Valmieras Ziņas

Slimnīca uzsāk fizioterapijas nodarbības darbiniekiem

Lasīšanas laiks: < 1 min

Lai uzlabotu Slimnīcas darbinieku veselību un labklājību, kā arī veicinātu veselīgu dzīvesveidu, esam uzsākuši vingrošanas nodarbības Slimnīcas darbiniekiem, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” Sabiedrisko attiecību speciāliste Alise Seile.

Fizioterapijas nodarbībās, kuras vadīs kvalificēti fizioterapeiti, ietvertas dažādas fiziskās aktivitātes un vingrinājumi, kas veidoti, ņemot vērā Slimnīcas darbinieku darba specifiku un ikdienas izaicinājumus. Šo nodarbību mērķis – uzlabot muskuļu tonusu, veicināt labu stāju, samazināt stresa līmeni un uzlabot kopējo fizisko formu.

Jau pēc pirmās nodarbības tās dalībnieki izteica pozitīvas atsauksmes par nodarbības saturu un vadību, norādot uz uzlabotu labsajūtu un enerģijas līmeni.  Šāda veida nodarbības ir svarīgas ne tikai fiziskās veselības uzlabošanai, bet arī kā veids, kā stiprināt komandas garu un veicināt labas attiecības starp kolēģiem. Slimnīca ir apņēmusies turpināt atbalstīt savus darbiniekus arī nākotnē, piedāvājot fizioterapijas nodarbības katru mēnesi, kā arī atbalstīt citus dažādus veselības un labklājības veicinošus pasākumus.

Paldies visiem, kuri reģistrējušies fizioterapijas nodarbībām, to vēl iespējams  izdarīt, piesakoties Reahbilitācijas nodaļā.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Mūsu partneri