Valmieras Ziņas

SIA “Valmieras ūdens” vadītājs: svarīgākais būs siltumenerģijas pārbūves sistēmas pārbūves uzsākšana

SIA “Valmieras ūdens” dalībnieku sapulcē apstiprināts uzņēmuma 2020. gada budžets un investīciju programma atbilstoši spēkā esošajai Attīstības stratēģijai 2013.-2020. gadam. Viens no galvenajiem uzdevumiem būs projekta “Siltumenerģijas pārvades sistēmas pārbūve Valmieras pilsētā” realizācija un saistīto ūdensapgādes un kanalizācijas komunikāciju būvniecība, lai savienotu centralizēto siltumapgādes sistēmu ar jauno šķeldas katlumāju, ko Dakstiņu ielā 1 būvē AS “Valmieras enerģija”. Uzņēmuma kopējais budžets 2020. gadam plānots vairāk nekā 8,6 miljoni eiro.

SIA “Valmieras ūdens” valdes priekšsēdētājs Indulis Frišfelds:

“Mūsu virzība paliek nemainīga arī 2020. gadā – turpināt attīstīt SIA “Valmieras ūdens” kā uzticamu partneri Valmieras pilsētas un Burtnieku novada Valmiermuižas iedzīvotājiem, kas ikdienā nodrošina kvalitatīvus, pieejamus un ērtus pakalpojumus. Tāpēc vairāk nekā divus miljonus eiro investēsim tieši tīklu attīstīšanā un paplašināšanā, lai kvalitatīvs dzeramais ūdens un videi draudzīgi novadīti notekūdeņi, kā arī droša centralizētā siltumapgāde cilvēkiem ir ikdiena, nevis greznība.”

Tiks arī turpināta projekta “Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Valmieras aglomerācijā 3.kārta”, kuras ietvaros paplašinās notekūdeņu savākšanas sistēmu tajos rajonos, kuros līdz šim nav izbūvēti centralizēti kanalizācijas tīkli, tā nodrošinot iedzīvotājiem kvalitatīvāku dzīves vidi un samazinot vides piesārņojumu. Līdz 2020. gada pavasarim plānots pabeigt arī kanalizācijas un ūdensapgādes tīklu būvniecību Abula ielā, pārņemot no SIA “Lauktehnikas Enerģētiķis” esošos klientus.

“Valmieras ūdens” turpinās apakšzemes komunikāciju tīklu sistēmu attīstīšanu Burtnieku novada Valmiermuižā. Kā viens no galvenajiem objektiem ieplānots centralizētās ūdensapgādes tīklu izbūve pa Vienības ielu līdz Valmieras cietumam, lai minēto objektu varētu pievienot kopējai ūdensapgādes sistēmai. Savukārt jaunu klientu piesaiste ir viens no priekšnosacījumiem, lai, palielinot sniegto pakalpojumu daudzumu, “Valmieras ūdens” spētu saglabāt nemainīgu esošo ūdensapgādes tarifu visiem patērētājiem.

SIA “Valmieras ūdens” ir Valmieras pilsētas un Burtnieku novada pašvaldībām piederoša kapitālsabiedrība, kuras galvenie uzdevumi ir tehnoloģiski efektīvu un kvalitatīvu pilna cikla ūdenssaimniecības pakalpojumu nodrošināšana, ilgtspējīgu ūdenssaimniecības un siltumenerģijas pārvades sistēmu veidošana un pakalpojumu pieejamības palielināšana.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūsu mājoklī ir dūmu detektors?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pārtikas un veterinārais dienests (reģistrācijas Nr. LV90000064301) izsludina konkursu uz vakanto darbinieka amatu VETERINĀRĀRSTS ZIEMEĻVIDZEMES PĀRVALDĒ  (1 amata vieta uz nenoteiktu laiku)  JA TEV IR: • augstākā izglītība veterinārmedicīnā vai saskaņā ar Veterinārmedicīnas likuma pārejas noteikumu 2.punktu vidējā speciālā izglītība, kas iegūta līdz 1992.gadam, vai pielīdzināma izglītība, kas iegūta citā akreditētā augstskolā; • vēlama pieredze gaļas veterinārās ekspertīzes veikšanā; • labas datorlietotāja prasmes (MS Office); • svešvalodu (krievu, angļu valodas) pamatzināšanas; • B kategorijas autovadītāja apliecība tiks uzskatīta par priekšrocību; • vēlme darboties komandā un prasme sadarboties; • prasme pieņemt atbildīgus lēmumus. JA VĒLIES IEGULDĪT SAVAS ZINĀŠANAS UN PRASMES ATBILDĪGĀ UN DINAMISKĀ DARBĀ, VEICOT: • dzīvnieku pirmskaušanas izmeklēšanu kautuvē; • pastāvīgu veterināro un higiēnas uzraudzību kautuvē; • pēckaušanas veterināro ekspertīzi kautuvē. PIEVIENOJIES MŪSU KOMANDAI UN IEGŪSI: • neatsveramu profesionālu pieredzi; • mācību iespējas profesionālajai pilnveidei; • summēto darba laiku un atalgojumu atbilstoši 10.mēnešalgu grupai, no 5,63 EUR/stundā līdz 7,71 EUR/stundā pirms nodokļu nomaksas; • normatīvajos aktos noteiktās sociālās garantijas; • nepilna noslogojuma gadījumā, amatu savienošanas kārtībā, veikt blakusdarbu (piem. privātprakse); • veselības apdrošināšanas polisi, pēc nostrādātiem 3 mēnešiem. Motivētu pieteikuma vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopiju lūdzam nosūtīt vai iesniegt Pārtikas un veterinārā dienesta Personāla vadības daļai Peldu ielā 30, Rīgā, LV-1050 vai elektroniski nosūtīt uz e-pasta adresi: konkursi@pvd.gov.lv ar norādi – Ziemeļvidzemes pārvaldes veterinārārsts. Pieteikumus gadīsim līdz 2020.gada 16.februārim. Tālrunis uzziņām 67027529. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulu Nr.2016/679, Pārtikas un veterinārais dienests informē, ka: 1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētais jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Pārtikas un veterinārais dienests, kontaktinformācija: Peldu iela 30, Rīga, LV-1050. Profesija: VETERINĀRĀRSTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 21, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-02-16 Kontaktpersona: Zane Mūrniece

Mūsu partneri