Valmieras Ziņas

SIA “ZAAO” un AS “AJ Power Recycling” aicina uz vasaras radošajām darbnīcām

Lasīšanas laiks: 2 min

Tuvojoties vasarai un svētku laikam, SIA “ZAAO” Dabas un tehnoloģiju parks “URDA” kopā ar AS “AJ Power Recycling” sagatavojuši īpaši aizraujošu un izglītojošu aktivitāšu programmu, ar kuru piedalīsies SIA “ZAAO” apsaimniekošanas reģionā esošo novadu svētkos un citos nozīmīgos pasākumos, portālu “Valmieras Ziņas” informēja SIA “ZAAO” Sabiedrisko attiecību vadītāja Dina Lukaševiča-Lāce.

Mūsu darbošanās vietās katrā pilsētā piedāvāsim dažādas meistardarbnīcas, kurās apmeklētāji varēs radīt jaunas lietas no lietotiem materiāliem. Tā būs lieliska iespēja iemācīties vairāk par atkritumu pārstrādi, šķirošanu un aprites ekonomiku, kā arī par to, kā katrs no mums var ietekmēt vides ilgtspēju. Aicinām apmeklētājus ņemt līdzi savu veco T kreklu un dot tam otro dzīvi meistardarbnīcu laikā.

Papildu radošajām darbnīcām ikkatram būs iespēja:

 • pārbaudīt savus spēkus Izlaušanās istabā;
 • iegūt jaunas zināšanas par atkritumu šķirošanu;
 • caur virtuālo realitāti ieskatīties, kur paliek mūsu radītie atkritumi;
 • iziet “Cilpo” spēli, meklējot atbildes uz dažādiem jautājumiem par vidi;
 • sadraudzēties ar Skudru Urdu;
 • uzņemt interesantas fotogrāfijas pie foto sienas.

Tiekamies:

 • 25. maijā Siguldā, Svētku laukumā;
 • 1. jūnijā Balvos, Balvu pilsētas parkā;
 • 6. jūlijā Saulkrastos, Saulkrastu Meža parkā;
 • 17. jūlijā Smiltenē, Tepera ezera promenādē;
 • 20. jūlijā Cēsīs, Jaunās pils pagalmā;
 • 27. jūlijā Valmierā, Vecpuišu parkā;
 • 3. augustā Limbažos, Vienības laukumā.

Aicinām ikvienu pavadīt vismaz nelielu vasaras daļu kopā ar mums! Šī ir lieliska iespēja caur aizraujošām nodarbēm iegūt jaunas zināšanas, kas uzlabos izpratni par vidi mums apkārt.

Tiekamies vasarā!

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri