Valmieras Ziņas

Sportisks izaicinājums ar labdarības mērķi

Lasīšanas laiks: 3 min

Lai arī aizvadītais gads bija savādāks nekā citi, IT uzņēmuma Wunder darbiniekiem tas nebija iemesls ieslīgt savos dīvānos. Tieši pretēji – jaunie apstākļi deva iespēju radošākiem risinājumiem kā būt aktīviem un saglabāt sportisko formu. Wunder pārstāvniecība Latvijā ik gadu aicina savus darbiniekus iesaistītes izaicinājumā, kur katrs nosportotais kilometrs tiek pārvērsts ziedojumā. Šogad kopīgiem spēkiem paveiktais ziedots labdarības projektam „Rūpju bērnu māmiņām”.

Pērn vairāk nekā jebkad lielai daļai biroja darbinieku bija jāpalauza galva, kā nezaudēt sportisko formu, jo no ikdienas rutīnas izzuda ierastais ceļš no mājām uz darbu vai regulārs sporta zāles apmeklējums. Protams, varētu atrast 101 iemeslu, kādēļ kaut ko nedarīt, bet Wunder darbinieki izvēlējās darīt – pasūtīja sporta aprīkojumu, lai labiekārtotu savu mājas “sporta zāli”, piedalījās virtuālās un arī dažās drošās klātienes sporta sacensībās vai devās garās pastaigās dabā.

Jau trešo gadu pēc kārtas Wunder aicināja savus darbiniekus iesaistītes sportiskā izaicinājumā un krāt kilometrus, lai gada beigās tos pārvērstu ziedojumā. Wunder darbinieki atzīst, ka šādi izaicinājumi ir pozitīvu atkarību izraisoši un kamēr vienus motivē labdarības mērķis, citiem adrenalīna līmeni ceļ iespēja sacensties. Aizvadītajā gadā tika izveidoti gan atsevišķi izaicinājumi populārākajās sporta aktivitātēs (iešana, skriešana, riteņbraukšana), gan kopējais WunderFitness izaicinājums, kurā pieskaitīta ikviena aktīvi pavadītā minūte.

Lielu popularitāti izpelnījās pavisam jauna iniciatīva – kolektīva pārgājieni. Tie deva iespēju aktīvi un saturīgi pavadīt laiku kopā ar kolēģiem, vienlaikus ievērojot visas drošības prasības. Tā agrā pavasarī kopā izbaudīts 37 km garais ceļš no Salacgrīvas līdz Tūjai, vasaras plaukumā – 40 km gājiens apkārt Rāznas ezeram, rudens lapkritī – 23 km pastaiga no Līgatnes līdz Siguldai, bet decembra ziemas dvesma sajusta 27 km garā pārgājienā gar Strīķupi. Ņemot vērā šo jauno aizraušanos, starp 2021. gada izaicinājumiem nu atrodami arī pārgājieni.

2020. gadā kopumā izaicinājumā piedalījās 28 Wunder darbinieki. Izaicinājuma periodā aktīvi pavadīta 151 diena, kopīgiem spēkiem sadedzināti divi miljoni kaloriju un pieveikti 21048 kilometri, kas attāluma ziņā būtu pat par 1000 km vairāk nekā no Ziemeļpola līdz Dienvidpolam. Katra kilometra vērtība ir 2 eiro centi, kas šogad pārtop par 420.96 eiro vērtu ziedojumu Ziedot.lv labdarības projektam „Rūpju bērnu māmiņām”, sniedzot gan praktisku, gan emocionālu atbalstu smagi slimu bērnu mammām.

Wunder kolektīvs lepojas, ka, neskatoties uz izaicinājumiem un ierobežojumiem, ir izdevies saglabāt sportisko aktivitāti tikpat augstā līmenī kā 2019. gadā un pat nedaudz to pārspēt. Tāpat kolēģi ir pārliecināti, ka labākais veids kā būt veseliem un laimīgiem, ir būt kustībā un novēl ikvienam 2021. gadā atrast sev tīkamāko aktivitāti.

2018. gadā nosportotie 16935 kilometri pārtapa 338.70 EUR vērtā ziedojumā un nonāca pie kustības PLECS, kura strādā, lai katram bērnam Latvijā būtu iespēja izaugt ģimenē. 2019. gada veikums – 20237 kilometri jeb 404.74 EUR – ar fonda BE OPEN starpniecību ziedoti mērķtiecīgā valmierieša Roberta Jurkas rehabilitācijai.

Aktuālais jautājums

Vai 2024. gads Jums būs veiksmīgāks par 2023. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AICINA PIEVIENOTIES APDROŠINĀŠANAS KONSULTANTUS VALMIERĀ Ja uzskati sevi par veiksmīgu pārdošanas speciālistu vai vēlies par tādu kļūt un Tevi interesē apdrošināšanas pakalpojumi - pievienojies Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiāles komandai! Ko dara apdrošināšanas konsultants? • Piedāvājot klientiem vispiemērotākos dzīvības un veselības apdrošināšanas pakalpojumus, nodrošina mūsu klientiem, viņu ģimenes locekļiem un uzņēmumu darbiniekiem drošību un finansiālo aizsardzību neparedzētās dzīvas situācijās Kas raksturo veiksmīgu konsultantu? • Lielisks sarunu partneris ar interesi ikdienā komunicēt ar dažādiem cilvēkiem • Vēlme mērķtiecīgi strādāt un saņemt pienācīgu atalgojumu • Augsta motivācija un iniciatīva • Rezultatīva pieredze pārdošanā • Vidējā vai augstākā izglītība • Latviešu un krievu valodas zināšanas Ko iegūst apdrošināšanas konsultants? • Mācības darbam un pašizaugsmei • Mentoru, kurš palīdz uzsākt veiksmīgu sadarbību • Draudzīgu un profesionālu vidi • Darba samaksu no 700 līdz 1500+ EUR bruto, kas sastāv no pamatalgas un mainīgās daļas, kura atkarīga no pārdošanas rezultāta Par mums Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiāle specializējas dzīvības apdrošināšanā ar uzkrājumu veidošanu, privātās pensijas un mūža pensijas apdrošināšanā, uzkrājošajā apdrošināšanā bērniem, nelaimes gadījumu un veselības apdrošināšanā fiziskām un juridiskām personām. Compensa Life ir pirmā apdrošināšanas sabiedrība Latvijā, kas piedāvā onkoloģisko slimību apdrošināšanu, kas pieejama vietnē oncodrop.lv. Mēs priecāsimies saņemt CV un motivācijas vēstuli līdz 2024. gada 6.martam uz e-pastu: agita.ulmane@compensalife.lv Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai. Nosūtot pieteikumu un CV konkursam uz izsludināto vakanci, kandidāts/te kā datu subjekts saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzības tiesību aktu prasībām piekrīt iesniegto personas datu apstrādei Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiālē (juridiskā adrese: Vienības gatve 87h, Rīga, LV-1004) uz laiku, kas nav ilgāks par trīs mēnešiem no atlases konkursa noslēgšanās dienas. Datu apstrādes mērķis – datu izmantošana un glabāšana personāla atlases vajadzībām. Savu piekrišanu personas datu apstrādei kandidāts/te var atsaukt rakstveidā.

Pievienojies mūsu komandai! Rūjienas vidusskola (turpmāk – Iestāde) aicina darbā sekretāru/-i uz nenoteiktu laiku. Darba vietas adrese: Rūjienas vidusskola, Rīgas iela 30, Rūjiena, Valmieras novads.  Ja Tev ir vēlme: • veikt dokumentu noformēšanu, veidošanu, kārtošanu, uzglabāšanu atbilstoši nomenklatūrai dokumentu pārvaldības kārtībai; • veikt ierobežotas pieejamības informācijas apstrādi; • nodrošināt inventarizācijas dokumentu pārvaldību; • organizēt un koordinēt skolēnu transporta pieprasījumus un izmaiņas, sadarbojoties ar pārvadātāju; • pārzināt Iestādes struktūru, darbības jomas, pienākumu sadali starp skolas darbiniekiem; un ja Tev ir: ● vidējā, vidējā/ profesionālā vai augstākā izglītība; ● labas latviešu valodas zināšanas; ● zināšanas par likumdošanu personu datu aizsardzībā un prasme orientēties normatīvajos aktos; ● prasme lietot dažādus tehniskos līdzekļus informācijas iegūšanā, atlasē, apkopošanā un nosūtīšanā; ● kompetences: augsta atbildības sajūta; spēja pielāgoties dažādām mainīgām situācijām; prasme strādāt komandā un plānot savu laiku; ● iepriekšēja pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību; mēs piedāvājam: • pilnu darba slodzi; • pamatalgu pārbaudes laikā 714 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 751 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV) lūdzam iesniegt līdz 2024.gada 1.martam e-pastā: rujienas.vidusskola@valmiera.edu.lv ar norādi “Vakance – sekretārs/-e”. Tālrunis informācijai lietvedībā: 64263605. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SEKRETĀRS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 30, Rūjiena, Valmieras nov. Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-03-01

Mūsu partneri