Valmieras Ziņas

SIA “Valmieras ūdens” vadītājs: svarīgākais būs siltumenerģijas pārbūves sistēmas pārbūves uzsākšana

SIA “Valmieras ūdens” dalībnieku sapulcē apstiprināts uzņēmuma 2020. gada budžets un investīciju programma atbilstoši spēkā esošajai Attīstības stratēģijai 2013.-2020. gadam. Viens no galvenajiem uzdevumiem būs projekta “Siltumenerģijas pārvades sistēmas pārbūve Valmieras pilsētā” realizācija un saistīto ūdensapgādes un kanalizācijas komunikāciju būvniecība, lai savienotu centralizēto siltumapgādes sistēmu ar jauno šķeldas katlumāju, ko Dakstiņu ielā 1 būvē AS “Valmieras enerģija”. Uzņēmuma kopējais budžets 2020. gadam plānots vairāk nekā 8,6 miljoni eiro.

SIA “Valmieras ūdens” valdes priekšsēdētājs Indulis Frišfelds:

“Mūsu virzība paliek nemainīga arī 2020. gadā – turpināt attīstīt SIA “Valmieras ūdens” kā uzticamu partneri Valmieras pilsētas un Burtnieku novada Valmiermuižas iedzīvotājiem, kas ikdienā nodrošina kvalitatīvus, pieejamus un ērtus pakalpojumus. Tāpēc vairāk nekā divus miljonus eiro investēsim tieši tīklu attīstīšanā un paplašināšanā, lai kvalitatīvs dzeramais ūdens un videi draudzīgi novadīti notekūdeņi, kā arī droša centralizētā siltumapgāde cilvēkiem ir ikdiena, nevis greznība.”

Tiks arī turpināta projekta “Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Valmieras aglomerācijā 3.kārta”, kuras ietvaros paplašinās notekūdeņu savākšanas sistēmu tajos rajonos, kuros līdz šim nav izbūvēti centralizēti kanalizācijas tīkli, tā nodrošinot iedzīvotājiem kvalitatīvāku dzīves vidi un samazinot vides piesārņojumu. Līdz 2020. gada pavasarim plānots pabeigt arī kanalizācijas un ūdensapgādes tīklu būvniecību Abula ielā, pārņemot no SIA “Lauktehnikas Enerģētiķis” esošos klientus.

“Valmieras ūdens” turpinās apakšzemes komunikāciju tīklu sistēmu attīstīšanu Burtnieku novada Valmiermuižā. Kā viens no galvenajiem objektiem ieplānots centralizētās ūdensapgādes tīklu izbūve pa Vienības ielu līdz Valmieras cietumam, lai minēto objektu varētu pievienot kopējai ūdensapgādes sistēmai. Savukārt jaunu klientu piesaiste ir viens no priekšnosacījumiem, lai, palielinot sniegto pakalpojumu daudzumu, “Valmieras ūdens” spētu saglabāt nemainīgu esošo ūdensapgādes tarifu visiem patērētājiem.

SIA “Valmieras ūdens” ir Valmieras pilsētas un Burtnieku novada pašvaldībām piederoša kapitālsabiedrība, kuras galvenie uzdevumi ir tehnoloģiski efektīvu un kvalitatīvu pilna cikla ūdenssaimniecības pakalpojumu nodrošināšana, ilgtspējīgu ūdenssaimniecības un siltumenerģijas pārvades sistēmu veidošana un pakalpojumu pieejamības palielināšana.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Tevi satrauc koronavīrusa izplatība?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā piedāvā darbu: Pārdevējam-preču komplektētājai/-am un piegādātājai/-am  jaunajā “E top!” veikalā. Darba vieta veikalā “top!” Valmierā, Rīgas ielā 64. Preču piegāde Valmieras pilsētas robežās. Galvenie darba pienākumi: Pieņemt pircēju pasūtījumus elektroniskajā vidē; Komplektēt produktus atbilstoši klientu pasūtījumiem; Preču piegāde klientiem pilsētas robežās; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības: B kategorijas autovadītāja apliecība; Vēlama pieredze tirdzniecībā; Precizitāte un labas komunikācijas prasmes darbā ar klientiem. Piedāvājam: Darba laiku maiņās; Pieredzi un zināšanas jauna tirdzniecības veida e-veikala pakalpojuma sniegšanā; Mūsdienīgu darba vidi, darbu elektroniskajā vidē; Apmācību darbam preču uzskaites programmā; Darba algu 580-770 EUR bruto. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – E top veikals VALMIERĀ. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-17 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

SIA „Firma Madara’89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā - piedāvā darbu PĀRDEVĒJAM(-AI) veikalā “mini top!” Valkas ielā 1A, Rencēnos, Rencēnu pagastā, Burtnieku novadā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga: 500-700 EUR (bruto). Darba laika veids un režīmos: summētais darba laiks, pēc grafika maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV ar norādi “Pārdevējs RENCĒNOS” lūdzam sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 1A, Rencēni, Rencēnu pag., Burtnieku nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2020-04-17 Kontaktpersona: CV ar amata un vietas norādi sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv.

Mūsu partneri