Valmieras Ziņas

ReTV: Daļa iedzīvotāju uzskata, ka ierobežojumus vajadzēja ieviest agrāk

Lasīšanas laiks: 2 min

No ceturtdienas būs vairāki ierobežojumi, tai skaitā – mājsēde. Kāds ir iedzīvotāju viedoklis par gaidāmiem ierobežojumiem?

Lai gan pēc vakardienas valdības paziņojuma par mājsēdes ieviešanu no šīs ceturtdienas sociālajos medijos izraisīja arī asu viedokļu vētru, šodien, ReTV Ziņām uzrunājot iedzīvotājus, daļa uzskata, ka valdības lēmums ir pareizs un, iespējams, šādu soli vajadzēja spert jau ātrāk. “Valdībai sen jau bija jārīkojas. Tā kā viņi tagad rīkojās, varbūt vēl stingrāk. Diemžēl tāda ir mūsu sabiedrība, mūsu sabiedrības daļa. Ne jau valdība ir vainīga, vainīgi ir cilvēki. Valdība ir pastarpināti vainīga, vainīga ir mūsu sabiedrība,” pauž Mārīte, Ventspils iedzīvotāja.

“Grūti pateikt, bet it kā vajadzētu ierobežot. Kaut kādai kārtībai ir jābūt, galu galā – visatļautība. Visi tie, kas nevakcinējas, vienkārši nedomā par citiem: par mazbērniem, bērniem. Nu, nevar tā,” saka Ņina, Rūjienas iedzīvotāja.

“Viņiem vajadzēja ātrāk par šo domāt, tagad visu šo saliek vienā putrā,” atzīst Dace, Ventspils iedzīvotāja.

“Es vērtēju tikai pozitīvi un uzskatu to, ka nepieciešams to izdarīt agrāk, jo galīgi neizskatās labi, ka Latvija ir pirmajā vietā no sliktās puses,” saka Ainārs, Talsu iedzīvotājs.

Vai noteiktos ierobežojumus ievēros, pārsvarā no uzrunātājiem iedzīvotājiem dzirdama apstiprinoša atbilde. Taču iedzīvotāji arī atzīst, ka patīkami jau tas nav. “Tāpat kā pagājušo reizi ievēroju, tāpat arī šoreiz, nav jau variantu. Tā jau katram pašam sava izvēle,” saka Zigurds, Valmieras iedzīvotājs.

“Nu, jā, nepatīkami jau ir, bet, ja tiešām tāda situācija. Jauniešiem tā vakara sēdēšana ir pagrūta, man jau nekādas vainas nav,” skaidro Erna, Sabiles iedzīvotāja.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienības pārvalde (turpmāk – Pārvalde) aicina darbā  saimniecības strādnieku/-ci uz noteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: • veikt dažāda rakstura saimnieciskos darbus Pārvaldes Brenguļu pagasta teritorijā (infrastruktūras uzturēšanas, kopšanas, transportēšanas un citus ar amata pienākumiem saistītus darbus); • veikt pļaušanas un sniega attīrīšanas darbus; • veikt koku un krūmu zāģēšanu, zaru savākšanu gar pašvaldības autoceļiem un Pašvaldībai piederošajās teritorijās; • pēc nepieciešamības veikt remontdarbus Pašvaldībai piederošajos īpašumos; ja Tev ir: • pamata vai vidējās pakāpes profesionālā izglītība; • labas latviešu valodas zināšanas; • B kategorijas autovadītāja apliecība; • iemaņas darbā ar traktortehniku, dārza tehniku, dažādiem mehānismiem un iekārtām; • augsta atbildības sajūta pret uzdotajiem pienākumiem un precizitāte to izpildē; mēs piedāvājam: • pamatalgu pārbaudes laikā 763 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 803 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • profesionālās pilnveidošanās iespējas zinošu un atsaucīgu kolēģu komandā. Motivācijas vēstuli, CV, izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu: bktapvieniba@valmierasnovads.lv, vai personīgi Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienības pārvaldē, adrese: “Kaimiņi”, Brenguļi, Brenguļu pagasts, Valmieras novads, ar norādi „Pieteikums Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienības pārvaldes saimniecības strādnieka/-ces amatam”, līdz 2024.gada 2.augustam. Papildu informācija, zvanot pa tālruni: 20364827 vai 25748882. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SAIMNIECĪBAS STRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Kaimiņi, Brenguļi, Brenguļu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-08-02 Kontaktpersona: bktapvieniba@valmierasnovads.lv 25748882 Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri