Valmieras Ziņas

Policija Vidzemē atsavinājusi vairāk nekā pusmiljonu kontrabandas cigarešu

Šonedēļ, veicot pārbaudes Viļānu pagasta Masaļskos un Cēsīs, policija novērsusi vairāk nekā pusmiljona kontrabandas cigarešu nonākšanu nelegālajā apritē. Izņemtas vairāk nekā 500 000 dažādu marku cigaretes bez Latvijas Republikas akcīzes markām, aizturēta viena persona, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes kārtības policijas biroja inspektore Sintija Virse.

Pēdējā laika iespaidīgāko daudzumu kontrabandas cigarešu nonākšanu nelegālajā apritē novērsusi Madonas kriminālpolicija. 1.jūlijā, veicot izmeklēšanu jau iepriekš sāktā kriminālprocesā, tika veikta sankcionēta kratīšana Viļānu pagastā, Masaļskos kāda 45 gadus veca vīrieša dzīvesvietā. Vīrieša īpašumā un īpašuma teritorijā novietotā kravas mikroautobusa “Peugeot Boxer” kravas nodalījumā policija atrada un atsavināja vairāk nekā 500 000 dažādu marku cigarešu ar Baltkrievijas un Krievijas Federācijas akcīzes markām. Četrdesmit piecus gadus vecais vīrietis aizturēts un tiks lemts jautājums par drošības līdzekļa piemērošanu. Jāpiebilst, ka aizturētais jau iepriekš sodīts par identisku pārkāpumu, kas tika izdarīts aizvadītā gada pavasarī.

Pēc policijas rīcībā esošās informācijas cigaretes visticamāk bija paredzētas realizācijai. Par to, kur tās bija paredzēts realizēt un kādā veidā tās nonākušas vīrieša īpašumā, kā arī to vai ir vēl citas iesaistītās personas, policija skaidros izmeklēšanas laikā.

Otrs gadījums noticis Cēsīs, 30.jūnijā, kad Cēsu kriminālpolicijas darbinieki kādā īpašumā Gaujas ielā atrada gandrīz 26 000 kontrabandas cigarešu. Policijā vērsās īpašuma saimnieks, kurš pēc īpašuma iegādes plānoja sākt būvdarbus un teritorijā esošajā šķūnī nejauši uzgāja kasti ar cigaretēm bez Latvijas Republikas akcīzes markām. Vīrietis par atradumu informējis policiju. Turpat tika atrasti arī četri litri degvīna bez akcīzes markām. Šobrīd kriminālpolicija sākusi pārbaudi, lai noskaidrotu atrasto cigarešu un alkohola izcelsmi un iespējamos īpašniekus.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies! Valmieras pilsētas 3.pirmsskolas izglītības iestāde “Sprīdītis aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju (darba vietas adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera) uz noteiktu laiku pilnai darba likmei (40 stundas nedēļā jeb 1,0 likme). Ja Tev ir vēlme: nodrošināt kvalitatīvu, bērnu vecumam un individuālajām spējām atbilstošu izglītības procesu, īstenojot pirmsskolas izglītības vadlīnijas; plānot savu darbību un sagatavot darbam nepieciešamo dokumentāciju, tostarp e-vidē; sadarboties ar bērnu vecākiem, grupas un iestādes personālu, lai veicinātu katra bērna izaugsmi; iesaistīties iestādes attīstības plānošanā un īstenošanā atbilstoši kompetencei; un ja Tev ir: izglītība un pedagogu profesionālās kompetences pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām( Ministru kabineta noteikumiem Nr. 569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”); valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; prasme strādāt komandā; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; prasmes darbā ar informācijas un komunikācijas tehnoloģijām; mēs piedāvājam: atalgojumu 790.00 euro pirms nodokļu nomaksas; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas; drošu, estētisku un darba pienākumu veikšanai atbilstošu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV) un pieteikuma vēstuli gaidīsim līdz 2021.gada 16.jūlijam personīgi (adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera) vai e-pastā spriditis@valmiera.edu.lv. Tālrunis papildu informācijai 64231434 Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas 3.pirmsskolas izglītības iestāde “Sprīdītis” (turpmāk – Iestāde) izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Iestādes iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūpniecības iela 29, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-07-16

Mūsu partneri