Valmieras Ziņas

Strenču novadā dedzis satiksmes autobuss

29.maijā, saņemta informācija, ka plkst. 19:15 Strenču novadā, Jērcēnu pagastā, autoceļa A3 Inčukalns – Valmiera – Igaunijas robeža (Valka) 89 kilometrā, dega satiksmes autobuss “Volvo”. Pēc sākotnējās informācijas, policijas darbinieks pamanīja liesmas pretimbraucošā autobusa aizmugurē. Darbinieks apturēja transportlīdzekli un organizēja cilvēku evakuāciju. Netika saņemta informācija par cietušām personām, kā arī policija noskaidro notikušā apstākļus, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts Policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Anžela Geļjanu.

29.maijā, plkst. 16:59 Amatas novadā, Drabešu pagastā, 1950.gadā dzimis vīrietis, vadot atpakaļgaitā autobusu “Volvo”, uzbrauca metāla velosipēda novietnei. Ceļu satiksmes negadījumā cieta četri bērni – 2005.gadā dzimusi meitene, 2006.gadā dzimis zēns, 2006.gadā dzimušas meitenes. Cietušajiem sniegta palīdzība uz vietas un tālākā medicīniskā apsekošana nebija nepieciešama. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

29.maijā, plkst. 18:30 Kocēnu novadā, Kocēnu pagastā, autoceļa Valmiera – Smiltene otrajā kilometrā, 1933.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “Audi”, nepalaida pa galveno ceļu braucošo automašīnu “Scania”, kas bija sakabē ar piekabi. Ceļu satiksmes negadījumā cieta transportlīdzekļa “Scania” vadītājs – 1975.gadā dzimis vīrietis un “Audi” pasažiere – 1939.gadā dzimusi sieviete. Policija noskaidro notikušā apstākļus

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 82 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 11 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 11 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 18 nodarījumi pret īpašumu.

Aizvadītajā diennaktī, Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā, reģistrēti 20 ceļu satiksmes negadījumi. Divos no negadījumiem  saņemta informācija par trijiem cietušajiem. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies divi vadītāji. Noformēti 57 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 25 bija par ātruma pārsniegšanu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA „Firma Madara’89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā - piedāvā darbu PĀRDEVĒJAM(-AI) veikalā “top!” Rīgas ielā 64, Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga: 470-700 EUR (bruto). Darba laika veids un režīmos: summētais darba laiks, pēc grafika maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV ar norādi “Pārdevējs VALMIERĀ, Rīgas ielā” lūdzam sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-10 Kontaktpersona: CV ar amata un vietas norādi sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv.

Mūsu partneri