Valmieras Ziņas

Sekmīgi pabeigta komunikācijas tīklu dubļainā būvniecības sezona (1)

Spītējot nepateicīgiem laikapstākļiem, SIA “Valmieras ūdens” brigādes sekmīgi veikušas 2017. gada uzņēmuma investīcijas programmā paredzētos komunikāciju būvdarbus. Līdz ar pirmo sniegu pabeigts pēdējais ieplānotais objekts – ūdensvada izbūve Stirnu ielā, Valmierā. Kopumā šosezon izbūvēti vairāk nekā pusotra kilometra ūdensvada tīklu un gandrīz 800 metri kanalizācijas tīklu, kā arī vēl gandrīz 300 metri siltumtrases, portālu “Valmieras Ziņas” informēja SIA “Valmieras ūdens” sabiedrisko attiecību speciāliste Ingrīda Kraukle.

SIA “Valmieras ūdens” Ūdenssaimniecības daļas vadītājs Viesturs Šķilteris:

“Šī būvniecības sezona bija mums liels pārbaudījums. Saplānojām vērienīgus darbus komunikāciju tīklu izbūvei Valmieras pilsētā un Burtnieku novada Valmieras pagasta teritorijā. Taču, kā redzējām, vasaras mēneši bija ļoti lietaini un vēsa, tāpēc brigādes un tehnika principā stiga dubļos. Tomēr objektus vienalga pabeidzām, un viena gadā pašu spēkiem izbūvētie vairāk nekā divi kilometri komunikāciju ir ļoti labs rādītājs. Vēl lielu darbu ieguldījām pilsētas lietus kanalizācijas sistēmas sakārtošanā un izbūvē, lai varētu ievērojamos nokrišņus novadīt no ielām.”

 

Pašu spēkiem SIA “Valmieras ūdens” veica ūdensvada izbūvi Dakstiņu ielā un kanalizācijas tīkla izbūvi Ausekļa ielā posmā no Straupes līdz Rīgas ielai, kā arī Valmieras pagasta Iršu parkā, kur šogad 40 mājas tika pieslēgtas centralizētajai ūdensapgādes sistēmai un tikpat kanalizācijas tīklam. Savukārt ar ārpakalpojuma palīdzību pilsēta ieguva jaunu maģistrālo ūdensvadu un kanalizācijas tīklu G. Apiņa ielā no Beātes līdz Rubenes ielai, kā arī V. Baloža ielā. Tāpat arī tika sakārtota apakšzemes komunikāciju sistēma jaunuzbūvētajām daudzdzīvokļu mājām Ķieģeļu ielā 8 un Mālu ielā 1, izveidojot jaunus ūdensvada, kanalizācijas un siltumtrases pieslēgumus. Kanalizācijas tīkla izbūve veikta arī Beātes ielā.

2018.gadā tiks turpināta apakšzemes komunikāciju tīklu attīstība un atjaunošana. Ūdensvada pārbūve paredzēta Mālu, Saules, Ķiršu, Rožu, Kaimiņu un Strenču ielās, Valmierā, kā arī Parka ielā, Valmiermuižā. Savukārt kanalizācijas tīkli tiks pārbūvēti Ausekļa un Purva ielās, Valmierā, tāpat arī atsevišķos posmos Valmiermuižā, bet no jauna izbūvēti L. Paegles, Ausekļa un Smilšu ielās. Vēl paredzēta vērienīga komunikāciju tīklu paplašināšana, nodrošinot centralizētās ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumu tādos rajonos, kur līdz šim tas nav bijis pieejams. Valmieras pagasta Hallartes un Burtnieku ielās tiks izbūvēti jauni ūdensvada un kanalizācijas tīkli, tāpat arī J. Enkmaņa un Somu ielā, Valmierā. Pašu spēkiem un, piesaistot ārpakalpojuma sniedzējus, kopumā 2018. gadā plānots izbūvēt un pārbūvēt 3028 metrus ūdensvada un 2870 metrus kanalizācijas tīklu.

Nākamgad maija mēnesī tiks uzsākta siltumtrases pārbūve V. Baloža ielā, kas saistīsies ar siltumenerģijas padeves pārtraukumu tuvējām daudzdzīvokļu mājām un arī Vidzemes slimnīcai. Par plānoto atslēgumu iedzīvotāji savlaicīgi tiks informēti, kā arī būvdarbi plānoti, lai pēc iespējas saīsinātu siltumenerģijas pārtraukuma periodu. Siltumtrases pārbūve tiks pabeigta līdz jaunajai apkures sezonai.

Vēl jāatzīmē, ka Valmieras pilsētas pašvaldība nākamgad turpinās ielu seguma atjaunošanu, tāpēc SIA “Valmieras ūdens” laicīgi vērsīsies pie tiem namu īpašniekiem, kuriem konkrētajos ielu posmos vēl nav pieslēgumi maģistrālajam tīkliem ar mērķi informēt par kārtību, kādā iespējams pieslēgties centralizētajam ūdensvadam un kanalizācijai. Šie pasākumi saistīti ar rakšanas darbiem, tāpēc iedzīvotāji tiks aicināti izmantot iespēju pievienoties maģistrālajiem tīkliem līdz ielas asfaltēšanas darbu veikšanai. Pēc jaunā seguma uzklāšanas būvdarbi, kas saistīti ar rakšanas darbiem, būs strikti ierobežoti. Ielu saraksts, kuros plāno veikt asfaltēšanas darbus 2018. gadā, būs zināms līdz ar Valmieras pašvaldības jaunā budžeta apstiprināšanu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    Ligita - 11.12.2017 Atbildēt

    Manuprāt, vajadzētu būt tā – sekmīgi pabeigta komunikācijas tīklu būvniecības dubļainā sezona, jo diez vai komunikācijas līdzekļu sortimentā ir paredzēti dubļaini komunikāciju tīkli

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Ugunsdzēsības aparātu korpusu un metāla kannu ražošanas uzņēmums SIA „VALPRO” aicina darbā: cnc metālapstrādes darbgaldu iestatītāju- operatoru Galvenie pienākumi: Apstrādes procesa programmu sastādīšana, detaļu izgatavošana (frēzēšanas, izvirpošanas, urbšanas u.c. darbi) uz vertikālās frēzēšanas apstrādes centra DOOSAN DNM 400 ar Fanuc vadības sistēmu; Darbgalda iestatīšana un regulēšana, izvēloties detaļu izgatavošanai piemērotus griezējinstrumentus un palīgierīces; Detaļu parametru kontrolēšana, izstrādājumu kvalitātes atbilstības nodrošināšana. Prasības: Pieredze darbā ar ciparu programmas vadības darbgaldiem; Izpratne un zināšanas par detaļu mehānisko apstrādi; Rasējumu lasītprasme; Vēlama atbilstoša izglītība vai atbilstošas programmas pēdējo kursu students; Vēlme mācīties un apgūt jaunas zināšanas un prasmes; Uzņēmība, atbildības sajūta, godprātīga un pozitīva attieksme pret darbu. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā, uz attīstību orientētā uzņēmumā; Regulāri izmaksātu, kvalifikācijai un prasmēm atbilstošu ikmēneša atalgojumu no 900 Eur; Sociālās garantijas, nelaimes gadījumu un veselības apdrošināšanu, citus papildu labumus; Apmācības iespējas; Sakārtotu darba vidi; Palīdzību dzīvesvietas atrašanā. Ja atbilstat minētajām prasībām, sūtiet pieteikumu uz: E-pasts: darbs@valpro.lv Tālrunis informācijai: 642 07235 Adrese: SIA “VALPRO”, L.Laicena iela 2, Valmiera, LV-4201 Pateicamies par atsaucību un informējam, ka sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz pārrunām! VALPRO ir viens no lielākajiem metāla apstrādes uzņēmumiem Latvijā. Jau vairāk kā 50 gadus piedāvājam augstākās kvalitātes metāla produktus un metāla apstrādes pakalpojumus klientiem visā pasaulē.  Uzņēmuma produkti ir iemantojuši atpazīstamību un lietotāju atzinību civilajā un militārajā sektorā ne vien Eiropā, bet arī Austrālijā, Ziemeļamerikā, Āzijā un Āfrikā. Profesija: FRĒZĒTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Linarda Laicena iela 2, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-02-19 Kontaktpersona: E-pasts: darbs@valpro.lv , tālr. 64207235, 29413500 Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Pievienojies mūsu komandai! Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Valmieras pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde “Buratino” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā uz noteiktu laiku pirmsskolas izglītības skolotāju, darba vietas adrese: Beātes iela 42, Valmiera, pilna darba likme (40 stundas nedēļā). Ja Tev ir vēlme: plānot un nodrošināt kvalitatīvu, izglītojamo vecumam atbilstošu mācību procesu; veikt izglītojamo attīstības dinamikas izpēti; sadarbībā ar pirmsskolas izglītības skolotājiem, organizēt svētkus, tematiskos pasākumus, jautros brīžus un citas aktivitātes; rūpēties par materiālo bāzi; plānot savu darbību, sagatavot amata veikšanai nepieciešamo dokumentāciju e-vidē; iesaistīties Iestādes attīstības plānošanā un īstenošanā atbilstoši kompetencei; un ja Tev ir: izglītība un pedagogu profesionālā pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr.569); valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: atalgojumu 790.00 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas; drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), motivācijas vēstuli un izglītības dokumenta kopiju gaidīsim līdz 2021.gada 27.janvārim  e-pastā: buratino@valmiera.edu.lv. Tālrunis informācijai 29151878 Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Beātes iela 42, Valmiera Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2021-01-27 Kontaktpersona: CV, piet.vēst. un izgl.dok.kopiju iesniegt pers. vai sūtīt uz buratino@valmiera.edu.lv, 29151878. Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

SIA „VTU Valmiera” Reģ. Nr. 40003004220 aicina darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU Rūjienas autoostā DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana ar autobusu saskaņā ar grafiku darbs ar kases aparātu biļešu pārdošana pasažieriem pasažieru apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: vidējā izglītība D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība ar ierakstu par profesionālajām zināšanām (95.kods) labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas un vēlamas svešvalodas zināšanas atbilstoši darba raksturam UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: ·darbu stabilā uzņēmumā ·darba samaksu 800 – 1100 EUR (bruto) ·sociālās garantijas ·dinamisku un profesionālu darba vidi · profesionālu apmācību un karjeras izaugsmes iespējas Īsu profesionālās dzīves aprakstu (CV) - ar norādi „Autobusa vadītājs Rūjienas autoostā” iesniegt: ·sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv ·personīgi Rūjienas autoostas kasē Brīvības ielā 12,Rūjienā,Rūjienas novadā,LV-4240 vai SIA „VTU Valmiera” administrācijas ēkas „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, 205. kabinetā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 · Sazināsimies ar pretendentiem, kuri būs izvirzīti nākamajai atlases kārtai. Informācija: 26481361 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Brīvības iela 12, Rūjiena, Rūjienas nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-02-18 Kontaktpersona: CV ar norādi „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” sūtīt uz info@vtu-valmiera.lv Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri