Valmieras Ziņas

Randiņš ar grāmatu un Eiropas dažādības iepazīšana Valmieras pilsētas svētkos

Jaunieši no deviņām Eiropas valstīm kopā ar Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratoriju (JIL) pilsētas svētku laikā, 27. jūlijā, rīkos finanšu piesaistes aktivitāti “Aklais randiņš ar grāmatu” un starpkultūru telti “Iepazīsti pasauli!”, aicinot svētku viesus gan neskatīt grāmatu pēc tās vāciņa, gan iepazīt dažādo, portālu “Valmieras Ziņas” informēja JIL pārstāve Samanta Berga. 

Finanšu piesaistes aktivitāte “Aklais randiņš ar grāmatu” Valmierā notiks otro reizi. Grāmatas tiek iesaiņotas necaurredzamā papīrā un uz katras grāmatas uzrakstīts citāts no tās, lai aicinātu cilvēkus izvēlēties grāmatu ne pēc tās vāka dizaina, bet gan satura – citāta. Visas iesaiņotās grāmatas ir labas kvalitātes.

Līdz 26. jūlijam dažādās pilsētas vietās- t/c “Valleta”, kafejnīcā “Jauna Saule”, veikalā “Seko eko”, Valmieras autoostā, muzejā, restorānā “Vecpuisis”- izvietoti īpaši izdekorētus grāmatu grozi, kuros pilsētas iedzīvotāji aicināti atstāt grāmatas, kas, lai gan labas kvalitātes, mājās krāj putekļus.

“Aklā randiņa ar grāmatu” telti meklēt varēs 27. jūlijā laukumā starp kultūras centru un t/c “Valleta” no 10.00 līdz 16.00. Tur varēs iegādāties gan iesaiņotās grāmatas, gan grāmatu kastītes. Visi ienākumi nonāks VNF Jauniešu ideju laboratorijas projektu konkursam “Jaunieši dod iespēju jauniešiem 2020”.

Otra jauniešu organizētā aktivitāte gaidāmajos Valmieras pilsētas svētkos būs starpkultūru telts “Iepazīsti pasauli!”. Tajā būs iespējams iesaistīties dažādās spēlēs kopā ar VNF īstermiņa brīvprātīgajiem no deviņām valstīm. Aktivitātes ļaus iepazīt nedaudz vairāk valodu, mūzikas, dabas dažādību un interesantus faktus par vairākām Eiropas valstīm. Tā atradīsies tieši blakus “randiņa” teltij, un visas aktivitātes būs bezmaksas.

Šovasar Valmieras novada fonds savas durvis vēris 12 vasaras brīvprātīgajiem no tādām valstīm kā Latvija, Azerbaidžāna, Gruzija, Rumānija, Bosnija un Hercegovina, Turcija, Krievija, Polija un Spānija. Jauniešu uzdevums ir izstrādāt finanšu piesaistes aktivitāti “Aklais randiņš ar grāmatu”, starpkultūru telti Mazsalacas, Valmieras un Rūjienas pilsētas svētkos, kā arī iesaistīties vietējās labdarības norisēs, piemēram, rīkojot izlaušanās istabu jauniešu mājā “Ceplis”, darbojoties Valmieras pansionātā, bērnudārzos un citās aktivitātēs. Projektu atbalsta Eiropas Solidaritātes korpuss, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā ir nepieciešama diennakts aptieka?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

BAZALTS – viena no straujāk augošajām būvkompānijām Vidzemē, aicina pievienoties TEVI mūsu kopīgo komandas mērķu sasniegšanai: Aicinām mūsu komandai pievienoties personāla vadības speciālistu/i Uzņēmums piedāvā Intensīvu, dinamisku darbu uz sasniegumiem vērstā komandā Personīgās un profesionālās pilnveides, pieredzes iegūšanas iespējas Konkurētspējīgu atalgojumu Modernu, inovatīvu darba vidi Darba apraksts Personāla atlases procesa organizēšana un nodrošināšana Ikdienas situāciju precīza un punktuāla risināšana Aktīva kandidātu meklēšana un uzrunāšana Brigāžu darba koordinēšana, grafiku sastādīšana Rezultātu analīze Priekšlikumu sagatavošana Prasības kandidātiem Pieredze un procesu izpratne vispārējā būvniecībā Labas datora prasmes Labas komunikācijas prasmes, kas vērstas uz sadarbību Spēja ātri reaģēt uz situācijas izmaiņām Sistemātiskums, labas plānošanas, koordinēšanas prasmes Orientācija uz rezultātu. Darba laiks: Pilna slodze Darba vieta: Stacijas laukums 7, Valmiera Darba alga no EUR 1500,00 (bruto) Lai pieteiktos, sūtiet CV ar norādi “Personāla vadības specialists/e” uz e-pastu: personals@bazalts.lv līdz 2019. gada 18. septembrim! Profesija: PERSONĀLA ATLASES SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas laukums 7, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-09-18 Kontaktpersona: Ingūna Sāre Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri