Valmieras Ziņas

Randiņš ar grāmatu un Eiropas dažādības iepazīšana Valmieras pilsētas svētkos

Jaunieši no deviņām Eiropas valstīm kopā ar Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratoriju (JIL) pilsētas svētku laikā, 27. jūlijā, rīkos finanšu piesaistes aktivitāti “Aklais randiņš ar grāmatu” un starpkultūru telti “Iepazīsti pasauli!”, aicinot svētku viesus gan neskatīt grāmatu pēc tās vāciņa, gan iepazīt dažādo, portālu “Valmieras Ziņas” informēja JIL pārstāve Samanta Berga. 

Finanšu piesaistes aktivitāte “Aklais randiņš ar grāmatu” Valmierā notiks otro reizi. Grāmatas tiek iesaiņotas necaurredzamā papīrā un uz katras grāmatas uzrakstīts citāts no tās, lai aicinātu cilvēkus izvēlēties grāmatu ne pēc tās vāka dizaina, bet gan satura – citāta. Visas iesaiņotās grāmatas ir labas kvalitātes.

Līdz 26. jūlijam dažādās pilsētas vietās- t/c “Valleta”, kafejnīcā “Jauna Saule”, veikalā “Seko eko”, Valmieras autoostā, muzejā, restorānā “Vecpuisis”- izvietoti īpaši izdekorētus grāmatu grozi, kuros pilsētas iedzīvotāji aicināti atstāt grāmatas, kas, lai gan labas kvalitātes, mājās krāj putekļus.

“Aklā randiņa ar grāmatu” telti meklēt varēs 27. jūlijā laukumā starp kultūras centru un t/c “Valleta” no 10.00 līdz 16.00. Tur varēs iegādāties gan iesaiņotās grāmatas, gan grāmatu kastītes. Visi ienākumi nonāks VNF Jauniešu ideju laboratorijas projektu konkursam “Jaunieši dod iespēju jauniešiem 2020”.

Otra jauniešu organizētā aktivitāte gaidāmajos Valmieras pilsētas svētkos būs starpkultūru telts “Iepazīsti pasauli!”. Tajā būs iespējams iesaistīties dažādās spēlēs kopā ar VNF īstermiņa brīvprātīgajiem no deviņām valstīm. Aktivitātes ļaus iepazīt nedaudz vairāk valodu, mūzikas, dabas dažādību un interesantus faktus par vairākām Eiropas valstīm. Tā atradīsies tieši blakus “randiņa” teltij, un visas aktivitātes būs bezmaksas.

Šovasar Valmieras novada fonds savas durvis vēris 12 vasaras brīvprātīgajiem no tādām valstīm kā Latvija, Azerbaidžāna, Gruzija, Rumānija, Bosnija un Hercegovina, Turcija, Krievija, Polija un Spānija. Jauniešu uzdevums ir izstrādāt finanšu piesaistes aktivitāti “Aklais randiņš ar grāmatu”, starpkultūru telti Mazsalacas, Valmieras un Rūjienas pilsētas svētkos, kā arī iesaistīties vietējās labdarības norisēs, piemēram, rīkojot izlaušanās istabu jauniešu mājā “Ceplis”, darbojoties Valmieras pansionātā, bērnudārzos un citās aktivitātēs. Projektu atbalsta Eiropas Solidaritātes korpuss, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

KOMFOVENT ir starptautisks uzņēmums, kurš apvieno 12 uzņēmumu grupu un darbojas vairāk kā 8 valstīs. Kopumā kompānijā strādā vairāk kā 700 darbinieki, kuri nodarbojas ar ventilācijas iekārtu un sistēmu izstrādi, ražošanu un pārdošanu. “KOMFOVENT” produkti ne tikai garantē cilvēku komfortu, nodrošinot svaigu gaisu telpās, bet arī palīdz nodrošināt drošību ugunsgrēka gadījumos. Uzņēmumam attīstoties un paplašinoties, aicinām darbā: TIRDZNIECĪBAS PĀRSTĀVI VIDZEMĒ Uzņēmums piedāvā: Ø Darba vietu pie viena no lielākajiem ventilācijas iekārtu un materiālu ražotājiem Baltijas valstīs; Ø Atalgojumu, sākot no 1300 EUR pirms nodokļu nomaksas; Ø Iespēju nopelnīt motivējošus bonusus, kuri atkarīgi no darba rezultātiem; Ø Interesantu un dinamisku darbu augošā uzņēmumā, kurā produkcija tiek ražota ar unikālām un inovatīvām iekārtām un tehnoloģijām; Ø Apmācības un karjeras izaugsmes iespējas; Ø Mūsdienīgu darba vidi, kā arī darbam nepieciešamo aprīkojumu. Galvenie darba pienākumi: Ø Vidzemes struktūrvienības vadīšana, plānošana, koordinēšana; Ø Noliktavas saimniecības organizēšana; Ø Jaunu sadarbības partneru piesaiste, komunikācija ar esošiem uzņēmuma partneriem (B2B); Ø Komunikācija ar klientiem, pasūtījumu pieņemšana, apstrāde, nodošana ražošanas daļai; Ø Tehnisko prasību saskaņošana, nestandarta situāciju risināšana. No kandidāta sagaidām: Ø Aktīvu un dinamisku pieeju problēmu risināšanai un uzdevumu izpildei; Ø Izpratni par ēku inženiertīkliem, noliktavas vadību; Ø Enerģisku uz sasniegumiem vērstu personību ar pozitīvu attieksmi pret darbu un kolēģiem; Ø Teicamas latviešu un krievu valodas zināšanas, vēlams arī angļu sarunvalodas zināšanas; Ø B kategorijas autovadītājas apliecība. Darba vieta: Valmiera Pateicamies visiem pretendentiem, bet lūdzam ņemt vērā, ka par rezultātiem informēsim tikai uz darba interviju uzaicinātos kandidātus. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šī atlases konkursa norisei. Pieteikumus, lūgums sūtīt uz e-pastu: maija.knospe@komfovent.com Pateicamies visiem pretendentiem, bet lūdzam ņemt vērā, ka par rezultātiem informēsim tikai uz darba interviju uzaicinātos kandidātus. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šī atlases konkursa norisei. Profesija: TIRDZNIECĪBAS PĀRSTĀVIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-08-14

Mūsu partneri