Valmieras Ziņas

Prombūtnes dēļ Valmierā slēgta 8290 pacientus apkalpojošā ģimenes ārstu Jakovina un Gabrānes prakse (15)

Prombūtnes dēļ Valmierā slēgta ģimenes ārstu Jura Jakovina un Ineses Gabrānes prakse, aģentūrai LETA apstiprināja Nacionālā veselības dienesta (NVD) Vidzemes nodaļas vadītāja Sigita Alhimoviča.

Atbilstoši NVD datiem Jakovinam ir 6295 pacienti, no tiem 650 bērni. Savukārt pie Gabrānes reģistrēti 1995 pacienti, tostarp 215 bērni.

Vaicāta, vai mediķi ir saslimuši ar Covid-19, Alhimoviča atbildēja, ka viņas rīcībā šādas informācijas nav, taču abu ārstu prakse no 12.janvāra ir slēgta uz nenoteiktu laiku.

Alhimoviča skaidroja, ka abu ārstu pacienti pēc medicīniskās palīdzības var vērsties pie citiem ģimenes ārstiem, kuri strādā šo ārstu pamatdarbības teritorijā.

Viņa norādīja, ka Valmieras iedzīvotāji var lūgt palīdzību ģimenes ārstiem Inesei Rāviņai, Aivaram Pauniņam, pediatrei Ingai Gruntei, kura apkalpo galvenokārt bērnus. Savukārt Rencēnu pagasta iedzīvotāji var vērsties pie dakteres Marikas Grūsles.

Valmieras pilsētas pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Kristīne Melece stāstīja, ka NVD ir informējis pašvaldību par to, ka ģimenes ārsti ir prombūtnē.

Jakovins ir arī Zaļo un zemnieku savienību pārstāvošs Valmieras domes deputāts. Pēdējā Valmieras pilsētas domes sēde bija pagājušā gada 29.decembrī, taču tajā Jakovins nav piedalījies, bet domes komiteju sēdes esot plānotas nākamnedēļ, tādēļ Jakovins ar pašvaldības darbiniekiem šajā laikā neesot ticies, sacīja Melece.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

  Sandra - 14.01.2021 Atbildēt

  Un pacienti, kas saskārās ar ārstu????

   Ilvars - 14.01.2021 Atbildēt

   Visi pacienti ir maskas bijuši un medicīnas personāls arī.man ir ļoti lielas aizdomas ka šis vīruss lido pa gaisu arī ārā uz ielas.var pat nenojauš saslimt.

    Jurgis - 14.01.2021

    Ģimenes ārsts ar lielāko pacientu skaitu Latvijā noteikti saķēra vīrusu uz ielas :)) Visiem skaidrs, ka čalis pats masku vispār nelietoja tiekoties ar pacientiem. Tad nu gaidiet Valmierā sprādzienu…

    Andris - 14.01.2021

    Arsts stradaja bez maskas visas dienas

  Ilvars - 14.01.2021 Atbildēt

  Lai dakteriem ātra izveseļošanās!!!

   Vladimirs - 14.01.2021 Atbildēt

   Veselību dakterim un ātra izveselošanas. Praktiski viens no labākajiem dakteriem Valmiera.

  Jurgis - 14.01.2021 Atbildēt

  Kas par idiotisku rakstu? Pat SPKC jau ielikuši brīdinājumu par ziņošanu, ja pacienti bijuši saskarsmē ar Jakovinu. Bet šeit – nē, visi klusē kā partizāni.

   seniors - 14.01.2021 Atbildēt

   Vai tev ar karoti mutē jālej ,par šito joku Jurītim var vispār diplomu anulēt .

    Vladimirs - 14.01.2021

    Ko var nurkstet, nebūtu tas pats Jurītis, staigātu jūs triperaini visi tur. Nesu Valmiera zinošāku dakteri sastapis par viņu, protams nau viņš pats dievs. Bet medicīna ir viņa lauciņš. Vienīgais dakteris kas pieņem arī 6dienas nevienam neatsaka. Un ja kādam nau ko teikt tad sēžat bikses. It īpaši tu kas komentēja šo senjors.

    Ineta - 14.01.2021

    Nesaprotu-ja dr.Jakovins un dr.Gabrāme nepieņem-kā tai pašā telpā var pieņemt dr.Pauniņš?

    Santa - 15.01.2021

    Mazak muldi senior ja kas tev nepatik tad kluse drosi ka pasi sedeja.pie dr.Jura rinda nopuņķojušies…ja kas nepatik tad vispar pakluse besi tadus idiotus klausities …

    Lilita - 15.01.2021

    Maskàm jābūt sertificētām.Nevar tos ķīnießu 30 centu apsējus par maskām uzskatīt.

  Andrey - 15.01.2021 Atbildēt

  Briesmīgi ka viņš pieņēma pacientus bez maskas.

   Pelīte - 15.01.2021 Atbildēt

   Ko tad lai es daru?Esmu vēža slimniece,uzskaitē pie dr.GABRĀNES.Ik pa laikam pasūtu savas zāles pa telefonu arī nosūtījumus pie citiem dakteriem kur jāiet?Ko darit?

  Skats no malas - 15.01.2021 Atbildēt

  Nu vot tāds ir slavenais dakteris pa daudz sagrābies visādus labumus ka ignorēja masku vilkšanu un slims strādaja nu Valmiera izceļas atkal!

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Valmieras Namsaimnieks” uz nenoteiktu laiku aicina darbā SANTEHNIĶI Galvenie darba pienākumi: ūdensvadu, kanalizācijas un centrālapkures sistēmu apkalpošana; ūdensskaitītāju uzstādīšana un apkalpošana; citu santehnisko darbu veikšana. Prasības: profesionālās kvalifikācijas apliecība - inženierkomunikāciju montētājs vai cits specialitāti apliecinošs izglītības dokuments; praktiska darba pieredze santehniķa darbā; B kategorijas autovadītāja apliecība. Piedāvājam: darbu stabilā uzņēmumā; veselības apdrošināšana; sociālās garantijas; atalgojums – stundas tarifa likme no EUR 5.00 un darba algas mainīgās daļas apmērs līdz 30%. Pieteikties līdz 2021.gada 28.februārim, sūtot CV elektroniski uz namsaimnieks@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, Valmierā. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām. Tālrunis informācijai: 27775532. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “Valmieras Namsaimnieks”, Semināra iela 2a, Valmiera, LV-4201. Profesija: SANTEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-02-28 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: namsaimnieks@valmiera.lv,

(reģ.Nr.LV90001342592) izsludina konkursu uz vakanto studiju virziena „Arhitektūra un būvniecība” direktora amatu  (uz nenoteiktu laiku; slodze 10 stundas nedēļā) Prasības pretendentam: maģistra līmeņa augstākā izglītība būvniecībā, pieredze studiju kursu un/vai studiju programmu izstrādē un/vai vadīšanā/īstenošanā, kā arī cita veida vadoša administratīvā darba pieredze (t.sk. augstākās izglītības institūcijās) tiks uzskatīta par priekšrocību, pieredze darbā starptautiskā vidē, ļoti labas latviešu un angļu valodas zināšanas, atbildīgums, precizitāte, labas komunikācijas un vadīšanas prasmes, prasme patstāvīgi organizēt savu darbu un operatīvi risināt problēmas, augstas darba spējas un radoša pieeja darbam, analītiska domāšana, iniciatīva. Galvenie pienākumi: uzturēt, pilnveidot, attīstīt un nodrošināt studiju virziena saturu un realizāciju vadīt studiju virziena padomes darbu · sagatavot studiju virziena pašnovērtējuma ziņojumu un akreditāciju plānot un kontrolēt studiju plāna izpildi veikt studiju procesa kvalitātes kontroli organizēt studentu prakses Mēs piedāvājam: interesantu un atbildīgu darbu, sociālās garantijas, garantētu un regulāru atalgojumu 615,45 EUR pirms nodokļu nomaksas mēnesī. Pretendentiem motivācijas vēstuli-studiju virziena attīstības redzējumu, izglītību apliecinošu dokumentu kopijas un CV sūtīt uz adresi: Cēsu iela 4, Valmiera, LV-4201 vai uz e-pasta adresi agrita.somase@va.lv, vai iesniegt personīgi Valmierā, Cēsu ielā 4, kabinetā Nr.C204 ar norādi „Konkursam uz studiju virziena direktora amatu” līdz 2021.gada 7.februārim. Sazināsimies tikai ar nākamās atlases kārtas pretendentiem. Profesija: Pamatdarbības struktūrvienības VADĪTĀJS/ DIREKTORS/ KOMANDIERIS (izglītības jomā) Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 4, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-02-07 Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (maģistra grāds)

Mūsu partneri