Valmieras Ziņas

Sāksies Vidzemes slimnīcas ieejas mezgla un kāpņu telpu pārbūve

Turpinot realizēt Vidzemes slimnīcas infrastruktūras uzlabošanas projektu, marta beigās sāksies stacionārās daļas ieejas mezgla un kāpņu telpu pārbūve, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Vidzemes slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Benita Brila.

Būvdarbu laikā tiks pārbūvēts ieejas mezgls A korpusa 1. stāvā, foajē pirms ieejas Rehabilitācijas nodaļā un Hronisko pacientu aprūpes nodaļā. Vietā, kur līdz šim atradās kafejnīca “Pie Doka”, pēc pārbūves būs iekārtota stacionāra pacientu garderobe.

Telpu pārbūvi plānots pabeigt 2020. gada nogalē.

Parakstīts arī līgums arī par neiroloģijas nodaļas ar insulta vienības pārbūvi, ko plānots uzsākt vasarā. Būvdarbi notiks B korpusa 3. stāvā. Projekts paredz, ka jaunā neiroloģijas nodaļa atradīsies tuvāk NMP un pacientu uzņemšanas nodaļai un intensīvās terapijas nodaļai. Pēc pārbūves neiroloģijas nodaļā, tāpat kā pārējās jau pārbūvētajās stacionāra nodaļās, pacienti tiks nodrošināti ar mūsdienīgiem ārstēšanās un aprūpes apstākļiem, bet personāls ar ērtu un drošu darba vidi.

Būvdarbus veiks SIA “Sanarts”.

Pārbūves darbi  tiek veikti Projekta Nr. 9.3.2.0/17/I/006 “Kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamības uzlabošana Vidzemes slimnīcā, attīstot veselības aprūpes infrastruktūru” ietvaros, kuru līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds (ERAF) 85% apmērā, bet 9% ir valsts budžeta finansējums.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Tevi satrauc koronavīrusa izplatība?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Rīgas ielā 64, Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 470-700 (bruto) Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00 CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs VALMIERĀ. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-14 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

Mūsu partneri