Valmieras Ziņas

Strenču novadā dedzis satiksmes autobuss

29.maijā, saņemta informācija, ka plkst. 19:15 Strenču novadā, Jērcēnu pagastā, autoceļa A3 Inčukalns – Valmiera – Igaunijas robeža (Valka) 89 kilometrā, dega satiksmes autobuss “Volvo”. Pēc sākotnējās informācijas, policijas darbinieks pamanīja liesmas pretimbraucošā autobusa aizmugurē. Darbinieks apturēja transportlīdzekli un organizēja cilvēku evakuāciju. Netika saņemta informācija par cietušām personām, kā arī policija noskaidro notikušā apstākļus, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts Policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Anžela Geļjanu.

29.maijā, plkst. 16:59 Amatas novadā, Drabešu pagastā, 1950.gadā dzimis vīrietis, vadot atpakaļgaitā autobusu “Volvo”, uzbrauca metāla velosipēda novietnei. Ceļu satiksmes negadījumā cieta četri bērni – 2005.gadā dzimusi meitene, 2006.gadā dzimis zēns, 2006.gadā dzimušas meitenes. Cietušajiem sniegta palīdzība uz vietas un tālākā medicīniskā apsekošana nebija nepieciešama. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

29.maijā, plkst. 18:30 Kocēnu novadā, Kocēnu pagastā, autoceļa Valmiera – Smiltene otrajā kilometrā, 1933.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “Audi”, nepalaida pa galveno ceļu braucošo automašīnu “Scania”, kas bija sakabē ar piekabi. Ceļu satiksmes negadījumā cieta transportlīdzekļa “Scania” vadītājs – 1975.gadā dzimis vīrietis un “Audi” pasažiere – 1939.gadā dzimusi sieviete. Policija noskaidro notikušā apstākļus

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 82 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 11 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 11 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 18 nodarījumi pret īpašumu.

Aizvadītajā diennaktī, Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā, reģistrēti 20 ceļu satiksmes negadījumi. Divos no negadījumiem  saņemta informācija par trijiem cietušajiem. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies divi vadītāji. Noformēti 57 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 25 bija par ātruma pārsniegšanu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SS.COM Vakances (Vajadzīgi darbinieki) - Palīgs Mēs esam vadošais un pieredzes bagātākais saplānot prasme servisa - Sludinājumi Mēs esam vadošais un pieredzes bagātākais pilna servisa tirgus, sociālo, mediju pētījumu un konsultāciju uzņēmums Latvijā, un šobrīd aicinām uz sadarbību NTERVĒTĀJUS IEDZĪVOTĀJU DZĪVESVIETĀS VALMIERĀ UN VALMIERAS APKAIMĒ. Mēs sagaidām, ka Tev:ir teicamas latviešu un labas krievu valodas zināšanas; prasme pielietot praksē datorlietotāja iemaņas; ir iegūta vismaz vidējā izglītība; B kategorijas autovadītāja apliecība un Tev ir automašīna un/vai Tu spēj operatīvi saplānot pārvietošanās iespējas, izmantojot sabiedrisko transportu.  Augstu vērtēsim, ja Tev:ir sarunas vadītāja/-as, intervētāja/-as pieredze; piemīt drosme un prasme ieinteresēt un motivēt cilvēkus; ir personīga atbildības izjūta par Tev uzticēto uzdevumu; sagādā patiesu prieku sarunas; ir interese par pētījumu nozari.  Uzticēsim Tev:interviju veikšanu iedzīvotāju dzīvesvietās un iegūto datu kvalitatīvu ievadi programmā.  Piedāvāsim Tev:pieredzi starptautiskā pētījumu uzņēmumā Latvijā; individuālu apmācību pirms sadarbības uzsākšanas; veicamajiem pienākumiem, nozarei un tirgus situācijai atbilstošu atlīdzību - par katru kvalitatīvi paveiktu interviju (6.00€-15.00€ pēc nodokļu nomaksas) pienākumu veikšanai patērēto transporta un/vai degvielas izdevumu kompensāciju; nelaimes gadījumu apdrošināšanu; veselības apdrošināšanu pēc sešu mēnešu rezultatīvas sadarbības - tiek paveiks noteiktais uzdevums katrā no projektiem.  Sūti mums pieteikumu uz darbs@tns.lv, jautājumu gadījumā zvani uz tālruņiem 80000004, 67096313. *Piesakoties vakancei, pretendents piekrīt savu personas datu apstrādei saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzības regulējuma noteikumiem. Visa atlases procesā saņemtā informācija par pretendentu tiks izmantota tikai un vienīgi pretendenta profesionālās piemērotības izvērtēšanai konkrētajam amatam. Personas datu pārzinis: SIA “TNS Latvia”, Kronvalda bulvāris 3-2, Rīga, LV-1010. Profesija: INTERVĒTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba veids: Uzņēmuma līgums Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2019-11-30 Kontaktpersona: Sūtīt pieteikumu uz darbs@tns.lv, jautājumu gadījumā zvanīt uz 80000004, 67096313. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri