru godināšanu dalās Ieva Miķīte–Plusniņa.

Zelta pāri saņēma jaunās Latvijas Republikas laulības apliecības, finansiālu atbalstu no pašvaldības, kā arī Valmieras novada kalendāru 2023. gadam. Pēc svinīgās ceremonijas pāri kavējās sirsnīgās sarunās un vēlēja viens otram laimi, saskandināja šampanieša glāzes un baudīja svētku kūku. Neizpalika arī kopīga fotografēšanās, iemūžinot šo īpašo notikumu. 

Svinīgā Zelta pāru godināšanas ceremonija ir tradīcija, kas turpināsies Valmieras novadā. Ceremonijas “Gada Zelta pāris” mērķis ir stiprināt ģimenes un laulības lomu sabiedrībā, kā arī godāt vērtības – ģimeni un laulību. Ar katru no pāriem iepazīstināsim Valmieras novada pašvaldības informatīvā izdevuma decembra numurā.

Mūsu partneri