Valmieras Ziņas

Strenču psihoneiroloģiskajā slimnīcā viesojās Diāna Zande ar lekciju “Darba un privātās dzīves līdzsvars”

Lasīšanas laiks: 2 min

Vēl joprojām svarīgi ir apzināties nepieciešamību pēc līdzsvara starp darbu un privāto dzīvi, kas bieži kļūst par izšķirošu faktoru cilvēku veselībai un labklājībai. 2. aprīlī, VSIA “Strenču psihoneiroloģiskajā slimnīcā” (turpmāk – Slimnīca) viesojās klīniskā psiholoģe, kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite Diāna Zande, kas pievērsa uzmanību šī jautājuma nozīmei un risinājumiem. Lekciju bija iespējams apmeklēt ikvienam interesentam, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” Sabiedrisko attiecību speciāliste Alise Seile.

D. Zande iedvesmoja dalībniekus ar savām idejām un praktiskiem padomiem, kā efektīvi pārvaldīt laiku, uzlabot produktivitāti un mācīties atpūsties, lai saglabātu veselīgu līdzsvaru starp darbu un privāto dzīvi. Tika apspriesti dažādi piemēri un scenāriji, lai uzsvērtu  veidus, kā cilvēki var pielāgot savu ikdienu, tādējādi uzlabojot dzīves kvalitāti.

Dalībnieki bija iesaistīti diskusijā, kurā dalījās ar savām domām un piemēriem, kā sasniegt līdzsvaru un novērst stresu. Lekcija bija ne tikai informējoša, bet arī motivēja dalībniekus aktīvi strādāt pie savas dzīves organizēšanas un līdzsvara meklēšanas.

Pasākumi, kas veicina diskusijas un apzināšanos par darba un privātās dzīves līdzsvaru, ir būtiski mūsdienu sabiedrībā, kurā pārāk bieži tiek ignorēts jomas nozīmīgums. Lekcija ir viens no soļiem, lai veicinātu izglītotību par sabalansētu darba un privātās dzīves līdzsvara jomu arī mūsu Slimnīcā.

*Diāna Zande ir psiholoģe (Dr.psych., mg.art.), kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite, supervizore. Strādā privātpraksē ar individuālajiem klientiem un pāriem, vada dialektiski biheiviorālās terapijas prasmju grupas, lasa lekcijas RSU un visdažādākajās auditorijās visā Latvijā. Iesaistās  zinātnisko publikāciju rakstīšanā un darbojas biedrībā Debesmanna.com. D. Zande raksta grāmatas plašam lasītāju lokam un sniedz intervijas par cilvēku emocionālo labsajūtu un psiholoģiju dažādiem izdevumiem, radio un TV.

Metālapstrādes uzņēmums SIA BALTMA aicina darbā CNC iekārtu operatoru—iestatītāju. Ja Tev ir vidējā profesionālā, augstākā vai nepabeigta augstākā inženiertehniskā izglītība metālapstrādes nozarē, interesē CNC virpošanas un frēzēšanas procesi – pievienojies mūsu komandai! Ko mēs sagaidām? Pozitīvu attieksmi pret darbu, atbildību un precizitāti, spēju strādāt komandā, patstāvīgi pieņemt lēmumus un organizēt savu darbu. Kādi būs Tavi pienākumi? Iestatīt un uzraudzīt CNC virpošanas un frēzēšanas iekārtas, nodrošināt ražošanas procesu un pārraudzīt produkcijas kvalitāti. Par priekšrocību uzskatīsim izglītību metālapstrādes jomā un pieredzi darbā ar CNC iekārtām. Ko mēs piedāvājam? Darbu strauji augošā uzņēmumā, stabilu un progresīvu atalgojumu no 1500 eiro mēnesī BRUTO (pēc pārbaudes laika), darbu maiņās (6:00 – 14:30 rīta maiņa un 13:30 – 22:00 vakara maiņa), sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu, nelaimes gadījumu apdrošināšanu, apmaksātas sporta un atpūtas aktivitātes (trenažieru zāle un peldbaseins), labus darba apstākļus dinamiskā kolektīvā, darbu ar jaunākajām CNC iekārtām, regulāras apmācības, iespēju profesionāli pilnveidoties un īstenot inovatīvas idejas, pieredzes apmaiņu ārvalstu komandējumos. Pieteikšanās: Motivācijas vēstuli un CV sūti uz e-pastu: info@baltma.lv, vai atnes personīgi uz SIA BALTMA Kauguru iela 19, Valmiera ar norādi “CNC operatora vakance”. Profesija: DATORIZĒTĀS CIPARU VADĪBAS (CNC) METĀLAPSTRĀDES DARBAGALDU OPERATORS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Kauguru iela 19, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: info@baltma.lv vai zvanīt pa tālruni 64207220 Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

CNC operatori /iestatītāji CNC virpošanas un frēzēšanas uzņēmums “Baltma” aicina Jūs pievienoties komandā! Pievienojies strauji augošam uzņēmumam Valmierā. Piedāvājam: darba laiku darba dienās: no 6:00 līdz 14:30 un no 13:30 līdz 22:00; atalgojumu sākot no 1500 līdz 2000 EUR (bruto)/mēnesī; darbam nepieciešamo apmācību un aprīkojumu; veselības un nelaimes gadījuma apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika; piedāvā peldbaseina un sporta zāle apmeklējumus; atsaucīgu un profesionālu komandu.  No Jums sagaidām: iepriekšējo darba pieredzi metālapstrādē vai kokapstrādē; pieredzi ar CNC garenvirpošanas iekārtām, vai arī ar citām CNC iekārtām; pieredzi ar garenvirpošanas procesiem vai citiem CNC virpošanas vai frēzēšanas procesiem; spēju efektīvi organizēt darba ikdienu. Jums uzticēsim: sagatavot un iestatīt CNC darbagaldus ražošanai, nodrošināt produkcijas kvalitāti; uzraudzīt ražošanas procesus, instrumentu nomaiņu, materiālu papildināšanu; nodrošināt produkcijas kvalitatīvu ražošanu. Gaidīsim Jūsu CV uz cv@biuro.lv, vai zvanot pa tālruni +371 27030750. Profesija: DATORIZĒTĀS CIPARU VADĪBAS (CNC) METĀLAPSTRĀDES DARBGALDU IESTATĪTĀJS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Kauguru iela 19, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Uzņēmuma līgums Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2024-07-24 Darba sākšanas datums: 2024-04-24 Kontaktpersona: BIURO SIA

Mūsu partneri