Stūriška un Apels uzvar arī EK BMX 6. posmā; Langmanis otrais junioros

Svētdien Māra Štromberga BMX trasē «Valmiera» lieliskos laika apstākļos aizvadīts UEC Eiropas kausa sestais posms BMX riteņbraukšanā. Otro dienu pēc kārtas ātrāko apļa laiku starp visām daiļā dzimuma pārstāvēm sasniedza junioru grupā uzvarējusī Veronika Monika Stūriška. Šajā pat grupā puišiem otro vietu izcīnīja Edgars Langmanis, kamēr viņa kluba biedrs Kristers Apels otro dienu pēc kārtas palika nepārspēts jauniešu B15/16 grupā.  Latviešiem daudz godalgu arī “Challange” grupās, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Latvijas Riteņbraukšanas federācijas ģenerālsekretārs Toms Markss.

Salīdzinājumā ar sestdien aizvadīto piekto posmu, svētdien UEC Eiropas kauss BMX Valmierā esošajā Māra Štromberga BMX trasē aizritēja nedaudz siltākos un patīkamākos laika apstākļos. Tribīnes tika piepildītas ar kuplu skaitu līdzjutēju, kuri aktīvi atbalstīja savus favorītus. Latvijas sportisti kopumā aizvadīja ļoti augstvērtīgas sacensības.

Jau no paša rīta sesto posmu uzsāka elites, U23, junioru un vecāko jauniešu grupu sportisti. Otro dienu pēc kārtas ar dominējošu sniegumu junioru meiteņu grupā uzvarēja “Silvas ziķeru” kluba braucēja Veronika Monika Stūriška. Trenera Ģirta Kātiņa audzēkne sasniedza arī absolūti labāko apļa laiku starp visām daiļā dzimuma pārstāvēm.

Iepriecināja mūsu juniors Edgars Langmanis. “BMX Rīga/ RRS” pārstāvis uzvarēja visos izslēgšanas braucienos, sasniedzot finālu. Tajā Edžus Treimaņa audzēknis no starta aizbrauca visiem pa priekšu, tomēr trases sākuma daļā viņu apsteidza franču sportists Baptists Župilē. Mūsu braucējs pārliecinoši finišēja otrajā vietā, sasniedzot savu līdz šim lielāko panākumu junioru grupā.

Vīru elitē pusfinālu sasniedza gan sestdien sesto vietu izcīnījušais Kristens Krīgers (“Mītavas kumeļi”), gan valmierietis Mikus Strazdiņš. Abiem attiecīgi ceturtā un trešā vieta ceturtdaļfinālos. Pusfināla barjeru pārvarēja Strazdiņš, kamēr Krīgers palika ārpus TOP4, sacensības noslēdzot 12. vietā. Olafa Lakuča trenētais Strazdiņš finālā pirmajā taisnē zaudēja kontaktu no līderiem, nonākot septītajā vietā. Drīz vien virāžā ļoti smagi krita Eiropas čempions Kajs Vaits no Lielbritānijas, kurš centās uzbrukt līderim un iepriekšējā posma uzvarētājam Rubenam Gommersam no Beļģijas. Tieši Gommerss arī uzvarēja, vēl vairāk nostiprinoties Eiropas kausa kopvērtējuma vadībā. Otrā vieta Matisam Ražotam, bet trijnieku noslēdza Romēns Majē. Mikus Strazdiņš finālā ieņēma piekto vietu, kas vērtējams kā ļoti labs panākums.

Dāmu elitē Vineta Pētersone dienu iesāka ar divām sestajām vietām. Tikmēr trešajā braucienā “Silvas ziķeru” pārstāvei jau daudz labāks brauciens un trešā vieta. Trīs braucienu summā mūsu sportistei piektā vieta.

Priecēja mūsu B15/16 grupas jaunieši. Puišu konkurencē, demonstrējot lielisku sniegumu visas dienas garumā, uzvarēja “BMX Rīga/ RRS” braucējs Kristers Apels. Edžus Treimaņa audzēknis arī finālā palika nepārspēts, tādējādi uzvarot otro dienu pēc kārtas. Augsto otro vietu finālā izcīnīja “Ventspils spars” pārstāvis Miks Cīrulis, bet finālā iekļuva arī Roberts Černovs no “BMX Rīga”, kuram astotā pozīcija. Šajā pat vecumā meitenēm Adelīna Kārkliņa izcīnīja piekto vietu.

Dienas otrajā pusē par godalgām sacentās bērnu, jauniešu un amatieru grupu sportisti. Latvijas braucēji izcīnīja godalgas teju katrā no vecuma grupām.

3. Mateo Bogomazovs

Ar godalgām priecēja arī Emma Švalkovska jaunāko meiteņu grupā, kā arī Ģirts Jonkus un Renārs Auga krūzeros.

UEC Eiropas kausa posmus organizēja Valmieras Olimpiskais centrs sadarbībā ar Latvijas Riteņbraukšanas federāciju un Valmieras novada pašvaldību.

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu