Valmieras Ziņas

Sāksies Vidzemes slimnīcas ambulatorās daļas telpu pārbūve

Lasīšanas laiks: 2 min

Turpinot realizēt Vidzemes slimnīcas infrastruktūras uzlabošanas  projektu, kas paredz sakārtot  pacientu plūsmu loģistiku un nodrošināt mūsdienīgu darba organizāciju, parakstīts līgums par ambulatorās daļas telpu pārbūvi, portālu ” Valmieras Ziņas” informēja Vidzemes slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Benita Brila. 

Būvdarbi notiks C korpusa 3. un 4. stāvā, kur pēc pārbūves atradīsies ambulatoro speciālistu kabineti un endoskopiju nodaļa. Telpu pārbūvi plānots pabeigt 2020. gada martā.

Konkursa rezultātā  būvdarbu izpildi  veiks SIA “Bazalts”.

“Noslēgtais līgums”, uzsver Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs, ”nozīmē vēl vienu soli ceļā uz projekta realizāciju. Tā ietvaros jau pārbūvēta Bērnu slimību nodaļa un Terapijas nodaļa 2, nākamnedēļ plānojam atklāt pārbūvēto Rehabilitācijas nodaļu, kas tagad atradīsies 1. stāvā blakus Rehabilitācijas centra telpām. Šobrīd būvdarbi turpinās topošajā hronisko pacientu aprūpes nodaļā. Par spīti tam, ka būvnieku temps reizēm nav gluži tāds, kā plānots, ar gandarījumu varam iegriezties jau pārbūvētajās nodaļās, kur būtiski uzlabojušies pacientu ārstēšanās un personāla darba apstākļi.”

Pārbūves darbi   tiek veikti Projekta Nr. 9.3.2.0/17/I/006  “Kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamības uzlabošana Vidzemes slimnīcā, attīstot veselības aprūpes infrastruktūru” ietvaros, kuru līdzfinansē  Eiropas Reģionālās attīstības fonds (ERAF) 85% apmērā, bet 9% ir valsts budžeta finansējums.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri