Valmieras Ziņas

Šonedēļ sāksies skriešanas seriāls “Mežuļu Cilpas” ar papildinājumu “Velo Cilpas 2020”

Trešdien, 5. augustā, ar brīvo startu no plkst. 17.30 līdz plkst. 19.00 Straupnieku karjera teritorijā sāksies Kocēnu novada skriešanas seriāls “Mežuļu Cilpas 2020” ar papildinājumu “Velo Cilpas 2020”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte.

Trīs posmos – 5., 12. un 19. augustā – dalībniekiem būs iespēja gūt pozitīvas emocijas, “izvēdināt galvu”, skrienot, nūjojot vai braucot ar velosipēdu pa meža takām, kas vietām vedīs arī kādā paugurā.

Skrējējiem trases garums nemainīgi – 1 km aplis, savukārt velo cilpu trases garums – 3 km.

Lai sacensību norises dienā nebūtu jāgaida rindā, aicinām reģistrēties jau laikus, aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē līdz līdz 4. augustam plkst. 18.00. Reģistrācija skriešanas seriālam “Mežuļu Cilpas” ŠEIT, reģistrācija riteņbraukšanas sacensībām “Velo Cilpas 2020” ŠEIT. Reģistrāciju būs iespējams veikt arī sacensību norises dienā un vietā no plkst. 17.15.

Laika kontrole tiks nodrošināta ar SPORTident Active Card, dalībnieki varēs izmantot personīgo SPORTident Active Card, kas jāpiereģistrē startā.

Plašāka informācija pieejama sacensību nolikumos, kas publicēti www.kocenunovads.lv.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA VTU Valmiera aicina darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana ar autobusu saskaņā ar grafiku darbs ar kases aparātu biļešu pārdošana pasažieriem pasažieru apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: vidējā izglītība D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība ar ierakstu par profesionālajām zināšanām (95.kods) labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas un vēlamas svešvalodas zināšanas atbilstoši darba raksturam UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: · darbu stabilā uzņēmumā · darba samaksu 800 – 1100 EUR (bruto) · sociālās garantijas · dinamisku un profesionālu darba vidi · profesionālu apmācību un karjeras izaugsmes iespējas CV un pieteikuma vēstuli ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: · sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv · sūtot pa pastu uz adresi: „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, LV-4220 · personīgi SIA „VTU Valmiera” administrācijas ēkas „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, 205. kabinetā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 · Sazināsimies ar pretendentiem, kuri būs izvirzīti nākamajai atlases kārtai. * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-10-23 Kontaktpersona: CV ar norādi „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” sūtīt uz info@vtu-valmiera.lv

Mūsu partneri