Valmieras Ziņas

Svarīga informācija par 1.-6.klašu mācību organizēšanu Valmieras skolās no 30.novembra

Saglabājot iespēju īstenot mācības klātienē jaunāko klašu skolēniem, Ministru kabinets lēmis no 30.novembra līdz 18.decembrim pastiprināt piesardzības pasākumus izglītības iestādēs Covid-19 izplatības mazināšanai.

Noteikumi paredz, ka turpmāk telpās jānodrošina ne mazāk kā 3 m2 uz 1 skolēnu (1.-6.klase), ja tas nav iespējams, tad darbs plānojams daļēji attālināti. Sadarbojoties Valmieras Izglītības pārvaldei un skolu direktoriem, ir izvērtēts katras skolas klašu skolēnu skaits attiecībā pret telpu platību, tehniskajām iespējām, pedagogu pieejamību un izstrādāts piemērotākais risinājums turpmākajai mācību organizēšanai.

Izglītības procesa nodrošināšana Valmieras pilsētas vispārizglītojošo skolu 1.-6.klasēs no 30.novembra līdz 18.decembrim:

Valmieras sākumskola

 • 1.-6.klase mācīsies klātienē;
 • 1.-3.klašu skolēni tiks dalīti grupās. Grupās tiks dalīta arī 4.A un 4.D klase, lai nodrošinātu 3 m2 uz vienu skolēnu.

Valmieras Pārgaujas sākumskola

 • 1.-3.klase mācīsies klātienē;
 • 1.klases, 2.A, 2.D, 3.B, 3.D klase tiks dalīta grupās, lai nodrošinātu 3 m2 uz vienu skolēnu;
 • 4.-6.klases mācīsies attālināti.

Valmieras 2.vidusskola

 • 1.-4.klase mācīsies klātienē;
 • 5.klase līdz 1.decembrim mācās attālināti, no 2.decembra atsāks mācību procesu klātienē pēc Covid-19 noteiktās karantīnas;
 • 6.klase līdz 30.novembrim mācās attālināti, no 1.decembra atsāks mācību procesu klātienē pēc Covid-19 noteiktās karantīnas.

Valmieras 5.vidusskola

 • 1.-4.klase mācīsies klātienē;
 • 1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 4.A klase tiks dalīta grupās, lai nodrošinātu 3 m2 uz vienu skolēnu;
 • 5.-6.klase mācīsies attālināti.

Valmieras Viestura vidusskola

 • 1.-4.klase mācīsies klātienē;
 • 1.B, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 3.C tiks dalīta grupās, lai nodrošinātu 3 m2 uz vienu skolēnu;
 • 5.-6.klase mācīsies attālināti.

Tā kā Valmieras Pārgaujas sākumskolas 4.-6.klase, Valmieras 5.vidusskolas 5.-6.klase, Valmieras Viestura vidusskolas 5.-6.klase mācīsies attālināti, Valmieras pilsētas pašvaldība piedāvās šo izglītības iestāžu skolēniem, kuri dzīvo Valmierā, attālinātā mācību procesa laika saņemt siltu brīvpusdienu piegādi. Tuvākajā laikā portālā “E-klase” šo skolēnu vecākiem tiks izsūtīta aptaujas anketa par brīvpusdienu piegādes nepieciešamību.

Jāpiemin, ka, mainoties epidemioloģiskajai situācijai valstī, pašvaldībā vai konkrētā izglītības iestādē, ir iespējamas izmaiņas mācību procesa organizācijā. Skolēnu un viņu vecākus aicina sekot līdzi aktuālajai informācijai izglītības iestāžu mājaslapās, portālā “E-klase” vai jautājumu gadījumā vērsties pie klašu audzinātājiem.

Tāpat Ministru kabinets lēmis, ka nepieciešama pēc iespējas biežāka telpu vēdināšana. Savukārt pedagogiem 1.-6.klasēs būs pienākums izglītības procesa laikā un ārpus izglītības procesa lietot mutes un deguna aizsegus, ko pedagogiem nodrošina Valmieras pilsētas pašvaldība, lai mazinātu infekcijas izplatības risku no pedagoga uz bērniem.

7.-12.klase mācības turpina attālināti.

Jautājumu gadījumā aicina sazināties ar Valmieras Izglītības pārvaldi, rakstot e-pastu vip@valmiera.lv.

 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Padtex Insulation” aicina savā komandā KVALITĀTES VADĪTĀJA ASISTENTU Kandidāta raksturojums: pozitīvi domājoša personība ar vēlmi pilnveidoties; vēlama pieredze kvalitātes vadības procesos; izglītība kvalitātes vadībā vai ceļā uz to. Tavi darba pienākumi: asistēšana kvalitātes vadītājam ikdienas darbā; kvalitātes vadības sistēmas un saistošās dokumentācijas pārskatīšana, analīze, pilnveidošana un uzturēšana; procesu analīze (struktūrshēma); risku noteikšana un analīze (FMEA); procesu kontroles plānu izstrāde. Mēs piedāvājam: dinamisku darba vidi un iespēju profesionāli pilnveidoties; pilna laika darbu ar darba samaksu 1000-1200 EUR/bruto; sociālās garantijas, veselības apdrošināšanu. Ja esi gatavs būt daļa no SIA “Padtex Insulation” komandas, sūti savu CV un motivācijas vēstuli uz alise@padtex.lv! Iesniedzot savu CV un motivācijas vēstuli, Jūs piekrītat personas datu apstrādei konkrētajā atlases procesā. Pārzinis: SIA “Padtex Insulation”, reģ. nr. LV44103028772 Profesija: KVALITĀTES VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cempu iela 27, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-02-14 Darba sākšanas datums: 2021-02-15 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: alise@padtex.lv Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Mūsu partneri