Valmieras Ziņas

Strenču psihoneiroloģiskās slimnīcas speciālisti apmeklē Pasaules slimnīcu kongresu Lisabonā

Lasīšanas laiks: 2 min

No 24. oktobra līdz 27. oktobrim, VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” (turpmāk- Slimnīca) valdes locekle Maija Ancveriņa un sabiedrisko attiecību speciāliste Alise Seile apmeklēja 46.Pasaules slimnīcu kongresu, kas norisinājās Portugālē, Lisabonā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca”.

Pasaules slimnīcu kongress ir ikgadējs Starptautiskās slimnīcu federācijas (IHF) organizēts pasākums, kas pulcē veselības aprūpes līderus, politikas veidotājus un ekspertus no visas pasaules. Kongresa mērķis ir nodrošināt platformu labākās prakses un zināšanu apmaiņai, kā arī veselības aprūpes nozares izaicinājumu un iespēju apspriešanai. Tas ir zināšanu apmaiņas, sadarbības un inovāciju strops — iespēja pulcēt starptautisko sabiedrību, lai koncentrētos uz to, ko veselības aprūpes vadītāji var mācīties viens no otra, lai uzlabotu pakalpojumu sniegšanu mājās.

Kongresa laikā bija iespējams piedalīties ekspertu vadītās sesijās, semināros un meistarklasēs, kā arī aplūkot zinātnisko tehnoloģiju un plakātu izstādes.  Kongresa programmā bija iekļauts daudzveidīgs tēmu klāsts, kur tika aplūkoti temati par darbinieku labbūtības veicināšanu, jaunu partnerību izveidi starp ieinteresētajām personām, inovatīvu pieeju demonstrēšanu, kā arī jaunu iniciatīvu uzsākšanu un labākas prakses veicināšanu. Pasaules slimnīcu kongress ir nozīmīgs notikums, lai risinātu veselības aprūpes problēmas un iespējas starptautiskā mērogā.

Maija Ancveriņa norāda: “Uzskatu, ka arī slimnīcas vadītājam zināšanās un pieredzē ir jāspēj būt līdzvērtīgam saviem padotajiem, tādēļ izmantoju iespēju piedalīties šajā starptautiskajā forumā, kurā saņēmu daudzveidīgu informāciju par pasaules slimnīcu pieredzi. Gandarījums par to, ka lietas, kuras ir aktuālas pasaulē, reizēm ar skatījumu uz nākotnes perspektīvu, jau šobrīd tiek risinātas un ieviestas mūsu slimnīcā, t.i., gan darbinieku labbūtības risinājumi, gan energoefektivitātes uzlabojumi, gan slimnīcas darbības ietekmes uz vidi samazināšana, kā arī psihiatrijas pacientu cilvēktiesību jautājumu aktualizācija, domājot arī par telemedicīnas lomas nozīmi mūsu darbā. Izmaiņas, kas ietekmē mūsdienīgu veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu, ir nozīmīgas un straujas. To paveicot un sekojot tam, kas notiek mums apkārt, varam nodrošināt savas slimnīcas ilgtspējību. Mums šobrīd vislielākā uzmanība jāpievērš kiberdrošības jautājumiem. Ir iegūti noderīgi kontakti, lai varētu turpināt pieredzes apmaiņas programmu ar veselības aprūpes iestādēm citās Eiropas valstīs, t.sk., arī speciālistu apmaiņas programmas HOPE ietvaros.’’

Aktuālais jautājums

Vai 2024. gads Jums būs veiksmīgāks par 2023. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras tehnikums aicina darbā  Galveno speciālistu metodiķi uz nenoteiktu laiku Piedāvājam: 1 darba slodzi, 5 darba dienas nedēļā Stabilu atalgojumu (no 1248 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas) Sociālās garantijas (veselības apdrošināšanas polise pēc pārbaudes termiņa, papildatvaļinājums) Apmaksātu profesionālo pilnveidi Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Galvenie darba pienākumi: Nodrošināt pieaugušo izglītības (pilnveides, tālākizglītības, neformālās izglītības, meistarklašu, darbnīcu) programmas un to īstenošanu Izstrādāt pieaugušo izglītības mācību priekšmetu, moduļu programmas, tematiskos plānus Sagatavot dokumentāciju pieaugušo izglītības resursu centra sniegto pakalpojumu nodrošināšanai (e-klase, edy365.com, akti, līgumi, rīkojumi, atskaites, sarakstes dokumentācija) Plānot pieaugušo izglītības publicitāti un īstenot reklāmas pasākumus izglītojamo piesaistei Prasības pretendentam: · Pirmā līmeņa profesionālā augstākā vai augstākā izglītība (vēlams uzņēmējdarbībā, ekonomikā, vadības zinātnēs) Vēlama praktiskā darba pieredze pieaugušo izglītības jomā Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze mācību darba satura un mācību priekšmeta didaktikas pārzināšana Labas prasmes lietvedībā Valsts valodas prasme augstākajā līmenī Labas komunikācijas prasmes B kategorijas autovadītāja apliecība Tālrunis informācijai: Direktores vietniece Inga Zariņa-Bojāre 29191344 CV, motivācijas vēstuli un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Galvenā speciālista metodiķa vakancei” līdz 2024.gada 21.februārim plkst.16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk - VDAR) 13. pantu, Valmieras tehnikums informē, ka: 1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs vakances atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valmieras tehnikums, reģistrācijas Nr. 90009612809, Vadu iela 3, Valmiera, LV-4201, skola@valmierastehnikums.lv. Profesija: GALVENAIS SPECIĀLISTS METODIĶIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-03-08 Darba sākšanas datums: 2024-04-09 Kontaktpersona: Inga Zariņa-Bojāre Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri