Valmieras Ziņas

Šīs vasaras spēļu piedzīvojumiem izvēlies PSX

Kā jūs mēdzat atpūsties, ja gribas patiešām “atslēgties” no ikdienas darbiem un rūpēm, bet negribas iet projām no mājām? Pagulēt, paskatīties televizoru, pagatavot kaut ko garšīgu, vienkārši nedarīt neko. Paspēlēt spēles datorā vai televizorā? Protams, īpaši, ja jūsu rīcībā ir aizraujoša, teicamas kvalitātes videospēle vai spēļu konsole. Šajā ziņā izcils palīgs ir spēļu internetveikals PSX, kas piedāvā visu, kas nepieciešams spēļu cienītājiem – gan “svētdienas” spēlētājiem, kopīgai ģimenes izklaidei, gan īstiem “geimeriem”. 

Jēdziens “videospēles” zināms gan maziem, gan lieliem, taču, kas īsti ir videospēles, zina profesionāļi. Videospēles ir elektroniskas spēles, kas ietver lietotāja kontaktu ar video ierīci, kas nodrošina atbildes reakciju. Videospēles spēlēšanas veidu nosaka platforma ar īpašu programmatūru un lietošanas veidu. Visplašāk izmantotās platformas ir personālie datori un spēļu konsoles, ko var pievienot datoram vai televizoram. Mūsu internetveikala piedāvājumā jūs atradīsiet spēļu konsoles un videospēles plašā klāstā. 

Jaunākās paaudzes spēļu konsoles pamatoti uzskatāmas par multifunkcionālām multimediju platformām, kas piedāvā visdažādākās iespējas, padarot spēlēšanas procesu par patiesi aizraujošu virtuālu piedzīvojumu. Īsāk sakot, lai spēlētu videospēles personālajā datorā vai televizorā, jums nepieciešama tehnoloģiski aprīkota, jaudīga, izcilas kvalitātes spēles konsole. Savā ziņa spēļu konsoles varam salīdzināt ar automašīnām – mūsu piedāvājumā atradīsiet spēļu konsoles gan standarta aprīkojumā, gan tām var izvēlēties bagātīgu aprīkojuma klāstu ar dažādām papildu ekstrām. Atšķirība būs cenā, taču, ja parēķinām, cik vilinoši būtu iegūt savā īpašumā premium klases iekārtu un cik neatkārtojams būs spēles baudījums, ir vērts investēt, vai ne? 

Izvēle jebkurai gaumei

Mūsu internetveikalā jums ir iespēja iegādāties videospēles plašā klāstā jebkurai gaumei. Jūs atradīsiet videospēles gan bērniem, gan pieaugušajiem. Tēmu klāsts ir ļoti plašs – te ir gan laika pārbaudi izturējušās videospēles jeb “pārbaudītas vērtības”, ko ražotāji pilnveidojuši atbilstoši mūsdienu prasībām, gan jaunākās spēļu sērijas. Spēles aizrautīgiem “geimeriem” un spēles visai ģimenei, izglītojošas spēles, izklaidējošas un piedzīvojumu videospēles. Mūsu priekšrocība – iespēja vienmēr iegādāties jaunākās videospēles iepriekšpārdošanā, pirms tās ir oficiāli iznākušas. 

Pieprasītāko spēļu topā joprojām ir Xbox One spēles un PS4 spēles. Mūsu sortimentā ir nepilns tūkstotis PS4 spēļu, kas paredzētas visplašākajai auditorijai – sākot no mazuļiem līdz cienījama vecuma spēlētājiem. Žanri? Visdažādākie – action spēles asu izjūtu cienītājiem, piedzīvojumu spēles pusaudžiem, misiju un stratēģiju spēles izaicinājumus alkstošajiem, sacensību, sporta, simulācijas un tā joprojām vēl un vēl. Jūsu izvēlei vairāk nekā 600 Xbox One spēles, kas arīdzan aicina izmēģināt plašu žanru klāstu. Aicinām regulāri ielūkoties www.psx.lv un sekot līdzi mūsu Facebook profilam – šeit allaž informējam par jaunāko produkciju un iepriekšpārdošanas iespējām. Regulāri piedāvājam dažādas akcijas, kas, iespējams, palīdzēs jums iegūt sen kāroto spēli vai kādu citu mūsu piedāvāto produktu.

Plašs aksesuāru klāsts

Kārtīgs spēlētājs regulāri pilnveido savu “spēļu pasauli”, un te lieti noderēs mūsu plašais aksesuāru klāsts gan Xbox One, gan PlayStation 4 un Nintendo spēļu konsolēm, gan dažāda cita veida spēļu atribūtika. Aicinām izvēlēties aksesuāru komplektus, atmiņas kartes, austiņas un audio ierīces, kameras un sensorus, lādēšanas ierīces, maciņus un konsoļu aizsardzības piederumus un citus papildu piederumus, kas ne tikai pilnveidos jūsu spēlēšanas pieredzi, bet sniegs papildu drošību un ērtības. 

Aicinām apmeklēt lielāko spēļu internetveikalu www.psx.lv vai arī gaidīsim ciemos klātienē kādā no PSX veikaliem!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā vajag uzstādīt fotoradarus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Valmieras Gaujas krasta vidusskola – attīstības centrs aicina darbā Dabaszinību jomas skolotāju (dabaszinības un ģeogrāfija) pamatskolas klasēs izglītojamiem ar speciālām vajadzībām (darba vietas adrese: Leona Paegles iela 5/7, Valmiera) uz nenoteiktu laiku nepilnai darba likmei (10 stundas nedēļā). Ja Tev ir vēlme: īstenot Dabaszinību un Ģeogrāfijas programmas apguvi izglītojamajiem ar speciālām vajadzībām  atbilstoši Valsts izglītības standartam; plānot un organizēt savu darbu atbilstoši iestādes mērķiem un uzdevumiem. un ja Tev ir: izglītība un pedagogu profesionālās kompetences pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra. mēs piedāvājam: atalgojumu 287 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas (par 10 stundām nedēļā), kā arī papildus piemaksu par darbu specifiskos apstākļos; sociālās garantijas; profesionālās kompetences pilnveides iespējas. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt līdz 2019.gada 23.oktobrim personīgi (adrese: Leona Paegles iela 5/7, Valmiera) vai e-pastā vgv@valmiera.edu.lv. Tālrunis informācijai 64207668, 29535243, 64222475. Iesniegtos personas datus Valmieras Gaujas krasta vidusskola – attīstības centrs (turpmāk – Iestāde) izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Iestādes iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Iestādes personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: SPECIĀLĀS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 5/7, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-10-23

Pievienojies mūsu komandai! Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Valmieras Gaujas krasta vidusskola – attīstības centrs aicina darbā speciālās izglītības skolotāju sākumskolas klasēs izglītojamiem ar speciālām vajadzībām (darba vietas adrese: Leona Paegles iela 5/7, Valmiera) uz nenoteiktu laiku nepilnai darba likmei (20 stundas nedēļā). Ja Tev ir vēlme: īstenot sākumskolas programmas apguvi izglītojamajiem ar speciālām vajadzībām  atbilstoši Valsts izglītības standartam; plānot un organizēt savu darbu atbilstoši iestādes mērķiem un uzdevumiem; un ja Tev ir: izglītība un pedagogu profesionālās kompetences pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: atalgojumu 575 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas (par 20 stundām nedēļā), tai skaitā papildus piemaksa par darbu specifiskos apstākļos; sociālās garantijas; profesionālās kompetences pilnveides iespējas. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt līdz 2019.gada 23.oktobrim personīgi (adrese: Leona Paegles iela 5/7, Valmiera) vai e-pastā vgv@valmiera.edu.lv. Tālrunis informācijai 64207668, 29535243, 64222475. Iesniegtos personas datus Valmieras Gaujas krasta vidusskola – attīstības centrs (turpmāk – Iestāde) izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Iestādes iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Iestādes personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: SPECIĀLĀS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 5/7, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-10-23

Mūsu partneri