Valmieras Ziņas

“Rūjienas saldējuma” apgrozījums pērn pieauga par 16,7%

Saldējuma ražotāja SIA “Rūjienas saldējums” apgrozījums pagājušajā gadā bija 2,71 miljons eiro, kas ir par 16,7% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa saruka par 23,7% un bija 306 927 eiro, liecina informācija “Firmas.lv”.

Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka “Rūjienas saldējums” pagājušajā gadā iegādājās pamatlīdzekļus, kā arī renovēja ražošanas ēkas un veica iekštelpu remontus. Pērn kompānija saņēma “Swedbank” aizdevumu 150 00 eiro apmērā, kuru izmantoja pamatlīdzekļu iegādei un ēkas renovācijai.

Tāpat vadības ziņojumā minēts, ka “Rūjienas saldējuma” ražotā saldējuma “Mini Melts” eksporta apmēri pieauga par 31% salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu. Arī peļņa pērn gūta pateicoties veiksmīgai saldējuma “Mini Melts” realizācijai Eiropas Savienības (ES) valstīs un Ukrainā.

2019.gadā kompānija piedalījās izstādēs Francijā, Polijā, kā arī Apvienotajā Karalistē un gada beigās noslēdza sadarbības līgumus ar 24 ES valstīm šim gadam.

Komentējot Covid-19 ietekmi uz kompānijas darbību, “Rūjienas saldējuma” vadība norāda, ka, ņemot vērā neskaidro situāciju un jaunā koronavīrusa attīstību, nav iespējams skaitliski aplēst iespējamo vīrusa izplatības ietekmi uz “Rūjienas saldējumu”. Līdz šim apgrozījums ir samazinājies, jo “Mini Melts” galvenās tirdzniecības vietas Eiropā – atpūtas parki un izklaides vietas – ir slēgtas.

Vienlaikus uzņēmuma vadība norāda, ka “Rūjienas saldējumam” ir vienošanās ar “Attīstības finanšu institūciju “Altum”” par 500 000 eiro aizdevumu. Kompānijas vadība arī cer uz atbalsta pasākumiem, kurus varētu nodrošināt Lauku atbalsta dienests sadarbībā ar Latvijas Piensaimnieku centrālo savienību, sniedzot vienreizēju neatmaksājamu atbalsta finansējumu.

2018.gadā “Rūjienas saldējuma” apgrozījums bija 2,322 miljoni eiro, kas ir par 78,3% vairāk nekā gadu iepriekš, kā arī kompānija guva peļņu 402 521 eiro apmērā pretstatā zaudējumiem gadu iepriekš.

Kompānija “Rūjienas saldējums” reģistrēta 2009.gadā, un tās pamatkapitāls ir 751 389 eiro. Kompānijas sākotnējais dibinātājs un īpašnieks bija piena pārstrādes uzņēmums AS “Valmieras piens”. Vēlāk gan tā īpašnieki vairākkārt mainījušies, bet kopš 2015.gada tas pieder Igoram Miezim.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

ReTV Ziņu dienests aicina darbā ŽURNĀLISTU/-I Ja esi gatavs mesties izaicinājumos un kļūt par žurnālistu vienā no straujāk augošajiem Ziņu dienestiem, pievienojies ReTV komandai! Darba pienākumi: • Raidījumu un sižetu veidošana – informācijas meklēšana un informācijas avotu pārbaude, dalība filmēšanas procesā, montāžas plāna veidošana un dalība montāžas procesā, sižeta/raidījuma iesniegšana vadītājiem; • Radošu ideju ģenerēšana un ieteikumu iesniegšana producentam; • Sekot aktualitātēm politikā, kultūrā, ekonomikā un sabiedrībā. Nepieciešams: • Izpratne par TV nozares specifiku; • Teicamas komunikācijas, analītikas un argumentācijas prasmes; • Teicamas laika plānošanas prasmes un atbildība par padarīto; • Labas latviešu valodas zināšanas. Piedāvājam: • Profesionālo un personīgo attīstību; • Iespēju patstāvīgi plānot savu darba laiku; • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; • Algu EUR 600-1200 (bruto) – atkarībā no padarītā apjoma; • Darba vietu Valmierā. Ja vēlies pievienoties ReTV Ziņu dienestam, sūti savu CV un motivētu pieteikumu līdz 20.maijam uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv ar norādi "Žurnālista vakance". Profesija: ŽURNĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Purva iela 12A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Mediji / Sabiedriskās attiecības Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-20 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv

Mūsu partneri