Valmieras Ziņas

Sportisks izaicinājums ar labdarības mērķi

Lai arī aizvadītais gads bija savādāks nekā citi, IT uzņēmuma Wunder darbiniekiem tas nebija iemesls ieslīgt savos dīvānos. Tieši pretēji – jaunie apstākļi deva iespēju radošākiem risinājumiem kā būt aktīviem un saglabāt sportisko formu. Wunder pārstāvniecība Latvijā ik gadu aicina savus darbiniekus iesaistītes izaicinājumā, kur katrs nosportotais kilometrs tiek pārvērsts ziedojumā. Šogad kopīgiem spēkiem paveiktais ziedots labdarības projektam „Rūpju bērnu māmiņām”.

Pērn vairāk nekā jebkad lielai daļai biroja darbinieku bija jāpalauza galva, kā nezaudēt sportisko formu, jo no ikdienas rutīnas izzuda ierastais ceļš no mājām uz darbu vai regulārs sporta zāles apmeklējums. Protams, varētu atrast 101 iemeslu, kādēļ kaut ko nedarīt, bet Wunder darbinieki izvēlējās darīt – pasūtīja sporta aprīkojumu, lai labiekārtotu savu mājas “sporta zāli”, piedalījās virtuālās un arī dažās drošās klātienes sporta sacensībās vai devās garās pastaigās dabā.

Jau trešo gadu pēc kārtas Wunder aicināja savus darbiniekus iesaistītes sportiskā izaicinājumā un krāt kilometrus, lai gada beigās tos pārvērstu ziedojumā. Wunder darbinieki atzīst, ka šādi izaicinājumi ir pozitīvu atkarību izraisoši un kamēr vienus motivē labdarības mērķis, citiem adrenalīna līmeni ceļ iespēja sacensties. Aizvadītajā gadā tika izveidoti gan atsevišķi izaicinājumi populārākajās sporta aktivitātēs (iešana, skriešana, riteņbraukšana), gan kopējais WunderFitness izaicinājums, kurā pieskaitīta ikviena aktīvi pavadītā minūte.

Lielu popularitāti izpelnījās pavisam jauna iniciatīva – kolektīva pārgājieni. Tie deva iespēju aktīvi un saturīgi pavadīt laiku kopā ar kolēģiem, vienlaikus ievērojot visas drošības prasības. Tā agrā pavasarī kopā izbaudīts 37 km garais ceļš no Salacgrīvas līdz Tūjai, vasaras plaukumā – 40 km gājiens apkārt Rāznas ezeram, rudens lapkritī – 23 km pastaiga no Līgatnes līdz Siguldai, bet decembra ziemas dvesma sajusta 27 km garā pārgājienā gar Strīķupi. Ņemot vērā šo jauno aizraušanos, starp 2021. gada izaicinājumiem nu atrodami arī pārgājieni.

2020. gadā kopumā izaicinājumā piedalījās 28 Wunder darbinieki. Izaicinājuma periodā aktīvi pavadīta 151 diena, kopīgiem spēkiem sadedzināti divi miljoni kaloriju un pieveikti 21048 kilometri, kas attāluma ziņā būtu pat par 1000 km vairāk nekā no Ziemeļpola līdz Dienvidpolam. Katra kilometra vērtība ir 2 eiro centi, kas šogad pārtop par 420.96 eiro vērtu ziedojumu Ziedot.lv labdarības projektam „Rūpju bērnu māmiņām”, sniedzot gan praktisku, gan emocionālu atbalstu smagi slimu bērnu mammām.

Wunder kolektīvs lepojas, ka, neskatoties uz izaicinājumiem un ierobežojumiem, ir izdevies saglabāt sportisko aktivitāti tikpat augstā līmenī kā 2019. gadā un pat nedaudz to pārspēt. Tāpat kolēģi ir pārliecināti, ka labākais veids kā būt veseliem un laimīgiem, ir būt kustībā un novēl ikvienam 2021. gadā atrast sev tīkamāko aktivitāti.

2018. gadā nosportotie 16935 kilometri pārtapa 338.70 EUR vērtā ziedojumā un nonāca pie kustības PLECS, kura strādā, lai katram bērnam Latvijā būtu iespēja izaugt ģimenē. 2019. gada veikums – 20237 kilometri jeb 404.74 EUR – ar fonda BE OPEN starpniecību ziedoti mērķtiecīgā valmierieša Roberta Jurkas rehabilitācijai.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Valmieras ūdens” Reģ. Nr. 44103033608 aicina darbā (uz nenoteiktu laiku) santehniķi Prasības: vidējā profesionālā izglītība (ISCED 3.kvalifikācijas līmenis), arodizglītība; vismaz divu gadu pieredze līdzīgā specialitātē; valsts valodas zināšanas; ”B” kategorijas autovadītāja apliecība (vēlama “C” autovadītāja un motorzāģa un krūmzāģa operatora apliecības); komunikācijas spējas strādājot ar klientiem. Darba pienākumi: veikt visa veida darbus, kas saistīti ar iekšējo siltumapgādes sistēmu apkopi, remontu un izbūvi; veikt siltumtrašu montāžas un remonta darbus; vadīt un apkalpot uzticēto tehniku. Piedāvājam: darbu stabilā uzņēmumā; konkurētspējīgu atalgojumu (bruto 1105 - 1164 EUR/mēn.); sociālās garantijas; veselības apdrošināšanu; izaugsmes iespējas. Darba vieta: Valmierā. Pieteikumus gaidīsim līdz 2021.gada 30.aprīlim. CV sūtīt: uz e-pastu - valmieras.udens@valmierasudens.lv vai uz adresi - Rūpniecības iela 50, Valmiera, LV-4201. Par rezultātiem tiks informēti tikai tie kandidāti, kuri tiks aicināti uz darba intervijām. Profesija: SANTEHNIĶIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūpniecības iela 50, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-04-30 Kontaktpersona: CV sūtīt uz valmieras.udens@valmierasudens.lv vai uz adresi-Rūpniecības iela 50, Valmiera. Izglītības līmenis: Arodizglītība

AS "Smiltenes piens" - viens no Latvijas vadošajiem piena produktu pārstrādes uzņēmumiem ar 100 gadu uzkrāto un apgūto pieredzi šajā nozarē, aicina darbā LABORANTU Mūrnieku ielā 2, Smiltenē. TU IEGŪSI: • Atbildīgu darbu un vērtīgu pieredzi stabilā un atpazīstamā uzņēmumā; • Stabilu darbu ilgtermiņā; • Konkurētspējīgu atalgojumu sākot no 1000 EUR (bruto) un sociālās garantijas; • Darba apģērbu; • Apmācības un pieredzējušu kolēģu atbalstu uzsākot darbu, profesionālās attīstības iespējas; • Draudzīgus un uz sadarbību vērstu kolēģus un atsaucīgus vadītājus; • Veselības apdrošināšanu pēc viena nostrādāta gada; • “Labumu grozu”- kopīgus darba pasākumus, pabalstus, dāvanas, produkcijas iegādi par draudzīgāku cenu u.c.; ŠAJĀ AMATĀ TEV NODERĒS: • Iepriekšējā pieredze laboratorijā, ražošanā vai kvalitātē tiks uzskatīta par priekšrocību, taču, ja tādas nav – apmācīsim darba vietā; • Vēlama vidējā vispārējā vai vidējā profesionālā izglītība (vēlams pārtikas rūpniecībā); • Vēlme profesionāli attīstīties un papildināt savas zināšanas; • Labas iemaņas darbā ar mūsdienīgām tehnoloģijām; • Precizitāte, godīgums un augsta atbildības sajūta, pildot darba pienākumus; • Komunikabilitāte un prasme strādāt komandā un individuāli; • Noturība pret stresu un koncentrēšanās spējas; • Derīga izziņa par veselības stāvokli Nr.27/u; MĒS TEV UZTICĒSIM: • Precīza ienākošā piena, vājpiena, sūkalu testēšanas veikšana un to nemainīgas kvalitātes kontrole; • Veikt ražojamās produkcijas tehnoloģisko rādītāju noteikšanu ražošanas procesu laikā; • Iegūto analīžu datu apstrāde un to uzskaite, reģistrēšana; • Dokumentēt testēšanas, kontroles, mērījumu, pārbaužu rezultātus; • Laboratorijas iekārtu uzturēšana un kalibrēšana; Ja vēlies pieteikties uz šo amatu, sūti savu CV ar norādi “Laborants” uz e-pastu: birojs@smiltenespiens.lv, info pa tel. 29335069 Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Vairāk par uzņēmumu varat uzzināt www.smiltenespiens.lv Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai šīs vakances atlases procesu. Datu pārzinis ir AS „Smiltenes piens”, reģistrācijas numurs 43903002031, juridiskā adrese Mūrnieku iela 2, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.

Mūsu partneri