Valmieras Ziņas

Sāksies Vaidavas ciema centra laukuma pārbūve

Pirmdien, 28. septembrī, Vaidavas ciemā sāksies Kocēnu novada pašvaldības investīciju projekta “Vaidavas ciema centra laukuma un tam piegulošās teritorijas labiekārtošana” 1. kārtas būvdarbi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte.

Projekta 1. kārtā iekļauta Skolas ielas brauktuves asfaltbetona seguma un stāvlaukuma pārbūve, paredzot vietas 40 automašīnām, tajā skaitā trīs autostāvvietas personām ar invaliditāti, kopējā izbūvējamā asfalta seguma platība – 1916 m2. Stāvlaukumā plānots izbūvēt lietus notekūdeņu novadīšanas sistēmu, veikt pie stāvlaukuma esošās ietves pārbūvi, ieklājot bruģi, kāpņu atjaunošanu, nomainīt autobusa pieturas atrašanās vietu, pārceļot to pie Vaidavas kultūras un amatniecības centra, kur pasažieru ērtībām tiks uzstādīta nojume.

Realizējot projekta 1. kārtu, tiks novērsta lietus ūdens uzkrāšanās stāvlaukuma teritorijā, kā rezultātā izveidojas apjomīgas peļķes un ziemā – bīstams apledojums, tiks skaidri iezīmētas automašīnu stāvvietas un palielināts to skaits, kā arī tiks atvieglota sabiedriskā transporta kustība.

Saskaņā ar iepirkumu procedūras rezultātiem, būvdarbus veiks SIA “Limbažu ceļi”, līguma summa 169 130,17 eiro, kas tiks finansēti no Kocēnu novada pašvaldības budžeta līdzekļiem.

Būvdarbu laikā būs slēgts Skolas ielas posms no krustojuma ar Nākotnes ielu un līdz krustojumam ar Ezera ielu. Vaidavas ciema iedzīvotājus un viesus aicina ievērot izvietotās pagaidu ceļa zīmes.

Vaidavas ciema centra laukuma un tam piegulošās teritorijas labiekārtošanas projekta 2. kārta ietver laukuma pie Vaidavas kultūras un amatniecības centra labiekārtošanu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA “Valmieras Namsaimnieks” uz nenoteiktu laiku aicina darbā SĒTNIEKUS Galvenie darba pienākumi: teritoriju kopšana un uzturēšana atbilstoši sezonalitātei, tai skaitā: zāles pļaušana, sniega tīrīšana un ietvju kaisīšana, labiekārtošanas darbu veikšana, valsts karoga izkāršana svētku un atceres dienās. Prasības: fiziskā izturība un gatavība veikt fizisku darbu, teicama saskarsmes kultūra, vispārējā pamata izglītība. Piedāvājam: darbu stabilā uzņēmumā, veselības apdrošināšanu, sociālās garantijas, bruto darba alga no EUR 430.00. Pieteikties līdz 2020.gada 15.novembrim, sūtot CV elektroniski uz namsaimnieks@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, Valmierā. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām. Tālrunis informācijai: 228663305. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “Valmieras Namsaimnieks”, Semināra iela 2a, Valmiera, LV-4201. Profesija: SĒTNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 3 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-11-15 Kontaktpersona: CV sūtīt uz namsaimnieks@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, t. 228663305.

Latvijas Mežs SIA aicina darbā biroja administratoru Pienākumi :  Lietvedības procesu organizēšana, dokumentu sagatavošana, noformēšana un arhivēšana; Administratīvā atbalsta nodrošināšana vadībai un kolēģiem, precīza doto uzdevumu izpilde;  Personāla lietvedības kārtošana; Efektīva biroja ikdienas darba organizēšana un plānošana; Labas komunikācijas prasmes un spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus. Prasības :  Augstākā izglītība; Vēlama pieredze biroja darba vadīšanā vai līdzīgā amat; Labas komunikācijas prasmes un spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus; Augsta pašdisciplīna un pienākuma izjūta; Angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī; Labas prasmes darbā ar biroja tehniku (Word, Excel, Outlook utt); Augstas organizatoriskās spējas, spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus; Izteikta atbildības sajūta, iniciatīva, vēlme attīstīties; Spēja patstāvīgi plānot un organizēt savu un citu darbus; Noturība stresa situācijās un pozitīva attieksme. Piedāvājam: Pieredzei / prasmēm atbilstošu atalgojumu; Darba veikšanai nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu; Draudzīgu kolēģu atbalstu. Ja vēlies kļūt par daļu no mūsu komandas, līdz 5. novembrim sūti CV un pieteikuma vēstuli uz e-pasta adresi: info@latvijasmezs.lv. Sazināsimies ar izvēlētajiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju. Vairāk info: www.latvijasmezs.lv, www.facebook.com/latvijasmezs.lv Profesija: BIROJA ADMINISTRATORS Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 14, Valmiera, LV-4201 Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-11-10 Kontaktpersona: CV un pieteikuma vēstuli sūtīt uz e-pastu: info@latvijasmezs.lv Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Mūsu partneri