Valmieras Ziņas

Sadarbība jēgpilnam studiju darbam

SIA “ZAAO” novērtē iespēju sadarboties ar skolēniem, studentiem un viņu pedagogiem, lai kopīgi rastu risinājumus gan vides izglītības satura pilnveidošanā, gan infrastruktūras uzlabošanā. Arī mācību iestādes sadarbībā saredz iespēju jēgpilnam studiju darbam.

Apjomīgākais ar jauniešiem kopīgi realizētais projekts ir ilgtspējīga interjera izveide Dabas un tehnoloģiju parkā (DTP) “URDA”, kuru Valmieras Dizaina un Mākslas vidusskolas (VDMV) absolventi īstenoja kā savus kvalifikācijas darbus. Ar Pārgaujas novada pašvaldības finansiālu atbalstu, tika realizēti trīs absolventu interjera darbi – izgatavotas vestibila, semināra un darba telpu mēbeles. Interjera autori ir Renāte Taurīte, Marta Ozola un Ainārs Dailide.

Pagājušajā mācību gadā vēl vairāki VDMV audzēkņi sadarbībā ar “URDA” izstrādāja kvalifikācijas darbus, rodot risinājumus telpu interjeram, vides stendiem, norādēm, video palīgmateriāliem ekskursijai.

DTP “URDA” vadītāja Arita Smalkā-Boriseviča: “”URDAI” ir svarīgi sadarboties ar izglītības iestādēm, lai realizētu jauniešu idejas un ieceres, domājot arī par ilgtspēju un dabai draudzīgu materiālu izmantošanu. Esam gandarīti, ka ieguldītais darbs ir rezultējies skaistās un ērtās mēbelēs. Sadarbībā ar VDMV esam ieguvuši vairākus vērtīgus darbus, ko ceram īstenot.”

VDMV direktore Inese Mētriņa: “Pagājušajā gadā noslēgtā sadarbības līguma ietvaros bija vienošanās ar DTP “URDA”, ka audzēkņi izstrādās kvalifikācijas darbus interjera dizaina nodaļā, foto un reklāmas nodaļā. Sadarbība bija ļoti veiksmīga – skolēni brauca uz Daibi, tikās ar “URDA” speciālistiem, veica izpēti. Satikās ar reālu pasūtītāju, kas identificē problēmas un uzstāda prasības. Apsveicami, ka mācību procesu var savienot ar profesionālo darba vidi un nozarē svarīgām lietām. Nākošajā gadā noteikti turpināsim sadarbību, piedalīsimies arī radošajās darbnīcās.”

VDMV interjera dizaina absolvente Marta Ozola veidoja URDA vestibila interjeru: “Grūti noticēt, ka projekts ir realizēts – ir liels gandarījums. Strādājot pie šī projekta bija liela atbildība, jo parasti kvalifikācijas darbi netiek īstenoti dzīvē finansējuma trūkuma dēļ. Darbus caurvija ilgtspējas tēma, kas atspoguļojās materiālu izvēlē. Tika meklēti pēc iespējas ilgtspējīgāki materiāli ar mazāku ietekmi uz vidi. Ir redzami uzlabojumi no mēbeļu ražotāju puses, bet ideja un koncepts ir saglabāti. Šī darba realizācija nostiprināja apziņu, ka man ir potenciāls, es saprotu un varu izdarīt.”

Šobrīd VDMV izstādē “URDA” telpās vienuviet izstādīti 10 kvalifikācijas darbi par tēmām foto dizains, vides norādes, informatīvais stends poligonam, grafiskā identitāte vides izglītības infrastruktūrai u.c. Izstādīto darbu autori: Ginta Ozoliņa, Loreta Šperliņa-Priedīte, Megija Saleniece, Ingeborga Kalniņa, Annija Sniedze, Beatrise Anda Ozoliņa, Marta Ozola, Ainārs Dailide, Renāte Taurīte, Arvita Kļaviņa.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Uzņēmums aicina pievienoties komandai Autokrāvēja Vadītāju materiālu noliktavā (uz sezonas laiku). Realizēt amata misiju: Efektīvi, ātri, precīzi un savlaicīgi veicu materiālu un izejvielu kravu izkraušanu un iekraušanu, kā arī kvalitatīvi apkalpoju iekšējos un ārējos klientus. Rūpējos par kārtību atbildībā esošajā noliktavā / sektoros. Pienākumi: -ātri un efektīvi apkalpot izejvielu materiālu noliktavā ienākošo un izejošo kravu transportu, izkraujot un iekraujot kravas; -uzturēt atbilstošu kārtību materiālu noliktavā, ievērojot FIFO principu; -ievērot materiālu noliktavas izkārtojuma standartu, piedāvāt efektīvus risinājumus; -piedalīties materiālu noliktavas attīstības procesu realizācijā. Prasības kandidātiem: -spēja uzņemties atbildību par paveikto darbu; -spēja strādāt efektīvi; -vēlams autoiekrāvēja vadītāja apliecība (ja nav, mēs nodrošinām apmācības); -precizitāte, disciplīna un godīgums; -pabeigta vidējā izglītība. Tu saņemsi: -iespēju iegādāties produkciju par pievilcīgām cenām un nobaudīt produktu pirms tā nokļūšanas veikala plauktā; -interesantu un dinamisku darbu lielākajā alus darītavā Latvijā; -apmācību, kas nepieciešama darba pienākumu veikšanai; -labus darba apstākļus, veselības apdrošināšanu, sociālās garantijas un nelaimes gadījumu apdrošināšanu; -darba samaksu no 700 EUR (bruto) mēnesī (atbilstoši iegūtajai kvalifikācijai); -darba vietu Cēsīs uz noteiktu laiku, darba dienās 08:00-17:00. Piesakies sūtot CV uz norādīto e-pastu. Informēsim uz otro atlases kārtu izvirzītos kandidātus. https://www.ss.lv/msg/lv/work/are-required/loader/U3oJHEtgRVU=.html?1594642008

Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Pievienojies mūsu komandai! Valmieras Dizaina un mākslas vidusskola aicina darbā APKOPĒJU (divas amata vietas) (darba vietas adrese: Purva iela 12, Valmiera) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā. Ja Tev ir vēlme: uzkopt izglītības iestādes telpas; mazgāt grīdas, mazgāt logus un to rāmjus, palodzes, slaucīt putekļus; veikt sanitāro mezglu un citu telpu uzkopšanu saskaņā ar higiēnas prasībām; novietot un papildināt personīgās higiēnas līdzekļu daudzumu tualetēs; iztukšot atkritumu tvertnes; veikt paklāju tīrīšanu ar putekļu sūcēju; veikt telpaugu kopšanu; un ja Tev ir: valsts valodas prasmes; pozitīva, atbildīga un rūpīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība, sadarbības prasmes un augsta saskarsmes kultūra. mēs piedāvājam: atalgojumu 430 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas; darbu profesionālā, radošā un pozitīvi noskaņotā kolektīvā; drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV) un pieteikuma vēstuli gaidīsim līdz 2020.gada 14. augustam personīgi (adrese: Purva iela 12, Valmiera) ar norādi “Apkopēja vakancei” vai e-pastā: vdmv@valmiera.edu.lv. Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: APKOPĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Purva iela 12, Valmiera Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2020-08-14

Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Pievienojies mūsu komandai! Valmieras Dizaina un mākslas vidusskola aicina darbā SĒTNIEKU (darba vietas adrese: Purva iela 12, Valmiera) uz nenoteiktu laiku 20 stundas nedēļā (0,5 slodze). Ja Tev ir vēlme: uzkopt izglītības iestādes teritoriju; pļaut zāli vasarā; tīrīt sniegu un kaisīt ietves ziemā; veikt labiekārtošanas darbus; veikt valsts karoga izkāršanu svētku un atceres dienās; un ja Tev ir: valsts valodas prasmes; pozitīva, atbildīga un rūpīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība, sadarbības prasmes un augsta saskarsmes kultūra fiziskā izturība un gatavība veikt fizisku darbu. mēs piedāvājam: atalgojumu 219 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas (par 0,5 slodzi); darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas; darbu profesionālā, radošā un pozitīvi noskaņotā kolektīvā; drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV) un pieteikuma vēstuli gaidīsim līdz 2020.gada 14. augustam personīgi (adrese: Purva iela 12, Valmiera) ar norādi “Sētnieka vakancei” vai e-pastā: vdmv@valmiera.edu.lv. Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: SĒTNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Purva iela 12, Valmiera Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2020-08-14

Mūsu partneri