Valmieras Ziņas

“Profesiju busi” palīdz skolēniem izvēlēties karjeras ceļu

Oktobrī Valmierā norisinās dažādas karjeras dienu aktivitātes. Plašajā programmā ikviens skolēns var atrast sev interesējošu tēmu. 

1.-4. klases skolēni pēta dabas zinātņu profesijas, bet 5. klašu jauniešiem ir iespēja apmeklēt lekciju ciklu skolās “Būšu uzņēmējs”, kurā audzēkņi tiks iepazīstināti ar mācību uzņēmumu veidošanas iespējām. Savukārt 6. klases skolēni jau septembrī uzsākuši pētīt mežu nozares profesijas sadarbībā ar Latvijas Valsts mežiem, piedaloties meža ekspedīcijās. Skolās viesosies arī Tehnobuss, kuru apmeklēt varēs 8. klases skolēni, iepazīstot dažādas inženierzinātņu profesijas.

10.oktobrī no plksts. 16:30 līdz 20 kafejnīcā “Jauna saule” jaunieši aicināti iedvesmoties un izzināt dažādas profesijas neformālā gaisotnē pasākumā (iz) Stāsti, kuru šogad īpaši atbalsta SIA “Valmiermuižas alus”. Šoreiz stāstos varēs iepazīt fizioterapeita profesiju, ūdens pētniecības zinātniskās laboratorijas pētnieka profesiju, uzzināt, kā kļūt par vides stilisti un ko nozīmē būt NBS karavīram.

Savukārt vakar 7.-9. klašu skolēni varēja doties ekskursijās “Profesiju busi” uz dažādu nozaru uzņēmumiem. Portāls “Valmieras Ziņas” pievienojās skolēnu grupām ekskursijā Valmieras tehnikumā, kur varēja iepazīt tūrisms un viesmīlība, pārtikas ražošana un tehnoloģijas, kā arī mehatronikas specalitātes.

Arī 10.-12.klašu skolēni varēs doties ar “Profesiju busiem” sešās ekskursijās uz tūrisma un viesmīlības, IT un multimediju, būvniecības, mehatronikas, militārā nozares un medicīnas jomas uzņēmumiem, bet dienas noslēgumā dosies uz mācību iestādēm, kurās iespējams apgūt izvēlētā virziena profesijas.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “ top!” Valkas ielā 1, Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 500-650 (bruto) Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00 CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs VALMIERĀ, Valkas ielā 1. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 1, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-06-19 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

Mūsu partneri