Valmieras Ziņas

Sv.Sīmaņa baznīcā izskanējis „Konsonanses” un Austrijas kora „Silberstimmen” koncerts

Piektdienas vakarā, kad centrā jau bija iedegta egle un lielākā kņada norimusi, Valmieras Sv.Sīmaņa baznīcā notika Imanta Toča vadītā jauniešu kora „Konsonanse” un Austrijas kora „Silberstimmen” („Sudraba balsis”) koncerts „Miers virs zemes”.

Koncerts sākās ar koklētājas Enijas Bivālovas skaņdarbu, kam sekoja kvarteta dziedātā dziesma „Eņģelis” un latviešu tautasdziesma kora „Konsonanse” izpildījumā.

Tālāk tika dots vārds ciemiņiem no Austrijas pilsētas Švacas (Schwaz) un kora „Silberstimmen” vadītājam Thomas Waldner. Šis koris Valmierā ieradies apmaiņas vizītē, jo maijā mūsu jaunieši viesojās Austrijā.

Austrieši savu koncertu iesāka ar romantisku un izjustu kvinteta skaņdarbu – tradicionālu Alpu mūziku, bet tālāk viņu dziesmas klausītājus izveda cauri visai Eiropai: Itālijai, Spānijai, Īrijai, Vācijai, Čehijai, Polijai, Zviedrijai. Skanēja nedzirdētas un pazīstamas melodijas („Es skaistu rozīt` zinu” u.c.). Koncerta noslēgumā, protams, „Klusa nakts, svēta nakts”, kuru izpildīja abi kori kopā vācu un angļu valodā, bet uz pēdējo pantu latviešu valodā pievienojās arī visi koncerta apmeklētāji.

Šis gaišais un kvalitatīvais Ziemassvētku koncerts vēlreiz skanēs sestdien, 8.decembrī, plkst. 18.00 Valmieras pagasta kultūras namā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

KOMFOVENT ir starptautisks uzņēmums, kurš apvieno 12 uzņēmumu grupu un darbojas vairāk kā 8 valstīs. Kopumā kompānijā strādā vairāk kā 700 darbinieki, kuri nodarbojas ar ventilācijas iekārtu un sistēmu izstrādi, ražošanu un pārdošanu. “KOMFOVENT” produkti ne tikai garantē cilvēku komfortu, nodrošinot svaigu gaisu telpās, bet arī palīdz nodrošināt drošību ugunsgrēka gadījumos. Uzņēmumam attīstoties un paplašinoties, aicinām darbā: TIRDZNIECĪBAS PĀRSTĀVI VIDZEMĒ Uzņēmums piedāvā: Ø Darba vietu pie viena no lielākajiem ventilācijas iekārtu un materiālu ražotājiem Baltijas valstīs; Ø Atalgojumu, sākot no 1300 EUR pirms nodokļu nomaksas; Ø Iespēju nopelnīt motivējošus bonusus, kuri atkarīgi no darba rezultātiem; Ø Interesantu un dinamisku darbu augošā uzņēmumā, kurā produkcija tiek ražota ar unikālām un inovatīvām iekārtām un tehnoloģijām; Ø Apmācības un karjeras izaugsmes iespējas; Ø Mūsdienīgu darba vidi, kā arī darbam nepieciešamo aprīkojumu. Galvenie darba pienākumi: Ø Vidzemes struktūrvienības vadīšana, plānošana, koordinēšana; Ø Noliktavas saimniecības organizēšana; Ø Jaunu sadarbības partneru piesaiste, komunikācija ar esošiem uzņēmuma partneriem (B2B); Ø Komunikācija ar klientiem, pasūtījumu pieņemšana, apstrāde, nodošana ražošanas daļai; Ø Tehnisko prasību saskaņošana, nestandarta situāciju risināšana. No kandidāta sagaidām: Ø Aktīvu un dinamisku pieeju problēmu risināšanai un uzdevumu izpildei; Ø Izpratni par ēku inženiertīkliem, noliktavas vadību; Ø Enerģisku uz sasniegumiem vērstu personību ar pozitīvu attieksmi pret darbu un kolēģiem; Ø Teicamas latviešu un krievu valodas zināšanas, vēlams arī angļu sarunvalodas zināšanas; Ø B kategorijas autovadītājas apliecība. Darba vieta: Valmiera Pateicamies visiem pretendentiem, bet lūdzam ņemt vērā, ka par rezultātiem informēsim tikai uz darba interviju uzaicinātos kandidātus. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šī atlases konkursa norisei. Pieteikumus, lūgums sūtīt uz e-pastu: maija.knospe@komfovent.com Pateicamies visiem pretendentiem, bet lūdzam ņemt vērā, ka par rezultātiem informēsim tikai uz darba interviju uzaicinātos kandidātus. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šī atlases konkursa norisei. Profesija: TIRDZNIECĪBAS PĀRSTĀVIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-08-14

Mūsu partneri