Valmieras Ziņas

Portāla Valmieras Ziņas ’’Nedēļas viesis’’ – Artis Jansons

Lasīšanas laiks: 2 min

Portāls “Valmieras Ziņas” uzsāk jaunu rubriku – ’’Nedēļas viesis’’. Šajā rubrikā uz sarunu aicināsim Valmieras un Valmieras novada iedzīvotājus no dažādākajām nozarēm. 

Valmiera daudziem saistās ar sportu, ne velti bieži dzirdam, ka Valmiera tiek dēvēta par Latvijas sporta galvaspilsētu. Ja runājam par sporta dzīves organizēšanu un sporta bāzēm, tad noteikti jāpiemin Valmieras Olimpiskais centrs, kura paspārnē darbojas Jāņa Daliņa stadions, Valmieras peldbaseins, ledus un sporta halles, Māra Štromberga BMX trase un cita sporta infrastruktūra pilsētā.

Šajā nedēļā uz sarunu esam aicinājuši Valmieras Olimpiskā centra valdes priekšsēdētāju Arti Jansonu.

Kas, jūsuprāt, ir lielākais plus dzīvošanai Valmierā/Valmieras novadā?

Drošība un dažādu pakalpojumu ērta pieejamība. Ir iespēja ātri nokļūt jebkurā vietā pilsētā, nav rindu, sastrēgumu. Valmierā ir attīstīta sociālo pakalpojumu, izglītības, kultūras, sporta infrastruktūra.

Kas pietrūkst Valmierā/Valmieras novadā, kas būtu jādara, lai dzīves kvalitāte šeit uzlabotos?

Vienmēr var uzlabot jau esošās lietas. Ne tuvu neesam izmantojuši Valmieras vecpilsētas un Atpūtas parka potenciālu, beidzot jārealizē Gaujas promenādes iecere. Pilsētas akcentu veidolā trūkst arī mūsdienīgi vides objekti parkos un atpūtas zonās

Valmieras Olimpiskais centrs 2021. gadā mainīja savu nosaukumu un vizuālo identitāti, kas notika gandrīz reizē ar Administratīvi teritoriālo reformu, kas Valmieru vēl vairāk nostiprināja kā reģionālo centru. Vai reformas un nosaukuma maiņas rezultātā Valmieras Olimpiskais centrs kļuvis atpazīstamāks? Un kādi ir uzņēmuma turpmākie attīstības plāni?

Jūsu jautājumā jau ir ietverta arī atbilde – stiprināt Valmieras, kā Vidzemes reģiona centra identitāti. Tāds arī bija nosaukuma maiņas mērķis. Domāju Valmieras centrs, līdzīgi kā pārējie Olimpiskie centri Latvijā, ir stabilas sporta infrastruktūras vērtības!

Valmieras Olimpiskajā centrā esam pabeiguši visus lielos infrastruktūras attīstības projektus, tā kā pašlaik strādājam lai uzlabotu to kvalitatīvos radītājus, lai apmeklētāji un sportisti pie mums vienmēr justos labi. Šajā gadā plānojam uzsākt darbu pie ledus halles un sporta spēļu zāļu sporta kompleksa energoefektivitātes projekta izstrādes. Jaunu ieceru un izaicinājumu centra darbā netrūkst, ir interesanti darboties, jo savā darbā vienmēr esam vērsti uz attīstību!

Ja arī Tu vēlies kļūt par portāla Valmieras Ziņas “Nedēļas viesi” vai zini kādu, kuru mums noteikti nepieciešams uzrunāt – raksti mums uz redakcija@valmieraszinas.lv

SIA “Valmieras Olimpiskais centrs”  Jāņa Daliņa sporta komplekss aicina pievienoties savai komandai  ADMINISTRATORU/-I Darbs uz nenoteiktu laiku Amata pienākumi: Uzņemt un apkalpot klientus, koordinēt apmeklētāju plūsmu; Reģistrēt un piešķirt viesiem viesnīcas numurus, darbs ar viesnīcas programmatūru; Ierādīt ģērbtuves saskaņā ar treniņu vai sacensību grafiku; Izsniegt un pieņemt telpu un viesnīcu numuriņu atslēgas; Iekasēt maksu par viesnīcas un sporta infrastruktūras izmantošanu; Veikt citus pienākumus saskaņā ar darba pienākumu aprakstu; Prasības kandidātam: Labas latviešu un angļu valodas zināšanas; Teicamas iemaņas darbā ar datoru; Augsta atbildības sajūta, iniciatīva un entuziasms; Elastīga domāšana, spēja veltīt uzmanību vairākiem uzdevumiem vienlaicīgi, nezaudējot kvalitāti; Vēlamas iemaņas darbā ar kases aparātu un POS terminālu; Citu valodu zināšanas, izglītība viesmīlības vai sporta jomā, kā arī iepriekšējā pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību. Mēs piedāvājam: Pilnas slodzes darbu; Summēto darba laiku, darbu maiņās arī nakts maiņās; Dinamisku darbu draudzīgu un profesionālu kolēģu komandā; Iespēju katru dienu sastapt interesantus cilvēkus, kas dod labu pieredzi profesionālajā izaugsmē; Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas; Studentiem viesmīlības jomā apvienot prakses vietu ar darbavietu; Atalgojums: Stundas tarifa likme pārbaudes laikā– 4.80 €/h (pēc pārbaudes laika 5,50 €/h) Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam sūtīt līdz 16.06.2023. uz e-pastu – megija.stalberga@voc.lv. Tiks izskatīti tikai tie pieteikumi, kuros būs gan CV, gan motivācijas (pieteikuma) vēstules. Vairāk informācijas, rakstot e-pastā vai pa tālr. +371 27079858 Profesija: ADMINISTRATORS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Jāņa Daliņa iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-10-03 Kontaktpersona: Megija Stalberga Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras 2.vidusskola (turpmāk – Iestāde) aicina darbā medicīnas māsu. Ja Jūs vēlaties: • nodrošināt Iestādi ar medikamentiem un medicīnisko aprīkojumu saskaņā ar tiesību normatīvajiem aktiem; • veikt izglītojamo veselības stāvokļa novērtēšanu; • organizēt un veikt izglītojamo profilaktiskos pasākumus; • kontrolēt higiēnas prasību izpildi saskaņā ar tiesību normatīvajiem aktiem; • uzraudzīt izglītojamo ēdināšanu; • nodrošināt infekciju kontroli; • veikt izglītojamo aprūpi saslimšanu vai traumu gadījumos; • veikt aprūpi izglītojamiem ar īpašām vajadzībām; • nodrošināt neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšanu; • organizēt profilaktiski izglītojošo darbu; un Jums ir: • veikta reģistrācija kā ārstniecības personai, kura ieguvusi izglītības iestāžu māsas vai ambulatorās aprūpes māsas sertifikātu; • spēja savas kompetences ietvaros veikt profilaktiskos, aprūpes un ārstniecības pasākumus izglītojamo veselības uzturēšanai un uzlabošanai izglītības iestādēs; • valsts valodas prasme atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: atbildības sajūta un precizitāte; spēja strādāt komandā; labas komunikācijas spējas, sadarbības prasmes; spēja plānot un organizēt savu darbu; mēs piedāvājam: • pilnas likmes darba slodzi - 40 stundas nedēļā: • atalgojumu 1116 EUR (atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.851 „Noteikumi par zemāko mēnešalgu un speciālo piemaksu veselības aprūpes jomā nodarbinātajiem); • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • darbu draudzīgā kolektīvā. CV, pieteikuma vēstuli lūdzam nosūtīt uz e-pastu: v2v@valmiera.edu.lv vai iesniegt personīgi Valmieras 2.idusskolas kancelejā (adrese: Raiņa iela 11, Valmiera, Valmieras novads) ar norādi „Medicīnas māsas vakancei” līdz 2023.gada 6.oktobrim. Tālrunis papildu informācijai: 64281559. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: MĀSA/ vispārējās aprūpes MĀSA Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 11, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2023-10-06

Mūsu partneri