Valmieras Ziņas

Sāksies Vaidavas ciema centra laukuma pārbūve

Lasīšanas laiks: 2 min

Pirmdien, 28. septembrī, Vaidavas ciemā sāksies Kocēnu novada pašvaldības investīciju projekta “Vaidavas ciema centra laukuma un tam piegulošās teritorijas labiekārtošana” 1. kārtas būvdarbi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte.

Projekta 1. kārtā iekļauta Skolas ielas brauktuves asfaltbetona seguma un stāvlaukuma pārbūve, paredzot vietas 40 automašīnām, tajā skaitā trīs autostāvvietas personām ar invaliditāti, kopējā izbūvējamā asfalta seguma platība – 1916 m2. Stāvlaukumā plānots izbūvēt lietus notekūdeņu novadīšanas sistēmu, veikt pie stāvlaukuma esošās ietves pārbūvi, ieklājot bruģi, kāpņu atjaunošanu, nomainīt autobusa pieturas atrašanās vietu, pārceļot to pie Vaidavas kultūras un amatniecības centra, kur pasažieru ērtībām tiks uzstādīta nojume.

Realizējot projekta 1. kārtu, tiks novērsta lietus ūdens uzkrāšanās stāvlaukuma teritorijā, kā rezultātā izveidojas apjomīgas peļķes un ziemā – bīstams apledojums, tiks skaidri iezīmētas automašīnu stāvvietas un palielināts to skaits, kā arī tiks atvieglota sabiedriskā transporta kustība.

Saskaņā ar iepirkumu procedūras rezultātiem, būvdarbus veiks SIA “Limbažu ceļi”, līguma summa 169 130,17 eiro, kas tiks finansēti no Kocēnu novada pašvaldības budžeta līdzekļiem.

Būvdarbu laikā būs slēgts Skolas ielas posms no krustojuma ar Nākotnes ielu un līdz krustojumam ar Ezera ielu. Vaidavas ciema iedzīvotājus un viesus aicina ievērot izvietotās pagaidu ceļa zīmes.

Vaidavas ciema centra laukuma un tam piegulošās teritorijas labiekārtošanas projekta 2. kārta ietver laukuma pie Vaidavas kultūras un amatniecības centra labiekārtošanu.

Aktuālais jautājums

Vai jums traucē mācību transporta līdzekļu pārvietošanās Valmieras ielās?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri