Valmieras Ziņas

Svarīga informācija par 1.-6.klašu mācību organizēšanu Valmieras skolās no 30.novembra

Lasīšanas laiks: 2 min

Saglabājot iespēju īstenot mācības klātienē jaunāko klašu skolēniem, Ministru kabinets lēmis no 30.novembra līdz 18.decembrim pastiprināt piesardzības pasākumus izglītības iestādēs Covid-19 izplatības mazināšanai.

Noteikumi paredz, ka turpmāk telpās jānodrošina ne mazāk kā 3 m2 uz 1 skolēnu (1.-6.klase), ja tas nav iespējams, tad darbs plānojams daļēji attālināti. Sadarbojoties Valmieras Izglītības pārvaldei un skolu direktoriem, ir izvērtēts katras skolas klašu skolēnu skaits attiecībā pret telpu platību, tehniskajām iespējām, pedagogu pieejamību un izstrādāts piemērotākais risinājums turpmākajai mācību organizēšanai.

Izglītības procesa nodrošināšana Valmieras pilsētas vispārizglītojošo skolu 1.-6.klasēs no 30.novembra līdz 18.decembrim:

Valmieras sākumskola

 • 1.-6.klase mācīsies klātienē;
 • 1.-3.klašu skolēni tiks dalīti grupās. Grupās tiks dalīta arī 4.A un 4.D klase, lai nodrošinātu 3 m2 uz vienu skolēnu.

Valmieras Pārgaujas sākumskola

 • 1.-3.klase mācīsies klātienē;
 • 1.klases, 2.A, 2.D, 3.B, 3.D klase tiks dalīta grupās, lai nodrošinātu 3 m2 uz vienu skolēnu;
 • 4.-6.klases mācīsies attālināti.

Valmieras 2.vidusskola

 • 1.-4.klase mācīsies klātienē;
 • 5.klase līdz 1.decembrim mācās attālināti, no 2.decembra atsāks mācību procesu klātienē pēc Covid-19 noteiktās karantīnas;
 • 6.klase līdz 30.novembrim mācās attālināti, no 1.decembra atsāks mācību procesu klātienē pēc Covid-19 noteiktās karantīnas.

Valmieras 5.vidusskola

 • 1.-4.klase mācīsies klātienē;
 • 1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 4.A klase tiks dalīta grupās, lai nodrošinātu 3 m2 uz vienu skolēnu;
 • 5.-6.klase mācīsies attālināti.

Valmieras Viestura vidusskola

 • 1.-4.klase mācīsies klātienē;
 • 1.B, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 3.C tiks dalīta grupās, lai nodrošinātu 3 m2 uz vienu skolēnu;
 • 5.-6.klase mācīsies attālināti.

Tā kā Valmieras Pārgaujas sākumskolas 4.-6.klase, Valmieras 5.vidusskolas 5.-6.klase, Valmieras Viestura vidusskolas 5.-6.klase mācīsies attālināti, Valmieras pilsētas pašvaldība piedāvās šo izglītības iestāžu skolēniem, kuri dzīvo Valmierā, attālinātā mācību procesa laika saņemt siltu brīvpusdienu piegādi. Tuvākajā laikā portālā “E-klase” šo skolēnu vecākiem tiks izsūtīta aptaujas anketa par brīvpusdienu piegādes nepieciešamību.

Jāpiemin, ka, mainoties epidemioloģiskajai situācijai valstī, pašvaldībā vai konkrētā izglītības iestādē, ir iespējamas izmaiņas mācību procesa organizācijā. Skolēnu un viņu vecākus aicina sekot līdzi aktuālajai informācijai izglītības iestāžu mājaslapās, portālā “E-klase” vai jautājumu gadījumā vērsties pie klašu audzinātājiem.

Tāpat Ministru kabinets lēmis, ka nepieciešama pēc iespējas biežāka telpu vēdināšana. Savukārt pedagogiem 1.-6.klasēs būs pienākums izglītības procesa laikā un ārpus izglītības procesa lietot mutes un deguna aizsegus, ko pedagogiem nodrošina Valmieras pilsētas pašvaldība, lai mazinātu infekcijas izplatības risku no pedagoga uz bērniem.

7.-12.klase mācības turpina attālināti.

Jautājumu gadījumā aicina sazināties ar Valmieras Izglītības pārvaldi, rakstot e-pastu vip@valmiera.lv.

 

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs tumsā lietojat atstarotāju vai atstarojošu apģērbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina darbā Pašvaldības administrācijas Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā BIROJA ADMINISTRATORU Strenču apvienības pārvaldē (turpmāk – Apvienība) (uz nenoteiktu laiku). Ja Tev ir vēlme: • veikt dokumentu un arhīva pārvaldību Apvienībā, sniegt konsultācijas Apvienības darbiniekiem dokumentu pārvaldības jautājumos; • īstenot biroja administrēšanas funkcijas, nodrošinot Apvienības pārvaldes vadītāja darbu; • konsultēt apmeklētājus sniedzot vispārēju informāciju par Pašvaldības un Apvienības sniegtajiem pakalpojumiem, to saņemšanas kārtību, procedūru un nepieciešamajiem dokumentiem; un ja Tev ir: • augstākā izglītība; • vismaz trīs gadu darba pieredze dokumentu pārvaldības jomā tiks uzskatīta par priekšrocību; • valsts valodas prasme augstākajā līmenī; • labas datorprasmes, prasme strādāt ar MS Office programmām un biroja tehniku; • kompetences: labas komunikācijas prasmes, spēja strādāt gan individuāli, gan komandā, profesionāla attieksme pret darba pienākumiem; • sadarbspējīgs COVID-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts; Mēs piedāvājam: • darba un ideju īstenošanas iespējas uz attīstību vērstā Pašvaldībā; • stabilu atalgojumu (atbilstoši 9.mēnešalgu grupai no 890 EUR līdz 955 EUR un darbinieka individuālajam novērtējumam); • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam • profesionālās pilnveidošanās iespējas. Pieteikuma vēstuli, CV un augstākās izglītības dokumenta kopijas var iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmierasnovads.lv, vai personīgi Pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā adrese: Lāčplēša ielā 2, Valmierā, Valmieras novadā ar norādi „Biroja administrators” līdz 2022.gada 27.janvārim. Tālrunis papildu informācijai: 64207148. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: BIROJA ADMINISTRATORS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 16, Strenči, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-01-27 Kontaktpersona: CV, motivācijas vēst. un izgl.dok.kopiju sūtīt uz personals@valmierasnovads.lv, t. 64207148. Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

 izsludina konkursu uz vakanto DATORSPECIĀLISTA amatu (0,8 slodze) Prasības pretendentam: augstākā izglītība datorzinībās vai inženierzinātnēs, vai pēdējo kursu students; labas latviešu un angļu valodas zināšanas; augsta atbildības sajūta, precizitāte, labas komunikācijas un sadarbības spējas; prasme patstāvīgi organizēt savu darbu un operatīvi risināt problēmas, augstas darba spējas un radoša pieeja darbam, vēlme apgūt jaunas prasmes un papildināt savas zināšanas; analītiska domāšana, iniciatīva; sadarbspējīgs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts. Galvenie pienākumi: nodrošināt IT atbalstu; veikt datortehnikas un aprīkojuma uzturēšanu, tehnisko apkopi un remontu, kā arī programmatūras atjaunināšanu; veikt audio, foto un video tehnikas izsniegšanu, uzturēšanu un apkopi; E-mācību vides sistēmas lietotāju atbalsts (Moodle). Mēs piedāvājam: interesantu un atbildīgu darbu; sociālās garantijas; garantētu atalgojumu par padarīto darbu (768.00 EUR pirms nodokļu nomaksas); papildu atalgojumu projektos vai akadēmiskajā darbā (0,2 slodze) pēc iespējām un intereses. Interesentiem līdz 2022.gada 23.janvārim sūtīt motivācijas vēstuli un CV ViA juristei-personāla speciālistei (adrese: Valmiera, Cēsu iela 4, LV-4201, kabinets Nr.C204 vai e-pasts: agrita.somase@va.lv) ar norādi „Datorspeciālista vakancei”. Profesija: DATORSISTĒMU TEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Informācijas tehnoloģijas / Telekomunikācijas Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-01-23 Kontaktpersona: Sūtīt CV un motivācijas vēstuli ar amata norādi uz agrita.somase@va.lv, t. 26186555. Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Mūsu partneri