Valmieras Ziņas

Rūjienas novadā sieviete ar nazi sadūrusi civilvīru

Ceturtdien, 27.decembrī, pulksten 21:00 Rūjienas novadā sadzīves konflikta laikā sieviete ar nazi sadūra savu civilvīru. Vīrietim tika nodarīti miesas bojājumi vēdera rajonā, taču cietušā dzīvībai briesmas šobrīd nedraud. Par notikušo uzsākts kriminālprocess. Sieviete šobrīd ir aizturēta balstoties uz Kriminālprocesa likuma 264.pantu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ilze Mote.

28.decembrī pulksten 4:10 tika saņemta informācija, ka Valmierā, Tērbatas ielā atrodas kāds automašīnas “Toyota” vadītājs, kurš, iespējams, atrodas alkohola reibumā. Izbraucot policijas norīkojumam, pulksten 4:21 uz Rīgas ielas tika apturēta ziņotā automašīna. Tika konstatēts, ka vadītājs sēdies pie stūres 1,26 promiļu reibumā. Vīrietim noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Kopumā aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā saņemta informācija par 70 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 12 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 17 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 19 nodarījumi pret īpašumu.

Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēti deviņi ceļu satiksmes negadījumi, kur vienā no gadījumiem ir viens cietušais. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdies viens automašīnas un velosipēda vadītājs. Noformēti 56 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 12 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA „Firma Madara’89”,- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Valmieras ielā 7,Rubenē,Kocēnu novadā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība. Pircēju apkalpošana pie kases. Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē. Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 470-700 (bruto) Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00 CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs RUBENĒ. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmieras iela 7, Rubene, Kocēnu pag., Kocēnu nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-09-30 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

Mūsu partneri