Valmieras Ziņas

STENDERS jaunie produkti zelta vērtam sejas kopšanas rituālam ikdienā

Lasīšanas laiks: 3 min

Jau izsenis zelts ir bijis lielā cieņā. Tam ir bijusi ne vien augsta finansiālā vērtība, bet arī pozitīva ietekme uz skaistumu un labsajūtu. Agrāk dižciltīgie ļaudis zelta putekļus mēdza pievienot vannai un dažādiem sejas kopšanas līdzekļiem, nododoties nesteidzīgām peldēm ar mērķi iegūt mirdzoši skaistu ādu un atklāt mūžīgās jaunības noslēpumu. Mūsdienās to var darīt ikviens. Iecienītā STENDERS kolekcija “Zelts”, kas papildināta ar izsmalcinātu sejas kopšanas produktu līniju, ir šī pavasara jaunums, – dāvājot tev vislabāko!

Zelta pozitīvā ietekme uz ķermeni un labsajūtu

Pateicoties mūsdienu tehnoloģiskajām iespējām, zelts arvien vairāk tiek izmantots skaistumkopšanā. Jautāsi – kāpēc? Tas piešķir ādai jauneklīgu izskatu, vienlaikus aizsargājot to no dažādiem ārējās vides faktoriem. Turklāt zeltam ir vēl daudz citu būtisku priekšrocību. Tas:

  • veicina ādas elastību, stimulējot un uzlabojot tonusu;
  • nodrošina ilgstošu mitrināšanu;
  • stiprina šūnu imunitāti;
  • darbojas kā pīlings, piešķirot dabisku mirdzumu un novēršot priekšlaicīgu novecošanos;
  • nodrošina aktīvu šūnu reģenerāciju, īpaši kombinācijā ar dažādiem augu izcelsmes ekstraktiem.

STENDERS produkti izsmalcinātam seja ādas kopšanas rituālam

STENDERS jaunā sejas kopšanas līnija “Zelts” ir radīta ar patiesām rūpēm par tavas ādas veselību un labsajūtu, ietverot visu nepieciešamo tās pilnvērtīgai kopšanai ikdienā.

Nomierinošs sejas toniks “24 karātu zelts”

Toniks ir viens galvenajiem produktiem, ko iekļaut savā sejas ādas kopšanas rituālā. Toniku lieto pēc sejas attīrīšanas – dabiskā pH līmeņa atjaunošanai. Tas atsvaidzina ādu, kā arī uzlabo aktīvo vielu, kas atrodas sejas krēmos, maskās un serumos, uzsūkšanos.

STENDERS toniks, kas bagātināts ar zeltu, nomierina ādu, atjaunojot tās labsajūtu. Turklāt formulas sastāvā ir 93 % dabiskas izcelsmes sastāvdaļu, viena no tām – alatonīns. Tas palīdz uzturēt optimālu mitruma līmeni, mazina kairinājumu un iekaisumu.

Tonika sastāvā ir septiņu augu ekstraktu komplekss, kas radīts no:  rozmarīna lapām, kumelītes ziediem, zaļās tējas lapām, lakricas saknes, vairoglapas, Japānas dižsūrenes saknes un Baikāla ķiverenes saknes.

Atjaunojošs sejas krēms “24 karātu zelts”

Izsmalcināts, zīdainas tekstūras krēms nodrošina ādas mitrināšanu visas dienas garumā. Krēms ir radīts tā, lai uzlabotu ādas elastību, kā arī aizsargātu no dažādiem kaitīgiem ārējās vides faktoriem.

Krēma aktīvā sastāvdaļa ir niacinamīds, kas palīdz regulēt sebuma ražošanu, izlīdzina ādas toni, kā arī mazina apsārtumu, iekaisumu un atbrīvo no pigmentācijas plankumiem.

Sejas maska “24 karātu zelts”

Atjaunojošā nakts maska ir radīta, lai uzlabotu tavas ādas izskatu, piešķirot tai mirdzumu. Masku nepieciešams uzklāt pirms gulētiešanas, lai nākamajā dienā varētu baudīt tās iedarbīgo rezultātu. To ieteicams lietot divas līdz trīs reizes nedēļā, bagātīgā kārtā uzklājot uz attīrītas sejas. Saudzīgām kustībām produktu iemasē sejas ādā un dekoltē zonā. Nepieļauj tā iekļūšanu acīs.

Sejas maska veicina ādas atjaunošanos, stiprinot dabisko hidrolipīdu slāni. Formulas sastāvā ir AHA skābes un niacinamīds. Papildu mitrināšanu nodrošina avokado eļļa un šī sviests.

Parocīgākai sejas maskas un krēma uzklāšanai, ieteicams izmantot īpašo kosmētikas karotīti. Tā ļauj uzklāt produktus bez tiešas saskares ar rokām un tādējādi novēršot to, ka produktos iekļūst netīrumi.

Ar patiesām rūpēm par tavu skaistumu

Visi šīs līnijas produkti tika testēti īpašā fokusa grupā sertificētā laboratorijā Eiropas Savienībā, kur 100 % dalībnieku apstiprināja to kvalitāti un funkcionalitāti, norādot, ka tos labprāt iegādātos atkārtoti.

Sejas ādas kopšanai ir būtiska nozīme, saglabājot to koptu, mirdzošu un jauneklīgu. Padari šo rituālu vēl patīkamāku un pilnīgāku ar STENDERS jaunās kolekcijas “Zelts” kopjošās kosmētikas produktiem. Ļaujot mirdzēt savai sejas ādai, iemirdzēsies arī visa tava būtība!

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Mazsalacas pirmsskolas izglītības iestāde “Dārziņš” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā sociālo pedagogu (profesijas klasifikatora kods 2359 01) uz nenoteiktu laiku, sākot ar 2024./2025. mācību gadu. Ja Jūs vēlaties: • organizēt savu darbu atbilstoši Iestādes mērķim un uzdevumiem; • strādāt Atbalsta personāla komandā; • diagnosticēt izglītojamo socializācijas procesa veiksmes un problēmas, esošo sociālo risku ietekmi uz viņu pilnvērtīgu integrēšanos sabiedrībā un dzīves prasmju apguvē; • sadarboties ar pedagogiem, Iestādes vadību un izglītojamo vecākiem, kā arī informēt par izglītojamā izaugsmi, sniegumu un nepieciešamo atbalstu mācīšanās uzlabošanai; un Jums ir: • izglītība saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; • atbilstība Izglītības likuma un Bērnu tiesību aizsardzības likuma noteiktajām prasībām; • mācību un audzināšanas darba satura, un korekcijas darba plānošanas un realizācijas pārzināšana; • izpratne par izglītojamo vecumposmu attīstības īpatnībām un saskarsmes psiholoģijas likumsakarībām; • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: spēja patstāvīgi plānot un organizēt darbu, atbildības sajūta, disciplinētība, precizitāte, spēja argumentēt pieņemtos lēmumus, komunikācijas prasme, spēja analizēt un risināt konfliktsituācijas, saglabāt konfidencialitāti un toleranci; mēs piedāvājam: • darba laiku 8 stundas (0.271 likmes) nedēļā; • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.445 “Par pedagogu darba samaksu”; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • atbildīgu, interesantu un radošu darbu. CV un motivācijas vēstuli līdz 2024.gada 15.jūlijam, sūtīt iestādes vadītājai S.Liepai uz e-pastu: darzins@valmiera.edu.lv , vai iesniedzot personīgi adresē: Parka iela 14, Mazsalaca, Valmieras novads ar norādi “Sociālais pedagogs”. Tālruņa numurs papildu informācijai: 27871920. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SOCIĀLAIS PEDAGOGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Parka iela 14, Mazsalaca, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-15 Kontaktpersona: darzins@valmiera.edu.lv 27871920

Pievienojies mūsu komandai! Mazsalacas pirmsskolas izglītības iestāde “Dārziņš” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā pirmsskolas izglītības mūzikas skolotāju (profesijas klasifikatora kods 2342 03) uz nenoteiktu laiku, sākot ar 2024./2025. mācību gadu. Ja Jūs vēlaties: • īstenot pirmsskolas izglītības satura apguvi kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā mācību jomā; • plānot pedagoģisko darbu saskaņā ar Iestādes nolikumu un pirmsskolas audzināšanas galvenajiem darba virzieniem; • organizēt mācību darbu bērnu muzikālo, pašizpausmes, intelektuālo spēju attīstīšanai; • izvērtēt un analizēt savu pedagoģisko darbu ar bērniem un sniegt atskaiti par paveikto; un Jums ir: • augstākā izglītība pedagoģijā (atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”) ar kvalifikāciju – pirmsskolas izglītības mūzikas skolotājs vai students augstākās izglītības studiju programmā – mūzikas skolotājs; • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: spēja patstāvīgi plānot un organizēt darbu, atbildības sajūta, disciplinētība, precizitāte, spēja argumentēt pieņemtos lēmumus, komunikācijas prasme, spēja analizēt un risināt konfliktsituācijas, saglabāt konfidencialitāti un toleranci; mēs piedāvājam: • darba laiku 30 stundas (0,750 likmes) nedēļā; • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.445 “Par pedagogu darba samaksu”; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • atbildīgu, interesantu un radošu darbu. CV un motivācijas vēstuli līdz 2024.gada 15.jūlijam, sūtīt iestādes vadītājai S.Liepai uz e-pastu: darzins@valmiera.edu.lv , vai iesniedzot personīgi adresē: Parka iela 14, Mazsalaca, Valmieras novads ar norādi “Pirmsskolas izglītības mūzikas skolotājs/-a”. Tālruņa numurs papildu informācijai: 27871920. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SPORTA SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Parka iela 14, Mazsalaca, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-15 Kontaktpersona: darzins@valmiera.edu.lv 27871920 Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri