Valmieras Ziņas

Siltinās pašvaldības biroja un sociālo pakalpojumu ēkas daļas Vaidavā

Lasīšanas laiks: 2 min

Valmieras novada pašvaldība sākusi īstenot energoefektivitātes uzlabošanas projektu pašvaldībai piederošajā ēkā Vaidavā, Skolas ielā 1, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciālists Dzintars Močs.

Projekta mērķi ir samazināt ēkas primārās enerģijas patēriņu par 112 259,78 kWh gadā un siltumnīcefekta gāzu emisiju par 4,318  CO2 ekvivalenta tonnām gadā. Ēkas enerģijas patēriņa samazinājums ļaus būtiski samazināt pašvaldības izdevumus par siltumapgādi un elektroenerģiju. Papildus, īstenojot projektu, pieaugs īpašuma vērtība un ilgtspējība, kā arī tiks nodrošināta mūsdienu prasībām atbilstoša vide ēkas darbiniekiem un apmeklētājiem.

Projekta ietvaros siltinās ēkas pamatus, ārsienas un jumtu, kā arī nomainīs esošo stikloto konstrukciju pret jauniem logiem un esošās jumta lūkas pret jaunām.

Projekts paredz siltināt abas ēkas daļas: vienstāva korpusu, kur atrodas biroju telpas, kā arī divstāvu korpusu, kas projekta “Pakalpojumu infrastruktūras attīstība deinstitucionalizācijas plāna īstenošanai Valmieras novadā” ietvaros, tiek pārbūvēts par:

  • sociālās rehabilitācijas un atbalsta centru bērniem ar funkcionāliem traucējumiem,
  • dienas aprūpes centru pilngadīgām personām ar garīga rakstura traucējumiem..
  • specializētās darbnīcas personām ar garīga rakstura traucējumiem.

Būvniecības dokumentāciju – apliecinājuma karti izstrādāja un autoruzraudzību veic SIA “Grand Eko”,  būvdarbus veic SIA “Ekers”, būvuzraudzību nodrošina SIA “Nord Industry”.

Projekta indikatīvais īstenošanas termiņš: 17.08.2022. – 16.11.2023.

Projekta kopējās izmaksas: Kopējās izmaksas 641 171,60 EUR, no kurām ERAF finansējums 344 403,52 EUR, Valsts budžeta dotācija pašvaldībām 15 194,27 EUR un pašvaldības līdzfinansējums 281 573,81 EUR.

Metālapstrādes uzņēmums SIA BALTMA aicina darbā CNC iekārtu operatoru—iestatītāju. Ja Tev ir vidējā profesionālā, augstākā vai nepabeigta augstākā inženiertehniskā izglītība metālapstrādes nozarē, interesē CNC virpošanas un frēzēšanas procesi – pievienojies mūsu komandai! Ko mēs sagaidām? Pozitīvu attieksmi pret darbu, atbildību un precizitāti, spēju strādāt komandā, patstāvīgi pieņemt lēmumus un organizēt savu darbu. Kādi būs Tavi pienākumi? Iestatīt un uzraudzīt CNC virpošanas un frēzēšanas iekārtas, nodrošināt ražošanas procesu un pārraudzīt produkcijas kvalitāti. Par priekšrocību uzskatīsim izglītību metālapstrādes jomā un pieredzi darbā ar CNC iekārtām. Ko mēs piedāvājam? Darbu strauji augošā uzņēmumā, stabilu un progresīvu atalgojumu no 1500 eiro mēnesī BRUTO (pēc pārbaudes laika), darbu maiņās (6:00 – 14:30 rīta maiņa un 13:30 – 22:00 vakara maiņa), sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu, nelaimes gadījumu apdrošināšanu, apmaksātas sporta un atpūtas aktivitātes (trenažieru zāle un peldbaseins), labus darba apstākļus dinamiskā kolektīvā, darbu ar jaunākajām CNC iekārtām, regulāras apmācības, iespēju profesionāli pilnveidoties un īstenot inovatīvas idejas, pieredzes apmaiņu ārvalstu komandējumos. Pieteikšanās: Motivācijas vēstuli un CV sūti uz e-pastu: info@baltma.lv, vai atnes personīgi uz SIA BALTMA Kauguru iela 19, Valmiera ar norādi “CNC operatora vakance”. Profesija: DATORIZĒTĀS CIPARU VADĪBAS (CNC) METĀLAPSTRĀDES DARBAGALDU OPERATORS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Kauguru iela 19, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: info@baltma.lv vai zvanīt pa tālruni 64207220 Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

CNC operatori /iestatītāji CNC virpošanas un frēzēšanas uzņēmums “Baltma” aicina Jūs pievienoties komandā! Pievienojies strauji augošam uzņēmumam Valmierā. Piedāvājam: darba laiku darba dienās: no 6:00 līdz 14:30 un no 13:30 līdz 22:00; atalgojumu sākot no 1500 līdz 2000 EUR (bruto)/mēnesī; darbam nepieciešamo apmācību un aprīkojumu; veselības un nelaimes gadījuma apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika; piedāvā peldbaseina un sporta zāle apmeklējumus; atsaucīgu un profesionālu komandu.  No Jums sagaidām: iepriekšējo darba pieredzi metālapstrādē vai kokapstrādē; pieredzi ar CNC garenvirpošanas iekārtām, vai arī ar citām CNC iekārtām; pieredzi ar garenvirpošanas procesiem vai citiem CNC virpošanas vai frēzēšanas procesiem; spēju efektīvi organizēt darba ikdienu. Jums uzticēsim: sagatavot un iestatīt CNC darbagaldus ražošanai, nodrošināt produkcijas kvalitāti; uzraudzīt ražošanas procesus, instrumentu nomaiņu, materiālu papildināšanu; nodrošināt produkcijas kvalitatīvu ražošanu. Gaidīsim Jūsu CV uz cv@biuro.lv, vai zvanot pa tālruni +371 27030750. Profesija: DATORIZĒTĀS CIPARU VADĪBAS (CNC) METĀLAPSTRĀDES DARBGALDU IESTATĪTĀJS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Kauguru iela 19, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Uzņēmuma līgums Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2024-07-24 Darba sākšanas datums: 2024-04-24 Kontaktpersona: BIURO SIA

Mūsu partneri