Valmieras Ziņas

Protestējot pret novadu reformu, notiks brīdinājuma akcija Strenčos (3)

Paredzams, ka otrdien, 25. februārī Administratīvi teritoriālās reformas komisijā tiks lemts par Strenču novada, Trikātas pagasta Beverīnas novadā un Ēveles pagasta Burtnieku novadā turpmāko likteni. Šo teritoriju iedzīvotāji joprojām uzskata likumprojekta  izveidošanu par nepamatotu, virspusēji izstrādātu, netaisnīgu un šo  pašvaldību iedzīvotāju interesēm neatbilstošu, paziņojumā presē pauž Strenču novada, Trikātas pagasta, Ēveles pagasta uzņēmēji.

“Uzskatām, ka joprojām neesam sadzirdēti un mūsu viedoklis netiek ņemts vērā,  tāpēc esam spiesti pāriet no solījumiem pie darbībām. Pirmdien, 24. februārī no plkst. 15.00 līdz 16.00 Strenču novada, Trikātas pagasta un Ēveles pagasta uzņēmēji ar smago tehniku  organizē brīdinājuma akciju Strenču pilsētas centrā.  Aicinām pievienoties arī iedzīvotājus, lai radītu palielinātu tehnikas un cilvēku plūsmu tranzītielā Strenčos,” aicina protesta akcijas rīkotāji.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

  laika vilcināša - 21.02.2020 Atbildēt

  ir lidzvērtīga Mareka Galiņa uzvedībai, izdomāt ieiet mājas kāpņu telpā pasmēķēt, pastāstīt vecmamamai, par saviem čalīšiem un protams sēdēt pļavā un gārgt, Ārg, kamēr jūs spriežat par novadu reformām un neko saimniecisku nedarat, tikmēr sergejs skripeļevs jau ir apprecējies

   Strenchists - 22.02.2020 Atbildēt

   Kuriem tie Strenči vispār ir vajadzīgi, lai pie reizes sev sētu saliek apkārt!

  Vietējais - 24.02.2020 Atbildēt

  Lielais investors Straume tagad pats lai iet kaut uz Maskavu sūdzēties,kurp tos Ēveles iedzīvotājus tika sūtījis.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Tevi satrauc koronavīrusa izplatība?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri