Valmieras Ziņas

Skriešanas seriālu “Dikļu cilpas” noslēgs Lāčplēša dienai veltīts skrējiens

8. novembrī ar Lāčplēša dienai veltītu skrējienu un apbalvošanu noslēgsies Kocēnu novada rudens skriešanas seriāls “Dikļu cilpas”, portāls “Valmieras Ziņas” uzzināja Kocēnu novada pašvaldībā.

“Dikļu cilpu” pirmais posms norisinājās 4. oktobrī un turpmākās piecas ceturtdienas Neikenkalna dabas koncertzālē uz brīvo startu kopumā pulcēja vairāk nekā 150 skrējējus un nūjotājus, kas veica distanci ar cilpas garumu 1,20 km laika limita ietvaros, kas noteikts atbilstoši vecuma grupai.

Lāčplēša dienas skrējiens sāksies plkst. 19.00 (kopējais starts). Reģistrācija un SPORTident izsniegšana – no plkst. 18.00 līdz plkst. 18.50.

Pieteikties skrējienam iespējams tiešsaistē ŠEIT, aizpildot pieteikšanās anketu, kas pieejama no 1. novembra līdz 7. novembra plkst. 24.00. Reģistrāciju varēs veikt arī sacensību norises vietā no plkst. 18.00 līdz plkst. 18.40

Dalības maksa, reģistrējoties tiešsaistē, bez maksas (vecuma grupām S10, V10, V14), 1 EUR (S18, V18), pārējām vecuma grupām – 2 EUR. Reģistrējoties klātienē pasākuma norises dienā 1 EUR (vecuma grupām S10, V10, V14), 2 EUR (S18, V18), pārējām vecuma grupām – 4 EUR.

Atšķirībā no iepriekšējiem posmiem skriešana un nūjošana norisināsies distancē ar apļa garumu 1,2 km, kur visi dalībnieki startēs vienlaicīgi. Lāčplēša dienas skrējiena labākie distances veicēji tiks noteikti pēc ātrākā laika, kas pavadīts distancē atbilstoši nolikumā noteiktajam apļu skaitam.

Pēc skrējiena norisināsies rudens skriešanas seriāla “Dikļu cilpas” kopvērtējuma uzvarētāju apbalvošana katrā vecuma grupā.

Lāčplēša dienas skrējiena nolikums pieejams ŠEIT.

Informācija par skriešanas seriālu Dikļu cilpas ŠEIT

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri