Valmieras Ziņas

“Rūjienas saldējuma” apgrozījums pērn pieauga par 78,3%

Saldējuma ražotājs SIA “Rūjienas saldējums” pagājušā gadā strādāja ar 2,322 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 78,3% vairāk nekā gadu iepriekš, kā arī kompānija guva peļņu 402 521 eiro apmērā pretstatā zaudējumiem gadu iepriekš, liecina informācija “Firmas.lv”.

Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka pērn “Rūjienas saldējums” turpināja ražot saldējumu, iegādājās pamatlīdzekļus, renovēja ražošanas ēkas un veica iekštelpu remontus.

Tāpat kompānija pērn piedalījās starptautiskās izstādēs Nīderlandē un Somijā, 2018.gada beigās noslēdzot sadarbības līgumus ar 24 Eiropas Savienības (ES) valstīm par “Mini Melts” saldējuma realizāciju 2019.gadā. Pateicoties veiksmīgai “Mini Melts” saldējumu realizācijai ES valstīs un Ukrainā kompānija aizvadīto gadu noslēdza ar peļņu.

Uzņēmuma vadība norāda, ka 2019. gadā “Rūjienas saldējums” plāno tālāk attīstīt uzņēmuma darbību un turpināt eksporta darījumus, kā arī paredzēts turpināt ieviest jauna veida produktus. 2019. gadā “Rūjienas saldējums” plāno arī celt jaunu noliktavu.

2017. gadā kompānija strādāja ar 1,302 miljonu eiro apgrozījumu un 29 295 eiro zaudējumiem.

“Rūjienas saldējums” reģistrēta 2009. gadā, un tā sākotnējais dibinātājs un īpašnieks bija piena pārstrādes uzņēmums AS “Valmieras piens”. Vēlāk gan tā īpašnieki vairākkārt mainījušies, bet kopš 2015.gada tas pieder Igoram Miezim.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA “BEST WOOD Europa” aicina darbā apkures/ katlu KURINĀTĀJU. Darba apraksts: Apkures iekārtu apkalpošana, kurināšana. Sekot apkures iekārtu kontroles aparatūras rādītājiem saskaņā ar katlu ekspluatācijas noteikumiem un instrukcijām. Sekot apkures iekārtu armatūru, cirkulācijas sūkņu, dūmsūkņa, skursteņa un dūmvadu tehniskajam stāvoklim un to drošai ekspluatācijai. Veikt apkures iekārtu uzturēšanu pastāvīgā darba kārtībā. Fiksēt uzskaites datus reģistrācijas žurnālos. Prasības kandidātiem: Augsta atbildības sajūta. Apkures krāšņu/ katlu kurinātāja sertifikāts/operatora apliecība. Pieredze profesijā. Uzņēmums piedāvā: Stabilu darba vietu. Konkurētspējīgu atalgojumu. Daļēji apmaksātas pusdienas. Apmaksātus ceļa izdevumus no Valmieras. Ražotnes atrašanās vieta: “Zālītes”, Brenguļu pagasts, Beverīnas novads, LV-4245. Darba amata apraksts: pilna slodze, pastāvīgs darbinieks. Darba laika veids: maiņu darbs. Alga: EUR 4,25 bruto stundā (papildus piemaksas par apzinīgi veiktu darbu). Pieteikšanās: sūtīt CV norādi “Kurinātājs_Brenguļi” uz e-pastu bwe@bwe.lv līdz 2019.gada 27.decembrim. Tālrunis papildu informācijai: 24966076. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs tikuši 2.atlases kārtā. Profesija: APKURES /KRĀŠŅU KURINĀTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Zālītes, Brenguļu pag., Beverīnas nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-27 Kontaktpersona: CV ar profesijas norādi sūtīt uz e-pasta adresi bwe@bwe.lv, t. 24966076.

Mūsu partneri