Valmieras Ziņas

Restorānu akcijā maznodrošinātu skolēnu atbalstam piedalīsies arī kafejnīcas un restorāni no Valmieras

Lasīšanas laiks: 2 min

2. septembrī visā Latvijā norisināsies akcija, kuras laikā ikviens tiek aicināts doties svētku pusdienās vai vakariņās uz kafejnīcām un restorāniem, kuri atbalsta labdarības akciju „Aizved savējos uz restorānu – palīdzi citiem tikt uz skolu!”. Sagādājot svētkus savai ģimenei, restorānu viesi vienlaicīgi atbalstīs arī bērnus, kuri aug SOS audžuģimenēs.

Labdarības akcijā “Aizved savējos uz restorānu – palīdzi citiem tikt uz skolu” piedalīsies 124 restorāni un kafejnīcas, kas ir par 10% vairāk nekā pērn, vēsta aģentūras LETA publicētā informācija.

Restorānu akcijā iesaistījušies arī vairāki uzņēmumi no Valmieras – kafejnīcas “Jauna Saule” un “Bastions” un restorāns “Rātes Vārti”.

Latvijas restorānu biedrības vadītājs Jānis Jenzis pauda cerību, ka, pieaugot akcijas dalībnieku skaitam, pieaugs arī ieņēmumu apjoms, sasniedzot aptuveni 20 000 eiro. Jenzis atgādināja, ka pērn akcijas laikā tika gūti 15 000 eiro.

Valmieras SOS bērnu ciemata direktors Edijs Pētersons atzīmēja, ka piecu gadu laikā, kopš akcijas sākuma, kopumā saziedoti vairāk nekā 44 000 eiro.

Šogad Valmieras un Ikšķiles bērnu SOS ciematos dzīvo 127 bērni, no kuriem seši ir pirmklasnieki. “Ja SOS ģimenē dzīvo četri bērni, tad tas nav tik vienkārši, lai visus sagatavotu skolai,” atzina Pētersons.

SOS bērnu ciemata direktors informēja, ka Valmierā septīto gadu pēc kārtas būs iespēja palīdzēt ne vien SOS bērnu ciemata bērniem, bet arī audžuģimenēm. Lai sniegtu atbalstu audžuģimenēm, septīto gadu pēc kārtas Valmierā 31.oktobrī notiks labdarības vakariņas.

Arī restorāna “Vairāk saules” vadītājs Endijs Bērziņš vērsa uzmanību uz akcijas nozīmību, atgādinot, ka bērniem ir nozīmīga ģimenes sajūta. Viņaprāt, SOS ciemati ir tie caur, kuriem bērni šo sajūtu var iegūt.

Restorāni, kuri piedalās akcijā, apņēmušies 10% no saviem svētku dienas ieņēmumiem ziedot SOS bērnu ciematu ģimenēs augošo bērnu atbalstam un sagatavošanai skolas gaitām.

Kopumā šī gada akcijā piedalīsies daudzi restorāni un kafejnīcas Rīgā, Jūrmalā, Valmierā, Kuldīgā, Saldū, Liepājā, Ventspilī, Engurē, Ikšķilē, Pilsrundālē, Siguldā un citviet Latvijā.

 

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gada ziema un aukstums tev sagādāja kādas problēmas ar apkuri vai ūdensapgādes pakalpojumiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Aicinām pievienoties saldējuma ceha strādniekus “Rūjienas saldējums” komandai! Mēs Tev uzticēsim: Veikt darbu pie ražošanas līnijām saldējuma ražotnē; Veikt gatavās produkcijas, iepakojuma kvalitātes, marķējuma novērtēšanu; Darboties saldētavās – saldējuma krāmēšana un palešu formēšana; Veikt citus līdzīga rakstura uzdevumus pēc maiņas vadītāja norādēm. No Tevis sagaidām: Precizitāti, atbildības sajūtu, spēju produktīvi darboties intensīvos darba apstākļos, tai skaitā aukstumā; Spēju strādāt maiņu grafikā; Vēlmi mācīties un apgūt jaunas prasmes; Medicīnisko izziņu Nr. 027/u. Piedāvājam: Atalgojumu sākot no 6 EUR stundā pirms nodokļu nomaksas; Sociālās garantijas; Apmācības darbu uzsākot, kas nepieciešamas darba pienākumu veikšanai; Darbu maiņu grafikā – dienas un nakts maiņas; Darba apģērbu; Bezmaksas kafiju un saldējumu. Darba vieta: Rūjienā, Upes ielā 5 Gaidīsim Tavu pieteikumu (CV) uz e-pastu: personals@rujienassaldejums.lv Tālrunis informācijai: 29468727 (personāla vadītāja). Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām. Nosūtot savu CV, pretendents piekrīt, ka SIA “Rūjienas saldējums” reģ. nr. 44103057131, kā datu pārzinis, veiks personas datu apstrādi CV atlases procesā. Profesija: CEHA STRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Upes iela 5, Rūjiena, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 10 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-06-30 Kontaktpersona: Nora Kārkliņa

Uzņēmums SIA "ARASM", 40103214797,kas nodarbojas ar stikloto konstrukciju ražošanu un montāžu (PVC un alumīnija logi, durvis, fasādes u.t.t.), aicina darbā strādniekus montāžā Mūsu komanda paplašinās, un mēs meklējam uzticamu un zinošu logu un durvju montieri.  Darba pienākumi: PVC, alumīnija un koka logu montāža; Ārdurvju un iekšdurvju uzstādīšana; Palodžu un apžuves elementu montāža; Veco konstrukciju demontāža.  Prasības kandidātiem: Pieredze logu un durvju montāžā (vismaz 1 gads); Precizitāte un atbildības sajūta pret paveikto darbu; Spēja strādāt komandā un patstāvīgi; B kategorijas vadītāja apliecība tiks uzskatīta par priekšrocību.  Mēs piedāvājam: Atalgojumu: no 2000 EUR (bruto) gala summa ir atkarīga no paveiktā darba apjoma un kvalitātes; Stabilu darba apjomu visa gada garumā; Visu nepieciešamo aprīkojumu un instrumentus; Draudzīgu darba vidi. Kontaktinformācija: valerija@arasm.lv +371 20758135 Profesija: MONTĒTĀJS (ROKU DARBA) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cempu iela 8D, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 4 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-08-31 Darba sākšanas datums: 2026-05-01 Kontaktpersona: Valērija Streļčeņa Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri