Valmieras Ziņas

Šovakar “Valmieras HK” hokejisti Latvijas kausā tiksies ar “Daugavpils/LDz Cargo”

Lasīšanas laiks: 2 min

Ceturtdien, 8. oktobrī, plkst. 20:00 Latvijas kausa izcīņas spēlē hokejā “Valmieras HK/BSS” savā laukumā Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē uzņems “Daugavpils/LDz Cargo” hokejistus. Sērijas uzvarētājs divu spēļu summā kausa izcīņas ceturtdaļfinālā tiksies ar Latvijas čempioniem HK “Mogo”.

Latvijas hokeja federācijas kausa izcīņa ir jauns projekts, kas šosezon norisinās pirmo reizi. Turnīrā piedalās Latvijas hokeja virslīgas un 1.līgas komandas, kopumā 13 komandas. Virslīgu pārstāv HK “Mogo”, HK “Kurbads”, HK “Prizma” (visas trīs kausa izcīņā iesaistās no ceturtdaļfināla), HK “Zemgale/LLU”, HK “Liepāja”, HS “Rīga” un “HASC/HK Tukums”. Savukārt no 1.līgas komandām turnīrā startē “Valmieras HK/BSS”, “Daugavpils/LDz Cargo”, “Liepāja juniors”, “Venta 2002”, “Ogre” un “Prizma/Pārdaugava”.

Turnīrs sākās ar astotdaļfināla kārtu, kurā tiek noskaidrotas spēcīgākās komandas divu spēļu summā, aizvadot vienu spēli mājās un izbraukumā. Ja divu spēļu summā rezultāts ir neizšķirts, seko papildlaiks un pēcspēles metienu sērija. Labākā komanda iekļūst nākamajā kārtā, turpinot cīņu par “Optibet sporta bārs” kausu.

“Valmieras HK/BSS” astodtaļfinālā tiekas ar “Daugavpils/LDz Cargo” komandu. Sērijas uzvarētājs ceturtdaļfinālā tiksies ar Latvijas čempionkomandu HK “Mogo”.

Valmieras hokejistiem ir liela vēlme atvest uz Vidzemes Olimpisko centru Latvijas čempionus, tādēļ nepieciešams līdzjutēju atbalsts cīņā pret daugavpiliešiem. Astotdaļfināla sērijas pirmā spēle tika aizvadīta 28. septembrī Daugavpilī. Mačs vidzemniekiem izvērtās neveiksmīgs, jo trīs epizodēs ripa pēc rikošeta atrada ceļu “Valmieras HK/BSS” vārtos, kas lielā mērā salauza spēles gaitu un nosvēra maču par labu “Daugavpils/LDz Cargo” hokejistiem. “Valmieras HK/BSS” labā ar rezultatīviem metieniem izcēlās Jānis Šahno un Reinis Cimdiņš , bet visā spēlē vidzemnieki piekāpās ar rezultātu 2:7. Līdz ar to atbildes spēlē 8. oktobrī “Valmieras HK/BSS” jāatspēlē piecu vārtu deficīts.

CQnuCXlUAAAXhFR

Savas sienas Valmieras hokejistiem noteikti palīdzēs un izdosies atgūt Daugavpilī pazaudēto veiksmi. Visi Valmieras hokeja līdzjutēji tiek aicināti ceturtdien, 8. oktobrī, plkst. 20:00 uz Vidzemes Olimpiskā centra ledus halli, lai atbalstītu savu komandu. Ieeja spēlē bez maksas.

Aktuālais jautājums

Vai Jūs šķirojat bioloģiskos atkritumus

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Darbs ēdināšanas bloka vadītājam Rūjienas vidusskolā. Darba vieta: Ēdnīca Daily Rīgas ielā 30. Galvenie pienākumi: - nodrošināt augstu ēdiena un apkalpošanas kvalitāti atbilstoši uzņēmuma Baltic Restaurants standartiem, paškontrolei, strādāt atbilstoši M K 172 noteikumiem (skolās, pirmskolas izglītības iestādēs, pansionātos); - atbildīgi pieiet uzticētajiem pienākumiem un veicamajiem pienākumiem; - darbs ar personālu - veidot un uzturēt saliedētu, motivētu komandu; - veidot un uzturēt profesionālas attiecības ar klientiem; - darba procesu, grafiku organizēšana un uzraudzīšana, iekšējā dokumentācija; - izejvielu pasūtīšana, kvalitātes kontrole un uzskaite; - darbs sadalē vai virtuvē pie nepieciešamības; - aktīva iesaistīšanās uzņēmuma attīstībā, dalība sapulcēs, mācībās un arī saliedēšanās un atpūtas pasākumos. Ja Tev ir: -pieredze pavāra amatā; - zināšanas un pieredze ēdināšanas procesu organizēšanā, vadīšanā un / vai izpildē, ne mazāk kā 2 gadi; - labas virtuves darba un servisa vadīšanas prasmes; - neatlaidība, atbildība par uzticēto darbu un esi orientēts uz rezultātu; - vēlme mācīties, sadarboties un iesaistīties; - labas prasmes MS office. Piedāvājam: - stabilu darba vietu; - sociālās garantijas; - algu no 1100 Eur (bruto); - veselības apdrošināšanu pēc trīs nostrādātiem mēnešiem; - mācību, attīstības, saliedēšanās un atpūtas pasākumus; - bezmaksas maltīti darba vietā. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: atlase@balticrest.com Tālrunis informācijai: 25571406. Profesija: ĒDINĀŠANAS PAKALPOJUMU SPECIĀLISTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 30, Rūjiena, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2025-09-29 Kontaktpersona: Ieva Martinsone

Mūsu partneri