Valmieras Ziņas

“Seni Cup 2018” uzvaras laurus plūc „Ziedkalnes” un „Mēmeles” komandas

Gada lielākajos futbola svētkos cilvēkiem ar īpašām vajadzībām – minifutbola turnīrā „Seni Cup 2018” – spraigās divu dienu sacensībās Staicelē 30. un 31.maijā A grupā uzvaras laurus plūca „Ziedkalnes” komanda, otro vietu un ceļazīmi uz „Seni Cup 2018” finālu Polijā izcīnīja „Saimes” komanda no Ogres, bet trešo vietu – komanda „Ropaži”. Savukārt B grupā pirmo vietu un ceļazīmi uz Poliju ieguva komanda „Mēmele”, godpilno otro vietu – „Krastiņi”, bet trešo vietu – „Lielbērze”.

Saskaņā ar turnīra nolikumu, uz starptautisko turnīru „Seni Cup 2018” Polijas pilsētā Toruņā, 3. un 4. jūlijā var doties komanda, kas tajā nav piedalījusies pagājušā gadā. Tā kā pērn Polijas turnīrā C grupā uzvarēja „Ziedkalne”, šogad uz Poliju dosies šī gada pašmāju turnīra 2.vietas ieguvēja „Saime” un B grupas uzvarētāja „Mēmele”. „Seni Cup 2018” šogad jau 12. reizi organizēja “TZMO Latvija” sadarbībā ar Latvijas Futbola Federāciju.

Finālturnīrā Toruņā piedalīsies komandas no Polijas, Latvijas, Lietuvas, Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Vācijas, Čehijas, Slovākijas, Azerbaidžānas, Kirgizstānas un Kazahstānas.

„Azartisku cīņu, vētrainas emocijas, prieka asaras un galvenais, kopā labi pavadītu laiku – to visu dalībniekiem no Latvijas pansionātiem, dienas centriem un biedrībām ļāva piedzīvot „Seni Cup 2018”. Šogad pasākums izvērtās īpaši sirsnīgs, jo tika aizvadīts Latvijas 100. dzimšanas dienas noskaņās. Dzirdot Latvijas himnu, daudziem acīs sariesās prieka asaras. Saku lielu paldies komandām par uzticēšanos un piedalīšanos, un vēlmi tikties arī „Seni Cup 2019”! Lielu paldies saku arī sadarbības partneriem, kuri atbalsta mūsu turnīrus un piedalās pasākuma tapšanā,” saka Dagnija Šmaukstele, „Seni Cup” organizatore, „Seni” un „Matopat” zīmolu vadītāja.

„Ja cilvēks ar invaliditāti un dažādiem ierobežojumiem izjūt panākumu garšu, tas rada piepildījumu un palīdz cilvēkam no lūdzēju kļūt par devēju. Tas harmonizē mūsu sašķelto sabiedrību un mēs daudz ātrāk no tādiem, kam svarīgi tikai izdzīvot, tapsim par sabiedrību, kam svarīgāk ir attīstīties,” par turnīra nozīmi saka Ogres novada sociālā dienesta dienas centra „Saime” vadītājs Jurijs Lanavojs.

Komanda „Saime” šogad sacensībās piedalījās jau 11.reizi. Kā stāsta J.Lanavojs, „Seni Cup” turnīrs daudziem komandas cilvēkiem ikdienai ir ļāvis dzīvei atrast jaunu piepildījumu.

„Komanda ir sajūsmā.Viņi ir mūsu varoņi! Inese, pateicoties „Seni Cup”, ir atradusi savu dzīves spēli – futbolu, un spēlē Imantas meiteņu futbola komandā. Ziedonis, kurš neizlaiž nevienu treniņu, savos 63 gados jūtas kā jaunībā. Valters dzīvo katru dienu ar sportu prātā. Viktors uz treniņiem brauc no Suntažu pagasta, ceļā pavadot stundu turp un stundu atpakaļ. Andrim futbols ir pievienojis viņa dzīvei vērtību – kaut mācās viņš Jūrmalā, komandu neatstāj,” stāsta J.Lanavojs.

„Seni Cup 2018” otrās dienas pēcpusdienā tradicionāli tiek organizēta Zvaigžņu spēle, ko šogad ar dalību pagodināja Rīgas Futbola skolas (RFS) audzēknes un Karīna Šakurova – Latvijas Nacionālās izlases galvenā trenera asistente un RFS komandas galvenā trenere Sieviešu futbola līgā. Komandu veidoja trīs Latvijas nacionālās izlases spēlētājas un divas Sieviešu futbola 1.līgas spēlētājas. Spēle noslēdzās ar draudzīgu rezultātu 7:7 un neaizmirstamām emocijām.

Turnīrs ir īpašs notikums, jo cilvēkiem ar īpašām vajadzībām ļauj izrauties no ierastās vides, piedzīvot pozitīvas emocijas un uzlabot veselību.

Šogad dalībnieku vidū bija sociālās aprūpes centri no Vidzemes – filiāles “Ropaži”, ”Valka”, “Rūja”, biedrība “Saulstariņi Alūksne”, dienas centrs „Saime”, no Latgales – filiāles “Lubāna”, “Veģi”, “Mēmele”, no Kurzemes – filiāles “Iļģi”, “Aizvīķi”, “Gudenieki” un “Dundaga”, bet no Zemgales – filiāles “Ķīši”, “Ziedkalne”, “Jelgava”, “Lielbērze” un Rīgas filiāle “Ezerkrasti”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā vajag uzstādīt fotoradarus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Valmieras Gaujas krasta vidusskola – attīstības centrs aicina darbā Dabaszinību jomas skolotāju (dabaszinības un ģeogrāfija) pamatskolas klasēs izglītojamiem ar speciālām vajadzībām (darba vietas adrese: Leona Paegles iela 5/7, Valmiera) uz nenoteiktu laiku nepilnai darba likmei (10 stundas nedēļā). Ja Tev ir vēlme: īstenot Dabaszinību un Ģeogrāfijas programmas apguvi izglītojamajiem ar speciālām vajadzībām  atbilstoši Valsts izglītības standartam; plānot un organizēt savu darbu atbilstoši iestādes mērķiem un uzdevumiem. un ja Tev ir: izglītība un pedagogu profesionālās kompetences pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra. mēs piedāvājam: atalgojumu 287 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas (par 10 stundām nedēļā), kā arī papildus piemaksu par darbu specifiskos apstākļos; sociālās garantijas; profesionālās kompetences pilnveides iespējas. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt līdz 2019.gada 23.oktobrim personīgi (adrese: Leona Paegles iela 5/7, Valmiera) vai e-pastā vgv@valmiera.edu.lv. Tālrunis informācijai 64207668, 29535243, 64222475. Iesniegtos personas datus Valmieras Gaujas krasta vidusskola – attīstības centrs (turpmāk – Iestāde) izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Iestādes iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Iestādes personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: SPECIĀLĀS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 5/7, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-10-23

Pievienojies mūsu komandai! Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Valmieras Gaujas krasta vidusskola – attīstības centrs aicina darbā speciālās izglītības skolotāju sākumskolas klasēs izglītojamiem ar speciālām vajadzībām (darba vietas adrese: Leona Paegles iela 5/7, Valmiera) uz nenoteiktu laiku nepilnai darba likmei (20 stundas nedēļā). Ja Tev ir vēlme: īstenot sākumskolas programmas apguvi izglītojamajiem ar speciālām vajadzībām  atbilstoši Valsts izglītības standartam; plānot un organizēt savu darbu atbilstoši iestādes mērķiem un uzdevumiem; un ja Tev ir: izglītība un pedagogu profesionālās kompetences pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: atalgojumu 575 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas (par 20 stundām nedēļā), tai skaitā papildus piemaksa par darbu specifiskos apstākļos; sociālās garantijas; profesionālās kompetences pilnveides iespējas. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt līdz 2019.gada 23.oktobrim personīgi (adrese: Leona Paegles iela 5/7, Valmiera) vai e-pastā vgv@valmiera.edu.lv. Tālrunis informācijai 64207668, 29535243, 64222475. Iesniegtos personas datus Valmieras Gaujas krasta vidusskola – attīstības centrs (turpmāk – Iestāde) izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Iestādes iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Iestādes personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: SPECIĀLĀS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 5/7, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-10-23

Mūsu partneri