Valmieras Ziņas

Sv.Sīmaņa baznīcā izskanējis „Konsonanses” un Austrijas kora „Silberstimmen” koncerts

Piektdienas vakarā, kad centrā jau bija iedegta egle un lielākā kņada norimusi, Valmieras Sv.Sīmaņa baznīcā notika Imanta Toča vadītā jauniešu kora „Konsonanse” un Austrijas kora „Silberstimmen” („Sudraba balsis”) koncerts „Miers virs zemes”.

Koncerts sākās ar koklētājas Enijas Bivālovas skaņdarbu, kam sekoja kvarteta dziedātā dziesma „Eņģelis” un latviešu tautasdziesma kora „Konsonanse” izpildījumā.

Tālāk tika dots vārds ciemiņiem no Austrijas pilsētas Švacas (Schwaz) un kora „Silberstimmen” vadītājam Thomas Waldner. Šis koris Valmierā ieradies apmaiņas vizītē, jo maijā mūsu jaunieši viesojās Austrijā.

Austrieši savu koncertu iesāka ar romantisku un izjustu kvinteta skaņdarbu – tradicionālu Alpu mūziku, bet tālāk viņu dziesmas klausītājus izveda cauri visai Eiropai: Itālijai, Spānijai, Īrijai, Vācijai, Čehijai, Polijai, Zviedrijai. Skanēja nedzirdētas un pazīstamas melodijas („Es skaistu rozīt` zinu” u.c.). Koncerta noslēgumā, protams, „Klusa nakts, svēta nakts”, kuru izpildīja abi kori kopā vācu un angļu valodā, bet uz pēdējo pantu latviešu valodā pievienojās arī visi koncerta apmeklētāji.

Šis gaišais un kvalitatīvais Ziemassvētku koncerts vēlreiz skanēs sestdien, 8.decembrī, plkst. 18.00 Valmieras pagasta kultūras namā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Sociālās korekcijas izglītības iestāde „Naukšēni” (reģ.Nr.4418000073) aicina pastāvīgā darbā internāta skolotāju. Pretendentiem izvirzītās prasības: Augstākā izglītība pedagoģijā vai augstākā izglītība citā nozarē un gatavība apgūt B programmu pedagoģijā 72 stundu apjomā; Komunikācijas un sadarbības prasmes, pozitīva attieksme; Spēja pieņemt lēmumus, risināt konfliktus un prasme rīkoties nestandarta situācijās. Galvenie amata pienākumi: Izglītojamo audzināšanas darba plānošana un īstenošana atbilstoši normatīvo aktu prasībām; Nodrošināt iekšējo kārtības noteikumu, dienas režīma ievērošanu un uzdoto pienākumu izpildes kvalitāti izglītojamajiem. Darba vietas adrese: Sociālās korekcijas izglītības iestāde „Naukšēni”, „Naukšēnu muiža”, Naukšēnu pagasts, Naukšēnu novads. Mēnešalga 975,00 EUR. Darbs maiņās. Stundu apmaksa. Pieteikumu un CV lūdzam sūtīt uz e-pastu info@skiinaukseni.lv vai iesniegt personīgi Sociālās korekcijas izglītības iestādē „Naukšēni”. Telefons papildus informācijai 292936360 (direktors). Profesija: INTERNĀTA, DIENESTA VIESNĪCAS SKOLOTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Naukšēnu muiža, Naukšēni, Naukšēnu pag., Naukšēnu nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-08-30 Kontaktpersona: CV sūtīt uz info@skiinaukseni.lv vai iesniegt personīgi, t. 29293630

Darbs Valmierā, Voldemāra Baloža ielā 11 - elektroinstrumentu tirdzniecība Makita. Ja jums patīk pārdot, meklējat jaunus izaicinājumus, klienti ir svarīgi jums, un, ja jums ir izpalīdzoša un profesionāla attieksme pret klientiem - šis darbs ir domāts jums. Kā elektroinstrumentu Makita Tirdzniecības aģents būsiet atbildīgs par: - apgrozījuma mērķa sasniegšanu; - darbu ar jau esošajiem un jaunajiem klientiem. Prasības kandidātiem: - interese par elektroinstrumentiem; - dinamiska un izlēmīga lēmumu pieņemšana;  - fokuss uz mērķa sasniegšanu; - komunikācijas un organizatoriskas iemaņas; - datorprasme. Uzņēmums piedāvā:  - strādāt jaunā un dinamiskā komandā; - stabilu ilgtermiņa darbu; - labus darba apstākļus; - konkurētspējīgu atalgojumu; - sociālās garantijas. Jūs varat būt daļa no mūsu komandas un palīdzēt mums attīstīties. Izaugsmes iespējas. Gaidīsim Jūsu motivācijas vēstuli ar CV uz e-pastu info@tespars.lv ! Tālrunis informācijai: 29147247. Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kas tiks izvirzīti uz nākamo kārtu - interviju. Profesija: TIRDZNIECĪBAS AĢENTS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Voldemāra Baloža iela 11, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-08-25 Darba sākšanas datums: 2019-08-16 Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri