Valmieras Ziņas

Simjūda gadatirgus laikā paredzēti satiksmes un sabiedriskā transporta ierobežojumi

Sestdien, 13.oktobrī, no plkst.9.00 līdz 16.00 Valmierā norisināsies Simjūda gadatirgus. Tā laikā noteikti satiksmes ierobežojumi, kā arī būs izmaiņas sabiedriskā transporta kursēšanā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Zane Bulmeistare.

No plkst.6.00 līdz 17.00 satiksme būs slēgta Rīgas ielas posmā no Katrīnas ielas līdz Lāčplēša ielai, Lāčplēša ielas posmā no Rīgas ielas līdz Raiņa ielai, kā arī rātslaukumā, Pilskalna ielā un Bruņinieku ielā.

Izmaiņas gaidāmas arī sabiedriskā transporta kustībā. Sabiedriskais transports virzienā uz Rūjienu, Valku, Burtniekiem (caur “Pidriķi”) un Ēveli tiks novirzīts pa apbraucamo ceļu. Pasažierus apkalpos pilsētas autobusu pieturās. Valmieras pilsētas 3., 5. un 9.maršruta autobusi kursēs maršrutā Rīgas iela, A.Upīša iela un Rubenes iela. Savukārt 9.maršruta autobuss kursēs līdz Valmieras 2.vidusskolai, tāpat 9.maršruta autobuss pasažierus neapkalpos pieturvietās “Kultūras centrs”, “Galerija Valleta”, “Tirgus” un “Apgabaltiesa”.

 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri