Valmieras Ziņas

Strenčos Lieldienās ciemosies dziedošā CibRiču ģimene

Lasīšanas laiks: 2 min

31. martā aicinām mazus un lielus apmeklētājus laikus mosties no miega, nomazgāt mutes tekošā ūdenī, lai skaidrāks skats, izberzēt ausis, lai modrāka dzirde, un plkst. 13.30 pulcēties pie Strenču Kultūras centra, lai satiktu muzikālo, jautro zaķu CibRiču ģimeni, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste Ginta Gailīte.

Zaķu ģimenes tēvs Fricis ir meža mūzikas skolotājs, arī savus bērnus viņš ir mūzikā izglītojis, savulaik pat gājis uz provēm zaķu operā. meitiņa Peciņa spēlē pijoli, dēls Bricis sit lielo bungu, bet zaķu mamma Lusilda brīvajā laikā glezno dabas peizāžas. Ģimenē biežs viesis ir tēva brālis – krusttētiņš CibRicis, viņš Rīgā strādā par pianistu.

Zaķu ģimenes tēvam ir kāda īpaša tradīcija – katru gadu Lieldienu laikā organizēt ģimenes koncertu, kuram gatavojas jau no Valentīndienas. Vienīgā problēma ir tāda, ka līdz šim koncertā skanējušas vienas un tās pašas dziesmas. Ar to nav mierā CibRiču ģimenes lielākais palaidnis – zaķēns Bricis. Viņaprāt, dziesmas par zaķiem, to sentimentāli saldo dzīvi, straujajām attiecībām, mīlu un vegānismu ir pārāk maz, lai neteiktu, ka nav vispār, tādēļ viņš sarīko ģimenes dumpi un liek zaķu ģimenei mainīt koncerta repertuāru, iedrošinot savu ģimeni uz jaunu dziesmu sacerēšanu un dziedāšanu.

Kā CibRiču ģimenei veiksies, to varēsiet dzirdēt Lieldienu jautrajā dziesmu spēlē “Dziedošās zaķu CibRiču ģimenes koncerts”. Nopietni un pa jokam vēl it nekad un it nekur nedzirdētas vispopulārākās dziesmas pasaulē par zaķiem, kuru melodijas atpazīs un varēs līdzi dungot ikviens – gan liels, gan mazs, gan vecs, gan jauns.

Krāšņi kostīmi, humors, jautrība. Koncerta vadītājs, palaidnīgais zaķu ģimenes dēls Bricis Cibricis – aktieris Māris Zabarovskis, zaķu ģimenes tēvs Fricis Cibricis – Latvijas Nacionālā teātra un dažādu pašmāju seriālu humora pilnais aktieris Kristiāns Kareļins, zaķu ģimenes mamma Lusilda Cibrice – operdziedātāja Baiba Renerte, zaķu ģimenes meita Peciņa Cibrice – jaunā dziedātāja Anna Leite, zaķu ģimenes tēva brālis, krusttētiņš Cibricis – pianists Anatolijs Livča. Režijas un kustību konsultants – Mārtiņš Kagainis. Ieeja bez maksas.

AS “Sadales tīkls” (reģistrācijas Nr.40003857687) nodrošina elektroenerģijas savienojumu vairāk nekā 790 000 klientu pieslēgumu visā  Latvijā. Mēs ilgtermiņā rūpējamies par droša, vieda un efektīva elektrotīkla attīstību, lai nodrošinātu klientiem kvalitatīvu elektroapgādi un veicinātu sabiedrības labklājību, drošību un izaugsmi. Aicinām darbā specializētā automobiļa vadītāju   (profesijas kods –833208) Darba vieta: Valmiera, Raiņa iela 12B Darbs uz nenoteiktu laiku, pilna slodze. Atalgojums sākot no 1410,00 EUR līdz 1580,00 EUR bruto mēnesī Mēs Tev uzticēsim veikt elektropārvades līniju trašu tīrīšanas darbus ar speciālo tehniku un instrumentiem veikt kravu pārvadājumus un strādāt ar specializēto tehniku elektropārvades līniju remonta darba izpildē veikt ikdienas tehnisko apkopi un piedalīties darba pienākumu veikšanai nodoto transportlīdzekļu uzturēšanas un remonta darbos darbs saistīts ar komandējumiem. Piesakies, ja Tev ir • vēlme un interese strādāt ar dažāda veida specializēto tehniku • vispārējā vidējā izglītība • B, BE, C un CE kategorijas autovadītāja apliecība un braukšanas pieredze • profesionālā transportlīdzekļu vadītāju kategorija (95.kods) • TR2 kategorijas traktortehnikas vadītāja apliecība un braukšanas pieredze • pieredze tehnikas remontā • valsts valodas zināšanas pamata līmenī (A2) • prasme darbā ar datoru (MS Office) Esot mūsu komandā, Tu iegūsi: uz tehnoloģijām balstītu mūsdienīgu darba vidi vienā no Latvijas vadošajiem uzņēmumiem veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu apmācību darba vietā profesionālās izaugsmes iespējas profesionālus un atsaucīgus kolēģus Pieteikumus gaidīsim līdz 04.06.2024. Pieteikuma vēstuli un CV, neiekļaujot sensitīvu informāciju (piem. foto, tautību, vecumu utt.), ar norādi “Specializētā automobiļa vadītājs/-a Valmierā" sūti uz e-pastu:darbs@sadalestikls.lv vai piesakies mājaslapā: www.sadalestikls.lv/lv/darba-iespejas Iesniegto informāciju uzglabāsim 4 mēnešus. Ar detalizētu informāciju par AS "Sadales tīkls" veikto personas datu apstrādi var iepazīties mājas lapas www.sadalestikls.lv sadaļā "PERSONAS DATU APSTRĀDE"- "Personas datu apstrāde pretendentu atlases procesā". Iesniegtā informācija atlases caurspīdīguma nodrošināšanas un darbinieku interešu pārstāvības mērķa sasniegšanai var tikt nodota LAB "Enerģija", www.energija.lv. Iebildumu gadījumā informē mūs, e-pasts: darbs@sadalestikls.lv Ja ir papildus jautājumi, raksti uz epastu: darbs@sadalestikls.lv Profesija: SPECIALIZĒTĀ /AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 12B, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Elektronika / Enerģētika / Elektroenerģija Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-04 Kontaktpersona: Personāla daļa darbs@sadalestikls.lv Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri