Valmieras Ziņas

Satiksmes ierobežojumi Valmieras dzimšanas dienas laikā

Lasīšanas laiks: < 1 min

Valmieras dzimšanas dienas “Valmiera: Tava svētku pietura” laikā būs satiksmes ierobežojumi. Gājējus un transportlīdzekļu vadītājus aicina sekot līdzi izmaiņām satiksmes organizēšanā un pievērst uzmanību uzstādītajām ceļazīmēm!

No 21. līdz 25. jūlijam saistībā ar “Annels” atrakciju parka izvietošanu slēgts stāvlaukums pie Valmieras 5. vidusskolas (Raiņa iela 3).

24. jūlijā no plkst. 6.00 līdz plkst. 19.00 saistībā ar Mājražotāju un amatnieku tirdziņa norisi slēgta Rīgas iela posmā no Katrīnas ielas līdz Lāčplēša ielai, Lāčplēša iela, Tērbatas iela posmā no Lāčplēša ielas līdz izbrauktuvei no Valmieras tirgus paviljona, Raiņa iela posmā no Beātes ielas līdz Tērbatas ielai, Pilskalna iela, kā arī slēgti attiecīgajā teritorijā esošie stāvlaukumi: Rātslaukums, laukums pie Sv.Sīmaņa baznīcas un Valmieras Drāmas teātra, laukums pie Valmieras Mūzikas skolas.

24. jūlijā no plkst. 9.00 līdz plkst. 23.30 slēgta Veides iela posmā no Strazdu ielas līdz Dārza ielai. Tur norisināsies Vinda StreetFood.

25. jūlijā no plkst. 7.00 līdz plkst. 17.00 saistībā ar svētku rogaininga norisi slēgta Pilskalna iela un laukums pie Valmieras Mūzikas skolas.

Pasākuma organizatori atvainojas par sagādātajām neērtībām!

Plašāk par Valmieras dzimšanas dienas norisēm – www.valmierasvin.lv.

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Mūsu partneri