Valmieras Ziņas

Saziedoti 1270 eiro VNF bērnu un jauniešu izcilību programmai

Aicinot ziedot Valmieras novada fonda Bērnu un jauniešu izcilību programmai, tā pirmais vadītājs Ansis Bērziņš atvadījās no fonda ziedotājiem un draugiem. Pasākuma laikā viesi šim mērķim ziedojuši 1270 eiro. Kopējā programmā pieejamā naudas summa – 6720 eiro, kas tiks ieguldīti bērnu un jauniešu talantu pierādīšanai un prasmju pilnveidošanai, piedaloties sacensībās, konkursos, olimpiādēs un citos pasākumos.

Atvadu pasākumā 28. februārī Ansis atskatījās uz Valmieras novada fonda dibināšanu un aizsākumiem, pateicās saviem līdzgājējiem. Atcerējās, kā kļuvis par fonda vadītāju, pats būdams vien 21 gadu jauns. Anša paveikto 15 gadu garumā novērtē arī Valmieras pilsētas pašvaldība – domes priekšsēdētāja vietnieks Ričards Gailums, kurš ir arī viens no fonda dibinātājiem, par ilggadēju un nesavtīgu darbu Valmieras pilsētas labā pasniedza Ansim atzinības rakstu un Valmieras izaugsmes medaļu.

“Savā atvadu pasākumā aicinu ziedot Izcilību programmai, jo fonds vienmēr tiecies uz izcilību,” norāda Ansis. Līdz šim Bērnu un jauniešu izcilību programmā ir atbalstīta Ingus Brīnuma dalība Pasaules mēroga sacensībās ielu vingrošanā Austrijā, Savēlija Suharževska dalība Eiropas kausa posmos triatlonā junioriem Nīderlandē un Turcijā, Ata Heinola dalība Pasaules Velo orientēšanās junioru čempionātā Čehijā un Ralfa Krūzes dalība automodelisma pasaules čempionātā Čehijā.

Zināms, ka Valmieras apkaimē aug centīgi un talantīgi bērni, jaunieši, kuri vēlas pierādīt un pilnveidot savas prasmes, piedaloties augsta līmeņa konkursos. Ģimenēm ne vienmēr ir pieejami nepieciešamie resursi, lai segtu dalības maksu, nokļūšanu, inventāra iegādi vai citas izmaksas. Tādēļ, pateicoties fonda ziedotāju iniciatīvai, ir izveidota Bērnu un jauniešu izcilību programma.

Programmai nav pieteikšanās termiņa, atbalsts ir saņemams, kamēr vien programmā būs pieejams finansējums. Daļa no pieejamā finansējuma paredzēta tieši sociāli mazaizsargātām grupām, tādēļ ģimenes apstākļi var būt ietekmējošs, bet ne būtiskāks nosacījums palīdzības saņemšanai. Svarīgākais kritērijs ir pretendenta līdzšinējie sasniegumi un izaugsmes perspektīvas. Atbalsta jomas nav ierobežotas; pieteikties atbalstam var gan individuāli, gan grupas vai komandas. Plašāka informācija, rakstot uz vnf@vnf.lv.

“Mēģini jau rīt kaut ko labu izdarīt, ja tev labi ies, kāda sirds tev teiks paldies!” /A.Rezevska/

 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

MERKURITA LV SIA Uzņēmums un preču zīme MERKURITA tika izveidota 2003. gadā. Jau vairāk kā 10 gadus MERKURITA veiksmīgi darbojas Latvijā, Lietuvā, Krievijas Federācijā. Mūs, MERKURITA LV komandu, apvieno vēlme ar savu ikdienas darbību Latvijas iedzīvotājiem piedāvāt un atklāt to, ka patiesībā IR LIETAS, kas rūpējās par mums ik dienu un, kas īpaši svarīgi, ik nakti – produkcija, kas labvēlīgi ietekmē veselību un dzīves kvalitāti: augstvērtīgi vilnas izstrādājumi un magnētiskā lauka terapijas produkti.  Sakarā ar uzņēmuma paplašināšanos "MERKURITA LV" aicina darbā TIRDZNIECĪBAS KONSULTANTUS/-ES VIDZEMES REĢIONĀ! Darba pienākumi: Izstrādājumu prezentēšana un komunikācija ar uzņēmuma klientiem Līgumu sastādīšana un preces piegāde Prasības kandidātiem: Labas komunikācijas spējas Vidējā vai augstākā izglītība Labprāt savā komandā aicinām arī cilvēkus ar dzīves pieredzi „B” kategorijas autovadītāja apliecība un personīgais auto Mēs piedāvājam: Kvalitatīvas profesionālās apmācības Sakārtotu un labi organizētu darbu Augstu atalgojumu CV un pieteikuma vēstuli ar norādi "Konsultants" lūdzam sūtīt uz epastu: info@merkurita.lv līdz 19. jūlijam. Profesija: TIRDZNIECĪBAS PĀRSTĀVIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Vidzeme Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-07-19 Kontaktpersona: info@merkurita.lv Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri