Valmieras Ziņas

“Rūjiena izaicina” lielais fināls jau šo svētdien

Jau šo svētdien “Rūjiena izaicina” finālā satiksies radoši un uzņēmīgi cilvēki no Amatas, Dobeles, Rūjienas, Dundagas un Krāslavas novadiem, lai vienotā komandā sacenstos ar raidījuma vadītājiem Dagni Čākuru un Arturu Gruzdiņu. Kurš kuru? Lielā novadu komanda vai rūjieniešu tandēms? Izaicinājums ir pieņemts!

Abi raidījuma varoņi, rūjienieši – Arturs Gruzdiņš (pirmais Latvijas muzikālā televīzijas šova “X Faktors” uzvarētājs) un Dagnis Čākurs (SIA “Liepkalni” maiznīcas īpašnieks) – uz fināla spēli aicinās visus raidījuma cikla gaitā apciemoto novadu iedzīvotājus.

Fināla spēle solās būt spraiga un pārsteigumiem bagāta. Negaidītu pavērsienu netrūks. Dalībniekiem būs iespēja sacensties gan aktīvās spēlēs, gan pārbaudīt savas zināšanas erudīcijas jautājumos. Tāpat netrūks arī citi atraktīvi uzdevumi un arī muzikāli pārsteigumi.

Jāpiemin, ka raidījuma cikla “Rūjiena izaicina” laikā Dagnis un Arturs devās apskatīt, kā dzīvo dažādos Latvijas novados. Sākotnēji abi vadītāji skatītājiem atklāja, ar ko īpašs ir viņu dzimtais Rūjienas novads, pēc tam viesojās Amatas, Dobeles, Dundagas un Krāslavas novados. Caur pozitīvu sacensību garu tika atklāts katrs apciemotais Latvijas novads un tur satiktie cilvēki – izaicināti aizraujošā erudīcijas spēlē. Tas bija kā ceļojums pa Latvijas novadiem ar pozitīvu sacensību garu.

Nu visiem dalībniekiem ir laiks satikties lielajā fināla spēlē. Seko līdzi raidījuma noslēgumam 17.novembrī plkst. 22:00 kanālā ReTV!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes 22.KĀJNIEKU BATALJONS VALMIERĀ piedāvā darbu SPECIĀLISTAM PERSONĀLSASTĀVA NODAĻĀ Darba pienākumi: · Veikt Zemessardzes (ZS) 22.KB personālsastāva personu lietu uzskaiti un lietvedību atbilstoši noteiktajai kārtībai; · Veikt ZS 22.KB profesionālā dienesta karavīru un zemessargu skaitlisko un kvalitatīvo uzskaiti; · Gatavot standarta dokumentāciju par personāla iecelšanu amatos, darba samaksu, kompensāciju noteikšanu, atvaļinājumu piešķiršanu, komandējumiem u.tml.; · Veikt dokumentāciju sagatavošanu zemessargu uzņemšanai Zemessardzē; · Veikt personas lietu kārtošanu; · Gatavot ikdienas, iknedēļas, ikmēneša atskaites un darba uzskaites tabeles; · Kontrolēt lietvedību, reģistrēt sarakstes dokumentus atbilstoši lietu nomenklatūrai; · Pārzināt un uzturēt kārtībā nodaļas arhīvu; Pamatprasības: Izglītība – vidējā profesionālā lietvedībā un/vai personāla vadībā, kvalifikācijas kursi lietvedības/personāla vadības zinībās; · Teicamas latviešu un vēlamas angļu valodas zināšanas; · Labas organizatoriskās prasmes; · Profesionālas prasmes darbā ar MS Office programmām; · Augsta atbildības izjūta, spēja strādāt individuāli un komandā; · Psiholoģiskā noturība; · Spēja un motivācija pilnveidot savas zināšanas un iemaņas; · Spēja uzņemties atbildību par savas profesionālās darbības rezultātiem. Piedāvājam: · Interesantu, dinamisku un daudzveidīgu darbu; · Labus darba apstākļus; · Veselības apdrošināšanu; · Bruto atalgojums, sākot no 745 eiro līdz 1093 eiro (atkarībā no izglītības un darba pieredzes), un sociālās garantijas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam; · Par priekšrocību tiks izvirzīti kandidāti, kuri savu turpmāko karjeru vēlas saistīt ar profesionālo dienestu NBS, kuri jau ir zemessargi vai ir gatavi iestāties Zemessardzē. Darba vieta Valmierā. Lai pieteiktos, sūti CV uz e-pastu ilze.pundure@mil.lv līdz 07.02.2020. Tālrunis informācijai 27806073. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13.pantu, Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Profesija: LIETVEDIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-02-07 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pasta adresi: ilze.pundure@mil.lv

Mūsu partneri