Valmieras Ziņas

Sabiedriskā labuma statuss piešķirts 11 nevalstiskajām organizācijām

Lasīšanas laiks: 2 min

Šodien Sabiedriskā labuma komisijas sēdē sabiedriskā labuma statuss piešķirts 11 nevalstiskajām organizācijām, tostarp arī biedrībai “Jaunatnes attīstības biedrība togosport.com” Valmierā un Camphill nodibinājumam “Rožkalni” Burtnieku novadā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts ieņēmumu dienesta (VID) pārstāve Evita Teice-Mamaja.

Citas statusu saņēmušās organizācijas ir pludmales volejbola attīstības biedrība no Rīgas, “Ingunas Rožkalnes-Žubures sirds fonds” un Usmas baznīcas atbalsta biedrība no Jūrmalas, biedrība “Lux Virdia” no Ogres novada, nodibinājums “LFF Zemgales futbola centrs” no Jelgavas, cīņas sporta klubs “Ferrum” no Amatas novada, biedrība “Galaktika” no Aizkraukles novada, Aizputes sieviešu apvienība “Integro”, kā arī biedrība Liepājas A.Puškina 2.vidusskolas atbalstam.

Pēc E.Teices-Mamajas teiktā, sabiedriskā labuma organizācijas statusu var iegūt biedrības, nodibinājumi vai reliģiskas organizācijas, kuras iesnieguma veidā piesakās uz novērtēšanu par statusa piešķiršanu. Novērtēšanā tiek ņemts vērā iepriekšējā gada darbības pārskats un turpmākās darbības plāns.

Kā liecina VID mājaslapā publiskotā informācija, likums par Sabiedriskā labuma organizācijām stājās spēkā 2004.gada 1.oktobrī. Likuma mērķis ir veicināt biedrību un nodibinājumu, kā arī reliģisko organizāciju sabiedriskā labuma darbību. Par šādu darbību tiek uzskatīta labdarība, cilvēktiesību un indivīda tiesību aizsardzība, pilsoniskās sabiedrības attīstība, izglītības, kultūras, zinātnes un veselības veicināšana, slimību profilakse, sporta atbalstīšana, vides aizsardzība un citi pasākumi, kas sniedz nozīmīgu labumu sabiedrībai.

Plašāka informācija par sabiedriskā labuma statusa piešķiršanu pieejama VID mājaslapā.

Aktuālais jautājums

Kā vērtē Valmieras apzaļumošanu, puķu dobes, rotācijas apļu stādījumus vasaras sezonā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Akciju sabiedrība "G4S Latvia",  reģ. Nr. 40103058465 Meklējam apsargu, Maxima XX, veikals, Georga Apiņa iela 10a, Valmiera ar stundas likmi 4,64 Eur/h bruto + darba dienās apmaksātas pusdienas Piedāvājam:-Stabilu, vienmēr izmaksātu atalgojumu 4, 64 EUR/h bruto;-Darba laiks: 07.00-20.00 vai 11.00-22.00;-Pilnu sociālo garantiju komplektu (apmaksāti nodokļi, atvaļinājums, slimības lapas);-Virstundu apmaksu atbilstoši likumdošanai;-Ērtu darba formu;-Darba vieta tuvu mājām ar elastīgu darba grafiku.Prasības kandidātam:-Latviešu valodas zināšanas;-Datorzināšanas pamatlīmenī;-Vēlams derīgs apsardzes sertifikāts. Kontaktinformācija: 27807264, cv@lv.g4s.com. Informējam, ka, iesniedzot savu pieteikumu, Jūs esat iepazīstināts, ka Jūsu personas dati tiks apstrādāti, lai izvērtētu pieteikumu AS G4S Latvia atlases procesa gaitā, saskaņā AS G4S Latvia pretendentu personu datu apstrādes noteikumiem, ar kuru pilno versiju varat iepazīties mūsu mājas lapā. Profesija: APSARDZES DARBINIEKS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 10A, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Drošība / Glābšanas dienesti / Aizsardzība Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2026-09-30 Darba sākšanas datums: 2026-08-25 Kontaktpersona: Pieteikties pa tālruni - 27807264, CV sūtīt uz e-pastu: cv@lv.g4s.com Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri