Valmieras Ziņas

“Ražas ballē” godināti Beverīnas novada uzņēmēji

27.oktobra vakarā, rudens noskaņās, Beverīnas novada uzņēmēji pulcējās Brenguļu kultūras nama zālē uz uzņēmēju godināšanas pasākumu “Ražas balle”, kas tradicionāli notika jau trešo gadu pēc kārtas. Pasākumā tika izteiktas pateicības par atbalstu pašvaldības pasākumos, izglītības, saimniecības un sociālajā nozarē.

Lai izceltu tos uzņēmējus, kuri ir atbalstījuši pašvaldību un snieguši savu palīdzību dažādos tās rīkotajos pasākumos kultūras nozarē, tika pasniegti “Pateicības raksti” – biedrībai “Beverīnas amatnieki” – Ingai Loginai, Z/S “Mazputniņi” – Jānim Freimanim, SIA “Erdein” – Kasparam Niedrem, SIA “Miniserviss” – Uģim Kalpakam, Z/S “Mazkalnēni” – Armandam Gumbrim, SIA “Cosybed” –Raitim Kalniņam, saimnieciskās darbības veicējiem Guntaram Aizupietim, Ingunai Vilkai, Lāsmai Kiļupei, Jānim Brencim un Z/S “Vecdzērvītes” – Kārlim Litenbokam.

Pateicību saņēma arī uzņēmēji, kuri snieguši savu atbalstu jaunatnes nozarē un saimnieciskajā darbā – Z/S “Irbītes” – Valdis Circenis, SIA “Abula” – Māris Freivalds, saimnieciskās darbības veicējs Aivars Fūrmanis, biedrība “Beverīnas ūdeņi” – Jānis Švēde.

Beverīnas novada pašvaldība augsti novērtē ne tikai sadarbību ar uzņēmējiem, bet arī pašu uzņēmēju ieguldījumu gada laikā, lai attīstītu uzņēmējdarbības Beverīnas novadā. “Pateicības rakstu” par ieguldījumu novada uzņēmējdarbības attīstībā un Beverīnas amatnieka Ivara Ozoliņa-Ozola mākslas darbu “stikla koku” saņēma mūsu novada lielākie nodokļu maksātāji.

SIA “Miniserviss” ir 1992.gadā dibināts uzņēmums, kas sākotnēji nodarbojās ar auto remontdarbiem, bet vēlāk specializējās ventilācijas sistēmu dizainu izveidi, apkures elementu un nestandarta  skārda izstrādājumu ražošanu un montāžu. Šobrīd modernās telpās piedāvā visdažādākos skārda izstrādājumus, kā arī to montāžu, uzturēšanu un pulverkrāsošanu. Šogad 4.maijā, Baltā galdauta svētkos, uzņēmums savās telpās uzņēma aptuveni 100 Beverīnas novada iedzīvotājus, kuriem bija iespēja redzēt ražošanas telpas un veidot diskusijas ar uzņēmuma darbiniekiem.

SIA “Cosybed” – koka mēbeļu ražotājs Mūrmuižā. Kāds kungs Anglijā nodarbojās ar gultas matraču ražošanu. Pirms 12 gadiem viņš saskatīja iespēju Latvijā gatavot atbilstošas gultas saviem matračiem. Tā sākās ilgstoša un veiksmīga sadarbība. Uzņēmuma ražotās gultas pārsvarā nonāk Anglijas mājās un viesnīcās, nedaudz arī Francijā, Portugālē un citviet Eiropā. Uzņēmumā šobrīd strādā vairāk nekā 80 darbinieku. Paldies arī Raitim Kalniņam par uzņemšanu uzņēmuma telpās šī gada Baltā galdauta svētkos!

SIA “Carling” – 2012.gadā dibināts celtniecības uzņēmums. Tā pamatnodarbošanās ir koka karkasa māju būvniecība. Sākotnēji trīs būvdarbu veicēji strādāja ar mazākiem projektiem (renovācijas, terašu, jumtu un interjera darbiem). Darbu pamatā vienmēr ir bijis augstas kvalitātes serviss. Uzņēmums ir attīstījies un šobrīd SIA “Carling” nodarbina aptuveni 30 darbiniekus, kuri strādā ar piedāvājumiem Norvēģijā. Uzņēmuma moto ir – “Katrs izaicinājums ir mūsu degviela!”

SIA “Agroserviss Valmiera” – mājsaimniecības preču veikals, kura daļa atrodas Beverīnas novadā, bet daļa Valmierā. Domājams, ka ikviens saimnieks vismaz vienu reizi ir bijis šajā veikalā, kur atrodamas dažādas preces dārzam, mājai, atpūtai, zināmu ražotāju tehnika mežam un dārzam, kā arī kafejnīca, kur garšīgi paēst pusdienas.

SIA “Abula” – lielāko nodokļu maksātājs. Brenguļu alus darītava darbojas kopš 1969.gada, kas ir Freivaldu ģimenes uzņēmums, kurš atpazīstams gan visā Latvijā, gan cittautu vidū. Uz jautājumu, no kurienes tas Brenguļu spēks? Atbilde – no ūdens, kas iegūts alus darītavas pagalmā esošajā 75 m dziļurbumā, no dabīgās raudzēšanas veco dzirnavu pagrabos un prasmīgo saimnieku rokas! Šogad jau otro reizi Tomātu svētkos pārsteidza visus ar kaut ko Latvijā unikālu – tomātu alu! SIA “Abula” tika pasniegta arī īpašā balva – Beverīnas novada karogs, lai tas plīvotu blakus Latvijas valsts karogam, kā piederības vēstnesis Beverīnai!

Paldies par atbalstu pasākumos un saimnieciskajā darbā arī – SIA “Agroserviss Valmiera” – Vilnim Avotam, Z/S “Rožkalni” – Ivaram Ādamsonam, Z/S “Purbekas” – Aināram Kaupem, Z/S “Lejas Vēžnieki” – Mārtiņam Voitčonokam, SIA “Mežavecis” – Jurim Ozoliņam, saimnieciskās darbības veicējam Mārim Krūmiņam, Z/S “Krūzes” – Ando Krūzem, SIA “Strazdiņš RZ” – Ritai Zariņai, AS “Latvijas Valsts meži” Strenču kokaudzētava – Jānim Zvejniekam, SIA “Baiļi” – Valdim Vanagam un Jānim Ramanim, SIA “R Chocolate” – Raisai Jablonskai, Z/S “Jaunupītes” – Maritai Krecerei, Z/S “Bērziņi” – Andrim Lustem un Z/S “Skujiņas” – Mārim Skujiņam.

Paldies ikvienam uzņēmējam par aktīvu darbošanos novadā! Pasākuma otrajā daļā koncertu ar skanīgām estrādes dziesmām sniedza Valmieras Viestura vidusskolas vokālais ansamblis “The Saviors” (vadītājs Guntars Aizupietis).

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Saistībā ar būtisku ražošanas apjoma palielināšanos, aicinām savā komandā PALĪGSTRĀDNIEKUS uz noteiktu laiku (ar iespēju termiņu pagarināt). Tava darba apraksts: ugunsdzēšamo pārklāju sagatavju sagatavošana (stikla šķiedras auduma garināšana). Mūsu prasības kandidātiem: nav nepieciešama iepriekšēja pieredze, darbs nav sarežģīts un fiziski smags; precizitāte, prasme organizēt savu darbu, atbildības sajūta. Mēs piedāvājam: stabilu darba vietu Valmierā - pilnas slodzes darbs darba dienās no 08:00 līdz 17:00 (iespējami arī elastīgāki risinājumi); 430 EUR pirms nodokļu nomaksas ar iespēju nopelnīt vairāk; sociālās garantijas, piemaksas par virsstundu darbu; labus darba apstākļus; darba vieta piemērota arī studentiem, pensionāriem; apmācību darba vietā; atsaucīgus kolēģus un darbu lieliskā komandā. CV ar norādi “Palīgstrādnieks” gaidīsim līdz 2020.gada 31.augustam uz e-pastu alise@padtex.lv vai iesniedzot personīgi Cempu ielā 27, Valmierā, LV-4201. Par atlases rezultātiem informēsim uz atlases tikšanos uzaicinātos kandidātus. Profesija: PALĪGSTRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cempu iela 27, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-08-31 Darba sākšanas datums: 2020-08-03 Kontaktpersona: CV ar norādi “Palīgstrādnieks” sūtīt uz alise@padtex.lv vai iesniegt Cempu 27, Valmierā. Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Mūsu partneri