Valmieras Ziņas

Spēkratam ietriecoties kokā, mirst vīrietis

Lasīšanas laiks: < 1 min

Lubānas pusē piektdienas rītā automašīna ietriekusies kokā, ceļu satiksmes negadījumā bojā gājis vīrietis, aģentūra BNS uzzināja Valsts policijā.

Negadījums notika plkst.8 autoceļa “Lubāna – Dzelzava” 1.kilometrā, vieglai automašīnai “Mercedes Benz” ietriecoties kokā. Notikuma vietā bojā gāja 48 gadus vecs vīrietis, savukārt smagas traumas guvis 25 gadus vecs vīrietis, kurš nogādāts slimnīcā.

Kā liecina sākotnējā informācija, iespējamie negadījuma iemesli varētu būt ātruma pārsniegšana un neveiksmīga apdzīšanas manevra īstenošana, kā rezultātā automašīna frontāli ietriecās kokā. Policija pārbaudīs arī to vai automašīnas vadītājs nebija pie stūres sēdies alkohola reibumā.

Par notikušo ir sākts kriminālprocess par noziedzīgiem nodarījumiem pret satiksmes drošību. Tiks veiktas vairākas ekspertīzes, kā arī skaidrota informācija kurš no vīriešiem atradies pie automašīnas stūres.

Šogad uz Vidzemes reģiona ceļiem dzīvības zaudējuši jau 27 cilvēki, no tiem 10 gājēji, 8 vadītāji, 5 pasažieri, 2 mopēdu vadītāji un viens velosipēda vadītājs.

Policija atkārtoti aicina ikvienu ceļu satiksmes dalībnieku būt atbildīgam uz ceļa, ievērot ceļu satiksmes noteikumus un rūpēties par savu un apkārtējo veselību un dzīvību.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri