Valmieras Ziņas

Sveikti Valmieras novada 2022. gada Zelta pāri

Lasīšanas laiks: 2 min

Lai godinātu ģimenes un laulības vērtību, 3. decembrī svinīgā ceremonijā Valmieras novada Dzimtsarakstu nodaļā sveikti novada Zelta pāri, kuri laulībā pavadījuši 50 kopdzīves gadus un šogad atzīmē Zelta kāzu jubileju, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste Aija Kleimane.

Sveikšanai šogad pieteicās 14 pāri – vienpadsmit no tiem sveikti svinīgajā pasākumā, savukārt trīs pārus godinās viņu dzīvesvietā. Šogad Zelta kāzu jubileju svin Varis un Ingrīda Valteri, Jānis un Gunta Skrastiņi, Andris un Māra Ozoli, Ēriks un Raita Liepiņi, Valērijs un Valentīna Minajevi, Valdis un Aija Balgalvji, Vilis un Dzintra Tupuriņi, Andris un Mārīte Klauži, Sergejs un Natālija Skrobati, Valdis un Janīna Ērgļi, Mārtiņš un Edīte Ceplīši, Andris un Ruta Kreitāli, Modris un Nadežda Madžiņi, Voldemārs un Raita Lipiņi.

Svinīgās ceremonijas laikā Zelta pārus uzrunāja un sveica Jānis Baiks, Valmieras novada domes priekšsēdētājs, un Ieva Miķīte–Plusniņa, Valmieras novada Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja, savukārt ceremoniju vadīja un ar pāru kopīgajiem dzīves stāstiem iepazīstināja Vija Kuģe, Valmieras novada Dzimtsarakstu nodaļas vadītājas vietniece. Katram pārim veltot īpašu priekšnesumu, pasākumu muzikāli bagātināja Valmieras novada Dzimtsarakstu nodaļas mākslinieciskie izpildītāji.

“Sakām sirsnīgu paldies visiem mūsu Zelta pāriem! Pateicoties jūsu uzticībai mums, atklājot savus mīlestības stāstus, varam tos pastāstīt tālāk. Un vienlaikus mācīties, kā mīlestība lolojama un savstarpējā sapratne, cieņa ikdienā stiprināma, lai kopīgi sagaidītu un nosvinētu savas Zelta kāzas. Tas ir īpaši un skaisti, tik ģimeniski!” sajūtās par Zelta pāru godināšanu dalās Ieva Miķīte–Plusniņa.

Zelta pāri saņēma jaunās Latvijas Republikas laulības apliecības, finansiālu atbalstu no pašvaldības, kā arī Valmieras novada kalendāru 2023. gadam. Pēc svinīgās ceremonijas pāri kavējās sirsnīgās sarunās un vēlēja viens otram laimi, saskandināja šampanieša glāzes un baudīja svētku kūku. Neizpalika arī kopīga fotografēšanās, iemūžinot šo īpašo notikumu. 

Svinīgā Zelta pāru godināšanas ceremonija ir tradīcija, kas turpināsies Valmieras novadā. Ceremonijas “Gada Zelta pāris” mērķis ir stiprināt ģimenes un laulības lomu sabiedrībā, kā arī godāt vērtības – ģimeni un laulību. Ar katru no pāriem iepazīstināsim Valmieras novada pašvaldības informatīvā izdevuma decembra numurā.

Aktuālais jautājums

Kā vērtē aizvadīto 2022. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „FIRMA MADARA 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu REMONTSTRĀDNIEKAM - TEHNIĶIM ar atrašanās vietu VALMIERĀ. Galvenie darba pienākumi: • Veikt visa veida saimnieciskos darbus veikalos, īpašumos un teritorijās: - inženierkomunikāciju apsaimniekošana; - ēku un konstruktīvo elementu uzturēšana; - telpu, to aprīkojuma, mēbeļu u.c. sīkie remontdarbi; - teritoriju uzkopšanas darbus – zāles pļaušanu ar dārza traktoru, zāles pļāvēju, trimmeri; - citus darbus, pēc vadītāja rīkojuma. Prasības pretendentiem: • Pieredze saimniecisko darbu veikšanā; • Zināšanas par darbā lietojamo instrumentu darbības principiem, lietošanas noteikumiem; • Spēja strādāt patstāvīgi un komandā; • “B” kategorijas autovadītāja apliecība; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: • Veselības apdrošināšanu; • Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • Svētku dāvanas; • Atmaksātus papildatvaļinājumus; • Dinamisku darbu stabilā uzņēmumā ar profesionālām pilnveides iespējām; • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • Summētais darba laiks; • Darba alga pārbaudes laikā 6.50 EUR/h, pēc pārbaudes laika 7.00 EUR/h. Sūti CV vai pieteikumu ar norādi REMONTSRĀDNIEKS – TEHNIĶIS Valmierā uz e-pastu cv@madara89.lv vai zvani, sūti ziņu WhatsApp +371 26 659 016. Profesija: REMONTSTRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-02-10 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv vai pieteikties sūtot ziņu uz WhatsApp:+371 26659016

Mūsu partneri