Valmieras Ziņas

Sestdien Mazsalacas novadā ugunsdzēsēji palīdzēja no meža izkļūt cilvēkam

Aizvadītajās brīvdienās ugunsdzēsēji Vidzemē saņēma 25 izsaukumus – 12 izsaukumus uz ugunsgrēku dzēšanu, astoņus uz glābšanas darbiem, bet pieci no izsaukumiem bija maldinoši, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vendija Pikše. 

Sestdien ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Mazsalacas novada Ramatas pagastā, kur cilvēks bija apmaldījies mežā. Notikuma vietā, sazinoties ar apmaldījušos pa mobilo tālruni un raidot autocisternas skaņas signālu, cilvēkam tika norādīta vieta izkļūšanai no meža.

Sestdien ugunsdzēsēji saņēma izsaukumu uz Alūksnes novada Ziemera pagastu, kur dega labības rugāji un salmu ruļļi 4 hektāru platībā. Izsaukums sestdien tika saņemts arī uz Madonas novada Mārcienas pagastu, kur dega saimniecības ēka 120m2 platībā. 

Vakarā ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumu Vidzemes ielā Raunā, kur atklātā teritorijā dega atkritumi 72m2 platībā.

Svētdien plkst. 4.46 izsaukums saņemts uz Madonas novada Liezēres pagastu, kur dega vienstāva neapsaimniekota koka ēka platībā. Svētdienas pusdienlaikā Vidzemē izsaukums saņemts uz Pasta ielu Limbažos, kur trīs stāvu dzīvojamā mājā, kāpņu telpā, bija jūtama gāzes smaka. VUGD evakuēja deviņus cilvēkus un norobežoja ēku. Latvijas gāzes darbinieki pārbaudīja ēku un atļāva iedzīvotājiem atgriezties savās dzīvesvietās.

Vēl ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumus uz Rūpnīcas ielu Liepā, kur dega atkritumi 2m2 platībā, Madonas novada Ļaudonas pagastā, kur dega elektrības balsts 1m2 platībā, Ojāra Vācieša ielā Alūksnē, kur dega atkritumi 0,2m2 platībā, Amatas novada Drabešu pagastā, kur divstāvu ēkā dega starpstāvu pārsegums 2m2 platībā, Limbažu novada Umurgas pagastā, kur dega atkritumi 1m2 platībā un Limbažu novada Katvaru pagastā, kur divstāvu dzīvojamā mājā, nepareizas apkures iekārtas lietošanas rezultātā, bija radies sadūmojums. 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Galvenie darba pienākumi: • Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība. • Pircēju apkalpošana pie kases. • Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē. • Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: • Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; • Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: • Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; • Mūsdienīgu darba vidi; • Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba vietas: Tērbatas 43,Valmiera un Stacijas 44, Valmiera. CV ar norādi "Pārdevējs" lūdzam sūtīt uz e-pastu austris_ag@inbox.lv  vai pieteikties personīgi SIA "Austris AG" birojā Tērbatas ielā 43, Valmierā, 2 stāvā, vai zvanīt uz tālruni 29154756. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 43, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-10-31 Darba sākšanas datums: 2019-10-21 Kontaktpersona: CV ar norādi "Pārdevējs" sūtīt uz austris_ag@inbox.lv vai zvanīt uz t.29154756. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri