Valmieras Ziņas

Šaha čempionāts noslēdzies

Noslēdzies biedrības «Skudras Spēka Cilts» organizētais četru vietu čempionāts šahā skolu jaunatnei un pieaugušajiem.

1. posmā Vaidavā startēja 10 šahisti, no tiem četri skolēni. 2. posmā Matīšos spēlēja jau 18 dalībnieki un bērnu un jauniešu skaits bija ievērojams attiecībā pret pieaugušajiem: 12 pret 6. 3. posmā Brenguļos šahu spēlēt ieradās 21 šahists. Šoreiz meistari revanšējās un ar tādu pašu attiecību bija pārāki, 14 pret 7. Noslēdzošais 4. posms notika Valmierā 22. februārī Vidzemes Augstskolas mājīgajās telpās. Startēja 20 dalībnieki: 10 pieaugušie un 10 skolu jaunatnes pārstāvji, līdzsvars.

Skolēnu konkurencē jau ceturto reizi uzvarēja reitinga līderis Aleksandrs Kalniņš (Seda) no Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas ar 5 punktiem no 7 iespējamajiem. 2.-5. vietu ar 4 punktiem dalīja četri jaunie šahisti. Ņemot vērā papildu radītājus (Buholcs), 2. vietā ierindojās Māris Lapiņš (Jērcēni) no VPVĢ, 3. vietā Māris Strazdiņš (Limbaži); 4. vietā Elza Puķīte (Limbaži); 5. vietā Patriks Ivulāns (Cēsis), kas ir tikai 6 gadus jauns.

Pieaugušo konkurencē arī ceturto uzvaru izcīnīja reitingu līderis Andris Ručs (Priekuļi), 7 punkti no 7 iespējamajiem; 2. vietā Viesturs Hemmelis (Valmiera) – 5,5 p.; 3. vietā Anzelms Tamanis (Valmiera) – 4,5 p. Visi laureāti tika sveikti ar diplomiem un piemiņas balvām, par kurām sakām paldies Zinātnes centram Ahhaa, SIA Skudra Pluss, Lāzertags#Shooter (Beverīnas novadā), z/s Kaņepītes, Dabas Auglim. Īpašs paldies Ilgvaram Bundzim par brīnišķīgajiem koka zirgiem, ko ieguva skolēnu grupas uzvarētājs.

Dalībnieki pārstāvēja daudzas vietas – Valka, Valga, Seda, Jērcēni, Kocēni, Brenguļi, Matīši, Priekuļi, Cēsis, Limbaži un Valmiera. Visu dalībnieku vārdā liels paldies skaistā seriāla dibinātājiem Elīnai Kristiņai un biedrības «Skudras Spēka Cilts» valdes loceklim Jurim Ošiņam. Pateicoties jums, aizvien vairāk bērnu un jauniešu gribēs spēlēt šo seno, skaisto un interesanto spēli!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Rīgas ielā 64, Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 470-700 (bruto) Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00 CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs VALMIERĀ. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-14 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

Mūsu partneri