Valmieras Ziņas

Sieviešu koris “Jumara” aicina uz jubilejas koncertuzvedumu “Koki”

Lasīšanas laiks: 3 min

27.aprīlī plkst.17.00 aicinām uz sieviešu kora “Jumara” jubilejas koncertuzvedumu “Koki” Valmieras Kultūras centrā. Koncertā piedalīsies sieviešu koris “Jumara” (diriģente Inga Zirne, kormeistares Līga Iesmiņa un Dina Farnaste) un pavadošā grupa – Līga Ivāne, Raivo Ozols un Emīls Zilberts, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras Kultūras centra mārketinga projektu vadītāja Līga Tarbuna.

Es kokus kā cilvēkus jūtu.

Un tie mani kā koku jūt.

(I.Ziedonis)

Koncertuzveduma režisore Līga Gacka: “Visos laikos kokiem un cilvēkiem bijusi neizskaidrojama saikne un īpašas attiecības. Sieviešu kora “Jumara” koncertuzvedumā pievērsīsim uzmanību tam, kas mūs vieno un noskaidrosim, kāpēc ir svarīgi kopā būt. Kokiem ir būtiski veidot mežu – tādā veidā tie rada patvērumu pārējiem, tāpat savstarpēji saistīta ir arī koku sakņu sistēma, tādējādi palīdzot kokiem augt un citam citu atbalstīt. Arī mums, cilvēkiem, ir vienlīdz svarīgi veidot mežu, lai mēs būtu patvērums viens otram! Stāstu izstāstīt palīdzēs Valmieras Viestura vidusskolas jaunieši – Estere Lutce, Denīze Allika, Paulīna Jansone, Jurģis Segliņš, Rūdolfs Segliņš un Adrians Gerasimovs.”

Jubilejas koncertuzvedumā “Koki” skanēs kora dalībnieču iemīļotas dziesmas jeb mīļdziesmiņas. “Koncertu atklāsim ar Jēkaba Jančevska dziesmu “Koki”. Tā ir zīmīga dziesma – mūsu jubilejas vadmotīvs, vienlaikus, izvēloties šo dziesmu, esam sev uzstādījušas izaicinājumu un augstu latiņu arī izpildījuma ziņā. Koncertprogrammā skanēs dziesmas, kas mums ir tuvas un kurām ir īpaša nozīme un vieta mūsu sirdīs. Skanēs latviešu komponistu dziesmas gan a cappella, gan ar instrumentālo pavadījumu – latviešu tautasdziesmu apdares, dziesmas no Dziesmu svētku repertuāra, Raimonda Paula “Mežrozīte” īpašā aranžijā un daudzas citas, arī dziesmas “You raise me up” versija latviešu valodā,” par jubilejas koncertprogrammu “Koki” stāsta kora “Jumara” diriģente Inga Zirne.

Sieviešu korī “Jumara” dzied vairāk nekā 40 dāmas. Kolektīvu vislabāk raksturo kopābūšanas prieks. “Mums patīk doties pārgājienos, izzinošās ekskursijās un piedzīvojumos. Esam bijušas gan tuvākos, gan tālākos braucienos – vasarā plānojam doties uz Tiroli Itālijā, kur piedalīsimies festivālā. Emocijām bagāti izaicinājumi mums ir dalība skatēs un konkursos. Ļoti spilgti atmiņā palikusi skate, gatavojoties Dziesmu svētkiem, kad pēc dziesmas “Kur tu biji, bāleliņi” nodziedāšanas žūrija mūs sveica gan ar skaļiem aplausiem, gan pieceļoties kājās. Šādos brīžos grūti valdīt aizkustinājuma asaras. “Jumarai” raksturīgi”, ka, lai kā gājis mēģinājumos, lai kādas paralēlās lietas katrai notiek ārpus mēģinājumiem, koncertos vienmēr spējam mobilizēties, koncentrēties un parādīt to labāko. “Jumarietes” ir īsti spridzeklīši – ar lielu daudzumu enerģijas un sievišķības. Mēs dziedam “Spīdolas dziesmu” ar Raiņa vārdiem, tā atbilst arī “Jumaras” būtībai un garam. Viņas ir manas Spīdolas. Jā, mums ir savs īpašais sirds ritms, savi sirdspuksti. Mēs kopā, gluži kā koki, vēlamies tiekties uz sauli, augt sirdī un garā, neapstāties pie sasniegtā gan cilvēcīgi, gan profesionāli. Tas mūs vieno!”

Ieeja: 5-7 EUR. Ar Valmieras kultūras karti 1 EUR atlaide. Biļetes var iegādāties “Biļešu Paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv .

AS “Sadales tīkls” (reģistrācijas Nr.40003857687) nodrošina elektroenerģijas savienojumu vairāk nekā 790 000 klientu pieslēgumu visā  Latvijā. Mēs ilgtermiņā rūpējamies par droša, vieda un efektīva elektrotīkla attīstību, lai nodrošinātu klientiem kvalitatīvu elektroapgādi un veicinātu sabiedrības labklājību, drošību un izaugsmi. Aicinām darbā specializētā automobiļa vadītāju   (profesijas kods –833208) Darba vieta: Valmiera, Raiņa iela 12B Darbs uz nenoteiktu laiku, pilna slodze. Atalgojums sākot no 1410,00 EUR līdz 1580,00 EUR bruto mēnesī Mēs Tev uzticēsim veikt elektropārvades līniju trašu tīrīšanas darbus ar speciālo tehniku un instrumentiem veikt kravu pārvadājumus un strādāt ar specializēto tehniku elektropārvades līniju remonta darba izpildē veikt ikdienas tehnisko apkopi un piedalīties darba pienākumu veikšanai nodoto transportlīdzekļu uzturēšanas un remonta darbos darbs saistīts ar komandējumiem. Piesakies, ja Tev ir • vēlme un interese strādāt ar dažāda veida specializēto tehniku • vispārējā vidējā izglītība • B, BE, C un CE kategorijas autovadītāja apliecība un braukšanas pieredze • profesionālā transportlīdzekļu vadītāju kategorija (95.kods) • TR2 kategorijas traktortehnikas vadītāja apliecība un braukšanas pieredze • pieredze tehnikas remontā • valsts valodas zināšanas pamata līmenī (A2) • prasme darbā ar datoru (MS Office) Esot mūsu komandā, Tu iegūsi: uz tehnoloģijām balstītu mūsdienīgu darba vidi vienā no Latvijas vadošajiem uzņēmumiem veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu apmācību darba vietā profesionālās izaugsmes iespējas profesionālus un atsaucīgus kolēģus Pieteikumus gaidīsim līdz 04.06.2024. Pieteikuma vēstuli un CV, neiekļaujot sensitīvu informāciju (piem. foto, tautību, vecumu utt.), ar norādi “Specializētā automobiļa vadītājs/-a Valmierā" sūti uz e-pastu:darbs@sadalestikls.lv vai piesakies mājaslapā: www.sadalestikls.lv/lv/darba-iespejas Iesniegto informāciju uzglabāsim 4 mēnešus. Ar detalizētu informāciju par AS "Sadales tīkls" veikto personas datu apstrādi var iepazīties mājas lapas www.sadalestikls.lv sadaļā "PERSONAS DATU APSTRĀDE"- "Personas datu apstrāde pretendentu atlases procesā". Iesniegtā informācija atlases caurspīdīguma nodrošināšanas un darbinieku interešu pārstāvības mērķa sasniegšanai var tikt nodota LAB "Enerģija", www.energija.lv. Iebildumu gadījumā informē mūs, e-pasts: darbs@sadalestikls.lv Ja ir papildus jautājumi, raksti uz epastu: darbs@sadalestikls.lv Profesija: SPECIALIZĒTĀ /AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 12B, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Elektronika / Enerģētika / Elektroenerģija Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-04 Kontaktpersona: Personāla daļa darbs@sadalestikls.lv Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri