Valmieras Ziņas

Tiks veidota sadarbība sporta jomā ar Lietuvu

Lasīšanas laiks: 2 min

Divu dienu pieredzes apmaiņas vizītē Valmierā viesojās Lietuvas pilsētas Kauņas pašvaldības sporta departamenta vadītājs un Kauņas sporta skolas “Gaja” pārstāvji. Kā sporta jomas profesionāļi savā valstī, Lietuvas viesi vēlējās uzzināt vairāk par sporta infrastruktūru Valmierā un pieredzi, praktiskajiem risinājumiem sporta un aktīvās atpūtas jomā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste Monta Freivalde.

Jānis Baiks, Valmieras novada pašvaldības priekšsēdētājs, un Rihards Zalte, Valmieras novada sporta pārvaldes vadītājs, kaimiņvalsts kolēģus iepazīstināja ar Valmieras novada pašvaldības darbu, novada attīstību, lielu uzmanību veltot tieši sporta nozarei. Pastāstot interesantus faktus, ar ko atšķiramies un lepojamies, interesanti, ka vairākus faktus viesi bija dzirdējuši, bet nezināja, ka tie saistās tieši ar Valmieru.

Vizītes laikā Kauņas kolēģi apmeklēja Jāņa Daliņa stadionu. Pēc stadionā un vieglatlētikas manēžā redzētā, ar Valmieras Sporta skolas vadību tika apspriesta turpmākā sadarbība vairākos sporta veidos, tai skaitā vieglatlētikā. Sarunu laikā apspriedām arī Lietuvas sportistu treniņnometņu norisi Valmierā jau 2023. gadā.

Lietuvas kolēģi apmeklēja arī Valmieras Olimpisko centru, apskatīja sporta infrastruktūru – ledus halli, Māra Šromberga BMX trasi “Valmiera”, Valmieras peldbaseinu un Sporta veselības centru, iepazina to sniegtās iespējas un pakalpojumus. Kauņas sporta departamenta vadītājs un sporta skolas “Gaja” vadība tikās arī ar vietējiem Valmieras sporta klubu pārstāvjiem no Vidzemes Džudo skolas, BMX kluba Tālava, biedrības “Aktīva dzīvesveida klubs “Savējais”” un Bertānu Valmieras basketbola skolas. Lai arī Kauņa ir lielāka pilsēta kā Valmiera, secinājums abām pusēm bija, ka galvenie izaicinājumi sporta jomā ir līdzīgi. Tika pārrunātas sadarbības iespējas džudo, frisbija, BMX un basketbola sporta veidos, kur potenciāli jau nākamajā gadā Valmieras novada sportisti varētu apmeklēt Kauņā organizētas sporta sacensības jauniešiem.

Sadarbība ar Kauņas sporta jomas pārstāvjiem sniegs iespējas veidot ciešāku sadarbību dažādos sporta veidos, Valmieras novada sportistiem apmeklējot sacensības un īstenojot ārvalstu mācību-treniņu nometnes Kauņā un otrādi – uzņemt kaimiņvalsts sportistus Valmierā. Vienlaikus tas ļaus sporta pedagogiem dalīties pieredzē ar Lietuvas sporta speciālistiem. Sagaidām, ka jau nākamajā gadā vairāku sporta veidu vietējās sacensībās un čempionātos varēsim vērot Lietuvas sportistu dalību, kas veicinās Valmieras sporta infrastruktūras potenciāla izmantošanu.

SIA “LEGROLATVIA” (reģistrācijas nr. LV44103109749), kūdras substrātu ražošanas un iepakošanas uzņēmums aicina darbā “Laboratorijas vadītāju” (1223 03) (darba vietas atrašanās vieta: “Lakstīgalas”, Rūpnieki, Valmieraspagasts, Burtnieku novads, LV-4219, t.i. 6 km no Valmieras). Darba pienākumi: Organizēt, vadīt un koordinēt darbu laboratorijā, kontrolēt ražotāsprodukcijas kvalitāti ,ienākošās kūdras kvalitāti, gatavās produkcijaskvalitāti, veikt attiecīgās analīzes un pārbaudes . Uzturēt tehniskā kartībā laboratorijasiekārtas. Darba laiks 8.oo – 17.oo. Pēc nepieciešamības pagarināts vai maiņudarba laiks. Prasības: Atbilstoša izglītība, zināšanas par laboratorijas procesiem un iekārtām.Vēlama iepriekšēja pieredze līdzīgā amatā.  Valodas zināšanas – obligāti latviešuun angļu. B kategorijas autovadītāja apliecība, savs transports.  Iemaņas: Pozitīva attieksme pret darbu un darba kolēģiem, prasme strādāt komandā,pozitīva komunikācija. Vēlme mācīties,apgūt darba specifiku un strādāt ar atbildību, nezaudējot darba kvalitāteslīmeni. Piedāvājam: Darbu starptautiskā uzņēmumā, labus darba apstākļus un atsaucīguskolēģus.  Apmācību jaunajā amatā. Darba alga 1500 EUR bruto.  Veselības apdrošināšanas polise pēc pārbaudes laika. CV sūtīt uz info@seda.lv, ar norādi “Laboratorijasvadītājs”. Konfidencialitāti garantējam.Jautājumu gadījumā zvanīt 22498474 Profesija: LABORATORIJAS VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lakstīgalas, Rūpnieki, Valmieras pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-12

Aicinām darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana saskaņā ar darba grafiku biļešu pārdošana darbs ar elektronisko kases aparātu pasažieru kvalitatīva apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība, vēlams 95. kods vēlams D vai D 1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs vismaz divi gadi labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas zināšanas UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu no 1200 EUR līdz 1600 EUR (pirms nodokļu nomaksas) pilnas sociālās garantijas daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu 95. koda apmācības apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas veselības apdrošināšanas iespējas iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā ikgadējās un 95. koda apmācības CV ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, Reģ.nr. 40003004220) Informācijai 29231565 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-12

Mūsu partneri