Valmieras Ziņas

“Ražas ballē” godināti Beverīnas novada uzņēmēji

27.oktobra vakarā, rudens noskaņās, Beverīnas novada uzņēmēji pulcējās Brenguļu kultūras nama zālē uz uzņēmēju godināšanas pasākumu “Ražas balle”, kas tradicionāli notika jau trešo gadu pēc kārtas. Pasākumā tika izteiktas pateicības par atbalstu pašvaldības pasākumos, izglītības, saimniecības un sociālajā nozarē.

Lai izceltu tos uzņēmējus, kuri ir atbalstījuši pašvaldību un snieguši savu palīdzību dažādos tās rīkotajos pasākumos kultūras nozarē, tika pasniegti “Pateicības raksti” – biedrībai “Beverīnas amatnieki” – Ingai Loginai, Z/S “Mazputniņi” – Jānim Freimanim, SIA “Erdein” – Kasparam Niedrem, SIA “Miniserviss” – Uģim Kalpakam, Z/S “Mazkalnēni” – Armandam Gumbrim, SIA “Cosybed” –Raitim Kalniņam, saimnieciskās darbības veicējiem Guntaram Aizupietim, Ingunai Vilkai, Lāsmai Kiļupei, Jānim Brencim un Z/S “Vecdzērvītes” – Kārlim Litenbokam.

Pateicību saņēma arī uzņēmēji, kuri snieguši savu atbalstu jaunatnes nozarē un saimnieciskajā darbā – Z/S “Irbītes” – Valdis Circenis, SIA “Abula” – Māris Freivalds, saimnieciskās darbības veicējs Aivars Fūrmanis, biedrība “Beverīnas ūdeņi” – Jānis Švēde.

Beverīnas novada pašvaldība augsti novērtē ne tikai sadarbību ar uzņēmējiem, bet arī pašu uzņēmēju ieguldījumu gada laikā, lai attīstītu uzņēmējdarbības Beverīnas novadā. “Pateicības rakstu” par ieguldījumu novada uzņēmējdarbības attīstībā un Beverīnas amatnieka Ivara Ozoliņa-Ozola mākslas darbu “stikla koku” saņēma mūsu novada lielākie nodokļu maksātāji.

SIA “Miniserviss” ir 1992.gadā dibināts uzņēmums, kas sākotnēji nodarbojās ar auto remontdarbiem, bet vēlāk specializējās ventilācijas sistēmu dizainu izveidi, apkures elementu un nestandarta  skārda izstrādājumu ražošanu un montāžu. Šobrīd modernās telpās piedāvā visdažādākos skārda izstrādājumus, kā arī to montāžu, uzturēšanu un pulverkrāsošanu. Šogad 4.maijā, Baltā galdauta svētkos, uzņēmums savās telpās uzņēma aptuveni 100 Beverīnas novada iedzīvotājus, kuriem bija iespēja redzēt ražošanas telpas un veidot diskusijas ar uzņēmuma darbiniekiem.

SIA “Cosybed” – koka mēbeļu ražotājs Mūrmuižā. Kāds kungs Anglijā nodarbojās ar gultas matraču ražošanu. Pirms 12 gadiem viņš saskatīja iespēju Latvijā gatavot atbilstošas gultas saviem matračiem. Tā sākās ilgstoša un veiksmīga sadarbība. Uzņēmuma ražotās gultas pārsvarā nonāk Anglijas mājās un viesnīcās, nedaudz arī Francijā, Portugālē un citviet Eiropā. Uzņēmumā šobrīd strādā vairāk nekā 80 darbinieku. Paldies arī Raitim Kalniņam par uzņemšanu uzņēmuma telpās šī gada Baltā galdauta svētkos!

SIA “Carling” – 2012.gadā dibināts celtniecības uzņēmums. Tā pamatnodarbošanās ir koka karkasa māju būvniecība. Sākotnēji trīs būvdarbu veicēji strādāja ar mazākiem projektiem (renovācijas, terašu, jumtu un interjera darbiem). Darbu pamatā vienmēr ir bijis augstas kvalitātes serviss. Uzņēmums ir attīstījies un šobrīd SIA “Carling” nodarbina aptuveni 30 darbiniekus, kuri strādā ar piedāvājumiem Norvēģijā. Uzņēmuma moto ir – “Katrs izaicinājums ir mūsu degviela!”

SIA “Agroserviss Valmiera” – mājsaimniecības preču veikals, kura daļa atrodas Beverīnas novadā, bet daļa Valmierā. Domājams, ka ikviens saimnieks vismaz vienu reizi ir bijis šajā veikalā, kur atrodamas dažādas preces dārzam, mājai, atpūtai, zināmu ražotāju tehnika mežam un dārzam, kā arī kafejnīca, kur garšīgi paēst pusdienas.

SIA “Abula” – lielāko nodokļu maksātājs. Brenguļu alus darītava darbojas kopš 1969.gada, kas ir Freivaldu ģimenes uzņēmums, kurš atpazīstams gan visā Latvijā, gan cittautu vidū. Uz jautājumu, no kurienes tas Brenguļu spēks? Atbilde – no ūdens, kas iegūts alus darītavas pagalmā esošajā 75 m dziļurbumā, no dabīgās raudzēšanas veco dzirnavu pagrabos un prasmīgo saimnieku rokas! Šogad jau otro reizi Tomātu svētkos pārsteidza visus ar kaut ko Latvijā unikālu – tomātu alu! SIA “Abula” tika pasniegta arī īpašā balva – Beverīnas novada karogs, lai tas plīvotu blakus Latvijas valsts karogam, kā piederības vēstnesis Beverīnai!

Paldies par atbalstu pasākumos un saimnieciskajā darbā arī – SIA “Agroserviss Valmiera” – Vilnim Avotam, Z/S “Rožkalni” – Ivaram Ādamsonam, Z/S “Purbekas” – Aināram Kaupem, Z/S “Lejas Vēžnieki” – Mārtiņam Voitčonokam, SIA “Mežavecis” – Jurim Ozoliņam, saimnieciskās darbības veicējam Mārim Krūmiņam, Z/S “Krūzes” – Ando Krūzem, SIA “Strazdiņš RZ” – Ritai Zariņai, AS “Latvijas Valsts meži” Strenču kokaudzētava – Jānim Zvejniekam, SIA “Baiļi” – Valdim Vanagam un Jānim Ramanim, SIA “R Chocolate” – Raisai Jablonskai, Z/S “Jaunupītes” – Maritai Krecerei, Z/S “Bērziņi” – Andrim Lustem un Z/S “Skujiņas” – Mārim Skujiņam.

Paldies ikvienam uzņēmējam par aktīvu darbošanos novadā! Pasākuma otrajā daļā koncertu ar skanīgām estrādes dziesmām sniedza Valmieras Viestura vidusskolas vokālais ansamblis “The Saviors” (vadītājs Guntars Aizupietis).

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Ieslodzījuma vietu pārvalde ir Tieslietu ministrijas padotībā esoša valsts pārvaldes iestāde, kas īsteno valsts politiku apcietinājuma kā drošības līdzekļa un brīvības atņemšanas kā kriminālsoda izpildes jomā. Darbinieku darba tiesiskās attiecības regulē Darba likums. CV un motivācijas vēstuli sūtīt – ievp@ievp.gov.lv Prasības kandidātiem amatam nepieciešama augstākā medicīniskā izglītība – sertificēts ārsts specialitātē; latviešu valodu zināšanas C līmeņa 2. pakāpē; veselības stāvoklis un psiholoģiskās īpašības atbilst Ministru kabineta noteiktajām prasībām (Ministru kabineta 10.03.2009. noteikumi Nr.219 "Kārtība, kādā veicama obligātā veselības pārbaude"); datorprasmes; labas komunikācijas prasmes; spēja strādāt kā komandā, tā arī individuāli. Iestāde piedāvā Stabilu atalgojumu, darba samaksa norādīta par pilnu slodzi; Profesionālās izaugsmes un attīstības iespējas; Sociālās garantijas: ikgadējais apmaksātais atvaļinājums – 28 kalendāra dienas; papildatvaļinājums – ja darbs saistīts ar īpašu risku – 3 darba dienas; papildatvaļinājums – ja aprūpē ir trīs vai vairāki bērni vecumā līdz 16 gadiem vai bērns invalīds līdz 18 gadu vecumam – 3 darba dienas; papildatvaļinājums – ja aprūpē ir mazāk par trim bērniem vecumā līdz 14 gadiem - ne mazāk par vienu darba dienu; veselības apdrošināšana; pabalsts sakarā ar ģimenes locekļa vai apgādājamā nāvi; pabalstu līdz 50 procentiem no mēnešalgas vienu reizi kalendāra gadā, aizejot ikgadējā apmaksātajā atvaļinājumā; speciālo medicīniski optisko redzes korekcijas līdzekļu (briļļu lēcu) iegādes izdevumus kompensēšana līdz 50,00 EUR apmērā. Profesija: PSIHIATRS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Dzirnavu iela 32, Valmiermuiža, Valmieras pag., Burtnieku nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-10-31 Kontaktpersona: CV nosūtīšanai: ievp@ievp.gov.lv Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Ieslodzījuma vietu pārvalde ir Tieslietu ministrijas padotībā esoša valsts pārvaldes iestāde, kas īsteno valsts politiku apcietinājuma kā drošības līdzekļa un brīvības atņemšanas kā kriminālsoda izpildes jomā. Amatpersona ir persona ar atbilstošu profesionālo izglītību, kvalifikāciju un speciālo dienesta pakāpi, kura devusi zvērestu un dienē Pārvaldē. Amatpersonas tiesības un pienākumus nosaka Ieslodzījuma vietu pārvaldes likums un Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm dienesta gaitas likums. CV un motivācijas vēstuli sūtīt – ievp@ievp.gov.lv,  valmieras.cietums@ievp.gov.lv Prasības kandidātiem Atbilstība Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm dienesta gaitas likumā noteiktajām prasībām: ir Latvijas pilsonis; vecums no 18 līdz 40 gadiem; amatam nepieciešama augstākā izglītība – augstākās izglītības diploms par akreditētas bakalaura studiju programmas un akreditētas maģistra studiju programmas psiholoģijā apguvi vismaz 200 kredītpunktu apjomā, turklāt vismaz viena no šīm programmām ir profesionālā studiju programma; latviešu valodas zināšanas C līmeņa 2. pakāpē; fiziskā sagatavotība atbilst Ministru kabineta noteiktajām prasībām (Ministru kabineta 28.05.2013. noteikumi Nr.288 "Fiziskās sagatavotības prasības Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonām ar speciālajām dienesta pakāpēm"); veselības stāvoklis un psiholoģiskās īpašības atbilst Ministru kabineta noteiktajām prasībām (Ministru kabineta 21.11.2006. noteikumi Nr.970 "Noteikumi par Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonām ar speciālajām dienesta pakāpēm un amatpersonu amata kandidātiem nepieciešamo veselības stāvokli un psiholoģiskajām īpašībām un veselības stāvokļa un psiholoģisko īpašību pārbaudes kārtību"); nav sodīts par tīšu noziedzīgu nodarījumu – neatkarīgi no sodāmības dzēšanas vai noņemšanas; nav notiesāts par tīšu noziedzīgu nodarījumu, atbrīvojot no soda; nav saukts pie kriminālatbildības par tīša noziedzīga nodarījuma izdarīšanu, izņemot gadījumu, kad amatpersona ir saukta pie kriminālatbildības, bet kriminālprocess pret to izbeigts uz reabilitējoša pamata; nav atzīts par rīcībnespējīgu likumā noteiktajā kārtībā; nav atvaļinātas no dienesta Iekšlietu ministrijas sistēmā vai Ieslodzījuma vietu pārvaldē sakarā ar to, ka tām piemērots disciplinārsods – atvaļināšana no dienesta. labas komunikācijas prasmes, augsta psiholoģiskā noturība; spēja strādāt kā komandā, tā arī individuāli. Iestāde piedāvā Stabilu atalgojumu; Profesionālās izaugsmes un attīstības iespējas; Apmācības amata pienākumu veikšanai; Sociālās garantijas: ikgadējais apmaksātais atvaļinājums – 30 kalendāra dienas, pēc katriem pieciem izdienas gadiem ikgadējo apmaksāto atvaļinājumu pagarina par trim kalendāra dienām; apmaksātus veselības aprūpes pakalpojumus; pabalsts sakarā ar ģimenes locekļa vai apgādājamā nāvi; pabalstu līdz 50 procentiem no mēnešalgas vienu reizi kalendāra gadā, aizejot ikgadējā apmaksātajā atvaļinājumā; nelaimes gadījuma pabalsts; speciālo medicīniski optisko redzes korekcijas līdzekļu (briļļu lēcu) iegādes izdevumus kompensēšana līdz 50,00 EUR apmērā. Profesija: IESLODZĪJUMA VIETAS VECĀKAIS INSPEKTORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Dzirnavu iela 32, Valmiermuiža, Valmieras pag., Burtnieku nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2019-11-30 Kontaktpersona: CV nosūtīšanai: ievp@ievp.gov.lv Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (maģistra grāds)

Ieslodzījuma vietu pārvalde ir Tieslietu ministrijas padotībā esoša valsts pārvaldes iestāde, kas īsteno valsts politiku apcietinājuma kā drošības līdzekļa un brīvības atņemšanas kā kriminālsoda izpildes jomā. Amatpersona ir persona ar atbilstošu profesionālo izglītību, kvalifikāciju un speciālo dienesta pakāpi, kura devusi zvērestu un dienē Pārvaldē. Amatpersonas tiesības un pienākumus nosaka Ieslodzījuma vietu pārvaldes likums un Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm dienesta gaitas likums. CV un motivācijas vēstuli sūtīt – ievp@ievp.gov.lv , valmieras.cietums@ievp.gov.lv Prasības kandidātiem Atbilstība Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm dienesta gaitas likumā noteiktajām prasībām: ir Latvijas pilsonis; vecums no 18 līdz 40 gadiem; amatam nepieciešama vismaz vidējā izglītība un izglītība civilās un militārās aizsardzības izglītības tematiskajā jomā; latviešu valodas zināšanas vismaz B līmeņa 1.pakāpē; fiziskā sagatavotība atbilst Ministru kabineta noteiktajām prasībām (Ministru kabineta 28.05.2013. noteikumi Nr.288 "Fiziskās sagatavotības prasības Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonām ar speciālajām dienesta pakāpēm"); veselības stāvoklis un psiholoģiskās īpašības atbilst Ministru kabineta noteiktajām prasībām (Ministru kabineta 21.11.2006. noteikumi Nr.970 "Noteikumi par Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonām ar speciālajām dienesta pakāpēm un amatpersonu amata kandidātiem nepieciešamo veselības stāvokli un psiholoģiskajām īpašībām un veselības stāvokļa un psiholoģisko īpašību pārbaudes kārtību"); nav sodīts par tīšu noziedzīgu nodarījumu – neatkarīgi no sodāmības dzēšanas vai noņemšanas; nav notiesāts par tīšu noziedzīgu nodarījumu, atbrīvojot no soda; nav saukts pie kriminālatbildības par tīša noziedzīga nodarījuma izdarīšanu, izņemot gadījumu, kad amatpersona ir saukta pie kriminālatbildības, bet kriminālprocess pret to izbeigts uz reabilitējoša pamata; nav atzīts par rīcībnespējīgu likumā noteiktajā kārtībā; nav atvaļinātas no dienesta Iekšlietu ministrijas sistēmā vai Ieslodzījuma vietu pārvaldē sakarā ar to, ka tām piemērots disciplinārsods – atvaļināšana no dienesta. labas komunikācijas prasmes, augsta psiholoģiskā noturība; spēja strādāt kā komandā, tā arī individuāli. Iestāde piedāvā Stabilu atalgojumu; Profesionālās izaugsmes un attīstības iespējas; Apmācības amata pienākumu veikšanai; Sociālās garantijas: ikgadējais apmaksātais atvaļinājums – 30 kalendāra dienas, pēc katriem pieciem izdienas gadiem ikgadējo apmaksāto atvaļinājumu pagarina par trim kalendāra dienām; apmaksātus veselības aprūpes pakalpojumus; pabalsts sakarā ar ģimenes locekļa vai apgādājamā nāvi; pabalstu līdz 50 procentiem no mēnešalgas vienu reizi kalendāra gadā, aizejot ikgadējā apmaksātajā atvaļinājumā; nelaimes gadījuma pabalsts; speciālo medicīniski optisko redzes korekcijas līdzekļu (briļļu lēcu) iegādes izdevumus kompensēšana līdz 50,00 EUR apmērā. Profesija: IESLODZĪJUMA VIETAS UZRAUGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Dzirnavu iela 32, Valmiermuiža, Valmieras pag., Burtnieku nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 3 Aktuāla līdz: 2019-11-30 Kontaktpersona: CV nosūtīšanai: ievp@ievp.gov.lv Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri