Valmieras Ziņas

Skropstu tušas uzklāšana – izvairīšanās no kļūdām

Lasīšanas laiks: 2 min

Lai sasniegtu vēlamo izskatu ar skaistām, biezām un savstarpēji atdalītām skropstām, dažāda sastāva skropstu tušas Klipshop un citu labāko skaistumkopšanas preču veikalos ir pieejamas plašā klāstā.

Tušas var vizuāli pagarināt vai padarīt skropstas biezākas, tomēr, ikdienā, lietojot skropstu tušu, svarīgi atcerēties par tās pareizu lietošanu, lai izvairītos no tušas izsmērēšanas un nekvalitatīvas uzklāšanas. 

Pareiza skropstu tušas uzklāšana

Visērtāk skropstu krāsošanu sākt ar apakšējām nevis augšējām skropstām, jo šādi uz ādas zem acīm neveidosies nevēlamie tušas nospiedumu punktiņi. Krāsojot augšējās skropstas, tušas birstīte no skropstu pamatnes augšup tiek virzīta ar zig-zag veida kustībām. Turklāt, būtiski ir pārklāt skropstas ar tušu no abām pusēm. Krāsojot skropstas tikai no apakšas, tās nebūs tik tumšas un apjomīgas kā vienmērīgi pārklātas skropstas no abām pusēm.

Nepieciešamais tušas daudzums

„Sūknēšanas” kustības, kas rodas tušas birstīti vairākkārt izvelkot un ievelkot tušas pudelītē, bojā tušas konsistenci. Tušas pudelītē iekļūst gaiss. Tādēļ tuša izžūst ātrāk un ar to pārklātās skropstas var savstarpēji salipt vai arī no tām var nolobīties krāsas slānis.

Lai paņemtu nepieciešamo tušas daudzumu, labāk ir izmantot apļveida kustības vai arī viegli pagriezt tušas birstīti uz priekšu vai atpakaļ.

Tīras skropstas un tušas birstīte

Skropstas pirms tušas uzklāšanas ir ieteicams notīrīt ar sejas tīrīšanas vai kosmētikas noņemšanas līdzekli. Tas ļaus izvairīties no acs infekcijas un kairinājuma riskiem. Savukārt, atdalījušās krāsas plēksnītes bojā krāsoto skropstu izskatu.

Tušas birstīte savas lietošanas laikā savāc daudz vairāk tušas nekā tas ir nepieciešams skropstu pārklāšanai. Neizlietotā tuša žūst un veidojas viegli uz skropstām pārnesamas krāsas plēksnītes. Tādēļ ir būtiski neaizmirst par tušas birstītes rūpīgu noslaucīšanu.

Divas ir labāk par vienu

Katrai skropstu tušai ir noteikta funkcija. Pateicoties savam aktīvo vielu sastāvam, viena tuša skropstas vizuāli padarīs garākas, cita – biezākas un apjomīgākas. Izmantojot skropstu tušu slāņošanu, ir iespējams šos vizuālos efektus apvienot.

Slāņošana nozīmē to, ka skropstu pārklāšanai tiek izmantotas divas skropstu tušas. Lai iegūtu vizuāli pievilcīgas skropstas, būtiski ir ļaut pirmajai skropstu tušai pilnībā nožūt pirms tiek klāta otra skropstu tuša. Savukārt, ūdensizturīgajai skropstu tušai vienmēr ir jābūt noslēdzošajai.

Meklējot labāko produktu priekš sevis, aplūkojiet skropstu tušas Klipshop interneta veikalā. Šeit ir plašs un daudzveidīgs dažādu zīmolu produkcijas klāsts, kur būs gan pagarinošas, gan apjomu piešķirošas skropstu tušas, ūdensnoturīgas un vēl daudzas citas.

Aktuālais jautājums

Vai 2024. gads Jums būs veiksmīgāks par 2023. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri