Valmieras Ziņas

Strenču novadā vīrietis dzenas pakaļ automašīnas zaglim (1)

9.novembrī, plkst. 02:19 Strenču novadā, Strenčos, 1987.gadā dzimis vīrietis konstatēja, ka nozagta tam piederoša automašīna “Opel”. Vīrietis naktī dzirdējis, ka pie mājas novietotā automašīna aizbrauc un mēģinājis tai dzīties pakaļ, taču zaglis, iespējams, sabojājis vārtus, kuru dēļ, cietušais nav paspējis izbraukt no mājas pagalma. Izbraucot policijas norīkojumam, plkst. 04:55 automašīna atrasta tuvākajā apkaimē pamesta. Policija aizturēja divas aizdomās turamās personas un noskaidro lietas apstākļus, portālu “Valmieras Ziņas” informē Valsts Policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Anžela Geļjanu.

8.novembrī, plkst. 11:25 Madonas novadā, Sarkaņu pagastā, 1975.gadā dzimis vīrietis izsaucis operatīvos dienestus, draudot nodarīt kaitējumu kaimiņiem. Izbraucot policijas norīkojumam, izrādījās, ka vīrietis ilgstoši atrodas alkoholisko dzērienu iespaidā un pret kaimiņiem nav nekādas darbības uzsācis. Vīrietim noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par nepamatotu dienesta izsaukšanu. Jāpiebilst, ka minimālā alkohola koncentrācija izelpojamā gaisā sasniedza 3,09 promiles. Brīdī, kad policijas darbinieki mēģināja aizturēt vīrieti, lai to nogādātu uz policijas iecirkni atskurbšanai un novērstu sabiedriskās kārtības traucēšanu, vīrietis izrādīja fizisku pretošanos un mēģināja nodarīt miesas bojājums vienam no darbiniekiem. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 61 gadījumu, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 8 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 15 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 11 nodarījumi pret īpašumu.

Aizvadītajā diennaktī, Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā, reģistrēti 8 ceļu satiksmes negadījumi. Nevienā no negadījumiem nav saņemta informācija par cietušajiem. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies trīs vadītāji. Noformēti 94 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 33 bija par ātruma pārsniegšanu.

 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    Anete - 09.11.2017 Atbildēt

    Iesaku neiet uz visādām apšaubāmām spēļu zālēm, kur ne tikai ir ieprogrammēts, ka automāts vienmēr izdos mazāk kā tajā tiks iemests, bet arī kriminogēni bīstama vieta, kur nereti mēdz pulcēties alkoholiķi un narkomāni. Nāc un piedalies lielākajās ASV un Rietumeiropas loterijās, kur notiek godīgas izlozes, neizejot no savas siltās un drošās mājas. Pievienojies cilvēkiem, kas pārvalda savu veiksmi! https://goo.gl/bwjgTL

Mūsu partneri