Valmieras Ziņas

ReTV: Veidojas garas rindas pēc friziera, manikīra un podologa pakalpojumiem

Ik stundu šajās dienās frizētavas vadītāja Evita Strādere pieņem zvanus no potenciālajiem klientiem, sastādot precīzu grafiku, kad un kādā secībā pieņemt klientus. Kalendārā rinda nākamajam klientam ir vien marta beigās.

Skaistumkopšanas salona “Dīva” īpašniece un vadītāja Evita Strādere saka: “Esam sastādījuši grafiku, ka meistari ar ilgāku stāžu, kuriem ir izveidojusies maksimāli liela klientūra, šos meistarus mēs liekam kā prioritāti, un šie meistari strādās, varētu teikt, pilnā darba režīmā, ierastajā režīmā; attiecīgi pēc šīs klientu noslodzes meistari tiek sadalīti. Cik kuram tas klientu loks ir liels, jo lielāks loks jo lielāka prioritāte attiecībā uz darba dienu noslodzi.”

Uz to norāda arī Frizieru un kosmetologu asociācijā. Vija Krūmiņa pauž: “Uz doto brīdi pieprasījums būs lielāks nekā piedāvājums, jo ir strikti noteikumi, kā mēs šo darbu varam atsākt. Limitētas šīs te iespējas.”

Jārēķinās arī, ka cenas pakalpojumiem pieaugs. Ierobežojumu dēļ nepieciešami dažādi aizsarglīdzekļi, taču speciālisti mierina, šīs cenas nebūs milzīgas.

Frizieri ReTV Ziņām saka – būs grūtāk strādāt, jo mati meistaram ir jāsajūt ar rokām, taču gumijas cimdi, ar kuriem no 1.marta būs jāstrādā, to neļaus. Arī respiratori situāciju nepadarīs vieglāku, taču fakts, ka atkal varēs strādāt, mazina pārbaudījumu smagumu.

“Protams, ka cilvēkiem Dievs ir devis spēju pielāgoties pilnīgi visiem apstākļiem. Un mēs uz to ceram, ka kaut kādā lēnā veidā ieiesies. Līdz ar to, katram klientam plānojam garāku šo apkalpošanas laiku, vismaz sākumā, nezinot to, cik tas prasīs papildus laiku, lai piešautos pie šiem paņēmieniem jaunajiem. Tas ir izaicinājums, godīgi,” atzīst Evita Strādere.

Frizieru un kosmetologu asociācijas valdes priekšsēdētājas vietniece Vija Krūmiņa skaidro: “Fiziski dienā tas iznāk meistars var apkalpot mazāk kā līdz šim, jo visu laiku ir jāievēro intervāls starp klientiem, vēdināšana, dezinfekcija. Dezinfekcija jau vienmēr mums ir bijusi, tur nekas jauns mums nav. Instrumentu, telpu dezinfekcija utml. Bet šobrīd ir papildus prasības.”

Skaistumkopšanas nozarē strādājošie atklāti atzīst – visu šo laiku daudzi strādāja nelegāli. Lēmums daļai ļaut strādāt tomēr kaut kā situāciju risina. Tomēr ir vēl problēmas, kas izgaismojas šajā laikā – fakts, ka jaunieši netiek pie kosmetologiem, var radīt neatgriezeniskas sekas ādas veselībā.

Valdība lēmumu par vēl plašāku skaistumkopšanas nozares atvēršanu tuvākajā laikā nelems, kas nozīmē, ka pārējie pakalpojumi, kā masāžas, kosmetologi, citas skaistumkopšanas procedūras, šobrīd notikt nedrīkst.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pilsētas 2.pirmsskolas izglītības iestāde “Ezītis” steidzami aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju (darba vietas adrese: Rubenes iela 38, Valmiera) uz noteiktu laiku pilnai darba likmei (40 stundas nedēļā jeb 1,0 likmes). Ja Tev ir vēlme: veikt izglītojamo attīstības dinamikas izpēti; nodrošināt pedagoģisko procesu grupā; sadarboties ar izglītojamo vecākiem un kolēģiem; plānot savu darbību, sagatavot amata veikšanai nepieciešamo dokumentāciju; iesaistīties iestādes attīstības plānošanā un īstenošanā atbilstoši kompetencei; un ja Tev ir: izglītība un pedagogu profesionālā pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr.569); valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: atalgojumu 790 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas; drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), motivācijas vēstuli un izglītības dokumenta kopiju gaidīsim līdz 2021. gada 7.maijam e-pastā: ezitis@valmiera.edu.lv. Tālrunis informācijai 29446642 Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rubenes iela 38, Valmiera Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2021-05-07

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Valkas iela 2, Strenči,Strenču novadā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 590-650 (bruto). Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00 CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs STRENČOS. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 2, Strenči, Strenču nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-06 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri