Valmieras Ziņas

Reportieris: Ekskursija pie Vidzemes leduskritumiem

Svētdienas rītā, 19.februārī, spītējot sliktajiem laikapstākļiem, ducis drosmīgo devās līdzi Guntaram Krūmiņam ekskursijā pie Vidzemes leduskritumiem.

Pirmā pieturas vieta – Braslas ielejas leduskritumi (Kraukļkalna un Jāņuvārtu ieža leduskritums), kurai sekoja Vējupītes grava, Daudas ūdenskritums, Spriņģu iezis, Ķūķu klintis, bet ekskursija noslēdzās ar Vizuļu klintīm pie Amatas.

Bija paredzēts vēl apmeklēt arī Ērgļu klintis un Kazu gravu, tomēr tas palika uz citu reizi, jo pelēkā diena ātri pārvērtās krēslainā pievakarē.

Lai arī slapjums spiedās cauri zābakiem un nāca arī no debesīm, dalībnieki bija noskaņoti optimistiski – nav sliktu laika apstākļu, ir tikai nepiemēroti apavi un apģērbs! Lai tiktu pie paredzētajiem dabas objektiem, bija jāpārvar ne mazums šķēršļu – ledainas taciņas, kritalas, stāvas nogāzes.

Šī gada ziema gan nav īpaši pateicīga leduskritumu baudīšanai, jo nav ne sala, ne sniega un svētdien trūka arī saules, kas varētu spoguļoties lielajās ledus lāstekās. Kā atzina pieredzējušais takzinis Guntars, citās ziemās patiešām ir bijuši leduskritumi, kas priecē acis un sirdi, šoreiz pārsvarā bija fiziskas aktivitātes un svaigs gaiss, protams, bez leduskritumiem arī gluži neiztika.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

ReTV Ziņu dienests aicina darbā ŽURNĀLISTU/-I Ja esi gatavs mesties izaicinājumos un kļūt par žurnālistu vienā no straujāk augošajiem Ziņu dienestiem, pievienojies ReTV komandai! Darba pienākumi: • Raidījumu un sižetu veidošana – informācijas meklēšana un informācijas avotu pārbaude, dalība filmēšanas procesā, montāžas plāna veidošana un dalība montāžas procesā, sižeta/raidījuma iesniegšana vadītājiem; • Radošu ideju ģenerēšana un ieteikumu iesniegšana producentam; • Sekot aktualitātēm politikā, kultūrā, ekonomikā un sabiedrībā. Nepieciešams: • Izpratne par TV nozares specifiku; • Teicamas komunikācijas, analītikas un argumentācijas prasmes; • Teicamas laika plānošanas prasmes un atbildība par padarīto; • Labas latviešu valodas zināšanas. Piedāvājam: • Profesionālo un personīgo attīstību; • Iespēju patstāvīgi plānot savu darba laiku; • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; • Algu EUR 600-1200 (bruto) – atkarībā no padarītā apjoma; • Darba vietu Valmierā. Ja vēlies pievienoties ReTV Ziņu dienestam, sūti savu CV un motivētu pieteikumu līdz 20.maijam uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv ar norādi "Žurnālista vakance". Profesija: ŽURNĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Purva iela 12A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Mediji / Sabiedriskās attiecības Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-20 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv

Mūsu partneri