Valmieras Ziņas

Svarīga informācija par 1.-6.klašu mācību organizēšanu Valmieras skolās no 30.novembra

Saglabājot iespēju īstenot mācības klātienē jaunāko klašu skolēniem, Ministru kabinets lēmis no 30.novembra līdz 18.decembrim pastiprināt piesardzības pasākumus izglītības iestādēs Covid-19 izplatības mazināšanai.

Noteikumi paredz, ka turpmāk telpās jānodrošina ne mazāk kā 3 m2 uz 1 skolēnu (1.-6.klase), ja tas nav iespējams, tad darbs plānojams daļēji attālināti. Sadarbojoties Valmieras Izglītības pārvaldei un skolu direktoriem, ir izvērtēts katras skolas klašu skolēnu skaits attiecībā pret telpu platību, tehniskajām iespējām, pedagogu pieejamību un izstrādāts piemērotākais risinājums turpmākajai mācību organizēšanai.

Izglītības procesa nodrošināšana Valmieras pilsētas vispārizglītojošo skolu 1.-6.klasēs no 30.novembra līdz 18.decembrim:

Valmieras sākumskola

 • 1.-6.klase mācīsies klātienē;
 • 1.-3.klašu skolēni tiks dalīti grupās. Grupās tiks dalīta arī 4.A un 4.D klase, lai nodrošinātu 3 m2 uz vienu skolēnu.

Valmieras Pārgaujas sākumskola

 • 1.-3.klase mācīsies klātienē;
 • 1.klases, 2.A, 2.D, 3.B, 3.D klase tiks dalīta grupās, lai nodrošinātu 3 m2 uz vienu skolēnu;
 • 4.-6.klases mācīsies attālināti.

Valmieras 2.vidusskola

 • 1.-4.klase mācīsies klātienē;
 • 5.klase līdz 1.decembrim mācās attālināti, no 2.decembra atsāks mācību procesu klātienē pēc Covid-19 noteiktās karantīnas;
 • 6.klase līdz 30.novembrim mācās attālināti, no 1.decembra atsāks mācību procesu klātienē pēc Covid-19 noteiktās karantīnas.

Valmieras 5.vidusskola

 • 1.-4.klase mācīsies klātienē;
 • 1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 4.A klase tiks dalīta grupās, lai nodrošinātu 3 m2 uz vienu skolēnu;
 • 5.-6.klase mācīsies attālināti.

Valmieras Viestura vidusskola

 • 1.-4.klase mācīsies klātienē;
 • 1.B, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 3.C tiks dalīta grupās, lai nodrošinātu 3 m2 uz vienu skolēnu;
 • 5.-6.klase mācīsies attālināti.

Tā kā Valmieras Pārgaujas sākumskolas 4.-6.klase, Valmieras 5.vidusskolas 5.-6.klase, Valmieras Viestura vidusskolas 5.-6.klase mācīsies attālināti, Valmieras pilsētas pašvaldība piedāvās šo izglītības iestāžu skolēniem, kuri dzīvo Valmierā, attālinātā mācību procesa laika saņemt siltu brīvpusdienu piegādi. Tuvākajā laikā portālā “E-klase” šo skolēnu vecākiem tiks izsūtīta aptaujas anketa par brīvpusdienu piegādes nepieciešamību.

Jāpiemin, ka, mainoties epidemioloģiskajai situācijai valstī, pašvaldībā vai konkrētā izglītības iestādē, ir iespējamas izmaiņas mācību procesa organizācijā. Skolēnu un viņu vecākus aicina sekot līdzi aktuālajai informācijai izglītības iestāžu mājaslapās, portālā “E-klase” vai jautājumu gadījumā vērsties pie klašu audzinātājiem.

Tāpat Ministru kabinets lēmis, ka nepieciešama pēc iespējas biežāka telpu vēdināšana. Savukārt pedagogiem 1.-6.klasēs būs pienākums izglītības procesa laikā un ārpus izglītības procesa lietot mutes un deguna aizsegus, ko pedagogiem nodrošina Valmieras pilsētas pašvaldība, lai mazinātu infekcijas izplatības risku no pedagoga uz bērniem.

7.-12.klase mācības turpina attālināti.

Jautājumu gadījumā aicina sazināties ar Valmieras Izglītības pārvaldi, rakstot e-pastu vip@valmiera.lv.

 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS "ZEMGALE"   (reģ. nr. 40900035103) aicina darbā virtuves darbinieku filiālē "Rūja" (1.0 slodze) uz noteiktu laiku Prasības pretendentam: - vēlama vispārējā vidējā vai vidējā profesionālā izglītība; vēlama pieredze darbam virtuvē; - Valsts valodas prasme - A līmenis 1.pakāpe (izņemot personas, kuras ieguvušas pamata, vidējo vai augstāko izglītību akreditētās programmās latviešu valodā). Galvenie pienākumi: - Veikt sakņu un dārzeņu pirmapstrādi (kalibrēšanu, mazgāšanu un mizošanu ar mašīnu vai rokām). - Saņemt gatavo ēdienu porcijas no pavāra un pasniegt klientiem atbilstoši nozīmētajām diētas formām klientiem. - Nokopt galdus. Novākt ēdienu paliekas, nogādāt netīros traukus uz mazgāšanas vietu apstrādei.  - Uzkopt mitrā veidā pārtikas bloka telpu un ēdamzāļu inventāru (galdus, krēslus u.c.) un grīdu. - Veikt netīro trauku, iekārtu un mašīnu attīrīšanu no ēdiena atliekām, mazgāšanu, dezinfekciju. Mēs piedāvājam: - amata algu no 500.00 līdz 530.00 EUR bruto, (atkarībā no profesionālās darba pieredzes); - profesionālus kolēģus, izaugsmes un apmācības iespējas; - sociālās garantijas; - veselības apdrošināšanu pēc 6 nostrādātiem mēnešiem. Darba vietas adrese: VSAC "Zemgale" filiāle "Rūja", Pansionāts "Rūja", Jeru pagasts, Rūjienas novads. Profesionālās darbības aprakstu (CV) ar norādi "Virtuves darbinieks" sūtīt uz e-pastu: Nadezda.Graudina@vsaczemgale.gov.lv. līdz 22.06.2021 plkst.12.00 Piesakot savu kandidatūru uz izsludināto amata vietu, Jūs uzticat savus personas datus Valsts sociālās aprūpes centram “Zemgale”. Detalizēta informācija par personas datu apstrādes aspektiem šī nolūka sasniegšanai ir norādīta iestādes mājas lapā, adrese: https://www.vsaczemgale.gov.lv/lv/privatuma-politika Informējam, ka sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz interviju. Par atteikumu ziņosim tikai tiem kandidātiem, kas tiks uzaicināti uz interviju. Gadījumā, ja divu nedēļu laikā pēc CV nosūtīšanas neesat saņēmis uzaicinājumu uz darba interviju, varat uzskatīt, ka Jūsu kandidatūra netika virzīta pārrunu kārtai. Profesija: VIRTUVES DARBINIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Pansionāts Rūja, Jeri, Jeru pag., Rūjienas nov. Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-06-22 Kontaktpersona: Nadežda Graudiņa Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Mūsu partneri